Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Pa?Ja kazem da su svi poceli mrzeti Portugal otkako je Ronaldo postao zvezda.On nije postao zvezda juce.

Ja sam bas voleo onu ekpi kada su igrali Zoao Pinto,Sa Pinto,Nunjo Gomes,Rui Kosta,Figo,Kouto,Souza,Ksavijer...

 

Koji je car bio Ksavijer:

 

To je bila carska ekipa.Sad ne znam ko mi je omrazeniji,lazni Ronaldo,Pepe,Bruno Alves,Manis,Tiago,Simao,Ljedoson...

Share this post


Link to post
Share on other sites

НИКАД БОСНА. Кол'ко год да ми је антипатичан Португал.

Ако којим случајем оду, има балије да се жешће напале и курче...али, само преко интернета.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, лепо човек рече:"Напред Босна!"

Лепо играју, труде се, мени је жао што нису успели да распалим Португалцима дају гол у гостима, ваљда ће бити довољно да се оствари тај мит о непоражености у Зеници да прођу на Мондијал.

Ценим да ће то бити убедљиво најинтересантнија утакмица вечерас. :da:

 

Иначе Леми, нисам никад волео Португалце, нити су они икад били екипа за некакав респект у фудбалу.

Нисам се родио кад је Еузебио играо да бих имао сопствени суд о тој генерацији, али зато ови што играју последњих 20 година за репрезентацију Португала су тешки ку*ци на бициклу. ;)

А Кристијано Роналдо је захваљујући спонзорима, невероватно прецењен играч! :da:

Edited by Селектор
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, malo mi je bezveze da sa metalcima pričam o sportu...

 

Ko je metalac od ljudi koji pišu na ovom podforumu?

 

А Кристијано Роналдо је захваљујући спонзорима, невероватно прецењен играч! :da:

Ne slažem se. Trenutno nema boljeg na planeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...