Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

@bosanac

Upravo to,to je ono sto nama nedostaje.Vucinic i Jovetic.Kada bi mogao birati koga da uzmem za nasu reprezentaciju od ex-yu igraca,uzeo bih njih dvojicu i Dzeku.I to je to.

 

Cinjenica da bi njih dvojica bili pun pogodak medjutim to je samo fantazija a od bivse Juge ni traga.

I ovom trenutku mislim da je spas u Kezmanu i, kao sto vec neko rece bio bi kao Podolski,los u klubu a izgara u reprezentaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da je Srbiji ovakav igrač...

 

...utopio bi se u sivilo ekipe. Mislim da je svako ko makar površno prati fudbal u poslednjih 18 godina mogao da nauči da u reprezentaciji SRJ/SCG/Srbije, dobri igrači postaju loši. Od Dejana Savićevića do Miloša Krasića, uvek ista priča. Zato ne treba kukati za dobrim pojedincima, njih uvek ima, već napraviti ljudsku fudbalsku organizaciju. I imati normalne navijače. Ono sinoć je bilo muka gledati, a verujem da su Estonci dobili krila kad su videli gde su došli. Da sam ja sinoć bio na mestu Stojkovića, namerno bih primao golove. Protiv Italije očekujem pobedu, jer ćemo imati veću podršku sa tribina.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реновираће се. Баш пре неки дан било у новинама.

Сумњам. Као што била прича да ће да се гради хала Цар Константин...

 

Zato što navijaš za reprezentaciju, a ne za klub (u tom trenutku).

Такав играч не заслужује да игра за репрезентацију и треба да му се звижди да и сам то схвати, постиди се и повуче.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je ostao u Sportingu, bilo bi "Stojke legendo". Licemeri

Можда је могао да буде легенда, али је испао пичка. Самим тим не заслужује да игра за репрезентацију. Није битно какав је голман..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo navijači pičke, zviždite golmanu naše reprezentacije svaki put kad uzme loptu.

 

Seljaci.

 

njega treba ubiti,a ne zvizdati mu..5 godina ga neki ljudi iz podzemlja guraju u tima,a on ocaj i nema obraza da ode iz reprezentacije...na utakmici ne treba zvizdeti svojim igracima,vec onima koji su ih doveli...

Bez Kezmana nema spasa , ljudi shvatite to !

 

uz njega nam samo jos fali pjanovic...

 

 

 

. Kukacete vi za Pantelicem i Anticem ...

 

za pantelicem ni rodjena majka ne bi kukala...

jebo vas antić, da je neki stručnjak ne bi bio bez normalnog amgažmana još od atletika.. koliko je stručan, videlo se na svetskom prvenstvu..

 

elem, očaj od igre, treći gol je sve objasnio. luković lobuje stojkovića i umesto da stigne loptu, on odustaje na 2-3 metra od gola, raspad potpuni..

bolje biti trener ovieda i ispasti iz lige,nego da ti je najveci uspeh da budes drugi u nasoj ligi...

 

Uspevali smo mi da se plasiramo na prvenstva i pre Antića, tako da to neki ogroman uspeh nije.

 

Ako nije video gde je golman, što nije izbacio u aut?

 

Pižon je budala, isto kao i Antić (što se mene tiče)..

 

 

 

 

da si ikada igrao fudbal znao bi da je najlogicnija stvar da kada mozes loptu vratis golmanu glavom...normalno je da kada se juris sa protivnikom da pokusas da vratis golmanu loptu...to se ne radi u situacijama kada procenis da ce biti brzi od tebe i kada ti golman kaza:"moja"...dok to ne cujes,ti znas da je golman na golu i da ocekuje loptu...

 

 

 

Btw Lomić je odigrao dobro prvo poluvreme.

 

protiv estonije bi i moja pokojna prababa stojanka odigrala dobro...

Da je ostao u Sportingu, bilo bi "Stojke legendo". Licemeri

 

da je u sportingu,bilo bi:"matori,aj brani makar na treningu da imas makar neki dodir sa loptom"...

Antića odavno ne mogu da smislim.

jel ti on bio komsija i nije ti dao da se klikeras ispod njegovog prozora,pa ga toliko hejtujes?

 

nemoj opet spiku da je los trener...potvrdjues time da nemas ni elementarno fudbalsko znanje...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda ništa od Vučinića večeras, lakša povreda. svejedno bi rizikovao da dobije žuti karton, pa bi onda propustio daleko važniju utakmicu sa Bugarima u Podgorici.

računam da će Bećiraj da zaigra od prvog minuta, ili možda neko malo defanzivniji, u svakom slučaju, promjena taktike je sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ocajavajte,bice Vruc vetar.

:haha:

 

Zamolio bih Pižona i fudbalere da pobijede sutra jer bi nas u protivnom mogla zadesiti još veća tragedija, mogao bi Siniša Mihajlović da preuzme mjesto selektora.

miha nije strucnjak...al nama ne treba trener,vec oni znaju kako se igra...samo jos taktika da se odradi i to je to...oni pored mihe ne bi smeli ni da pisnu...stankela gleda u mihu kao u boga jer bez njega bi otisao u kurac...miha mu je mnogo pomogao...cim imas stankovica i ovi ostali slucaju...sem vidica,al mislim da bi se i on priklonio vecini...nema treba autorite,a ne fudbalsko znanje,toga ima...jebes reprezentaciju sa dobrim igracima kada oni mogu da seru po pizonu...salju ga do radnje po pivo,pa ga vracaju jer im nije doneo ladno...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...