Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Ђетићи откинули Енглезима бод. Свака част.

 

:pivopije:

 

 

herojska igra.HEROJSKA.samo da se skine kapa i gleda i uziva.

 

sto se tice its-srb: sad da vidimo koliki pederi su ovi iz uefe,odakle baklje,stangle,klijesta na stadionu?FSS im rekla da dolaze mirni navijaci,pa ih ovi nijesu pretresali?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ovo sto se desilo je tragedija neopevana...

 

 

ima nelogicnosti kol'ko hoces...

 

kako je moguce da su navijaci bas sada u italiji napali stojkovica...zar nije logicnije da ga napadnu u beogradu,mogu to kada god hoce...ide 2 puta na trening,mogli su ga sacekati kada god su hteli...gde je logika napasti nekog u stranoj drzavi dok je obezbedjen,a ne napasti ga kuci gde je sam...i nema neke logike...

 

dalje...ja kada idem na vosin stadion,ne mogu ni kovanice da unesem,upaljac,bilo sta sto mogu da bacim...a ovde se desi da u italiji gde su sigurno 10 puta rigoroznije konrole,covek unese klesta...baklja,dimne bombe,picke materine...nelogicno mi je to...baklje na stadion mozes uneti samo kada ti neko dozvoli,kada postoji neki dil...i sta sada,niko nije od igraca mogao da ode i da im kaze da to ne rade...nije bitno dal bi ga poslusali,al nikom nije palo na pamet...mislim,nije to njihov posao,al pre oni mogu nego italijanska policija...i na kraju je utakmica prekinuta zbog jedne baklje...a i kakva mreza postoji,a da nije iza gola...mislim...

 

ne aludiram ni na sta,samo su mi neke stvari jako nelogicne...

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

plus za trneta

 

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/9086185.stm

 

stid vas bilo,sta,milo djukanovic platio sudiju pa nije svirao penal?govna engleska,ja bih se stidio da sam englez,imate najjacu ligu na svijetu,najjacu berzu na svijetu,pun kurac stanovnika,svi igraju fudbal,i vadite se na penal protiv zemlje od 800000 stanovnika.smradovi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore od svega sto je navijacki pokret satanizovan , a jako mali broj ljudi ista zna o tome . Oni poistovecuju navijace i kriminalce . Ljudi koji su bili oslobodjeni od fizickog seru na sve i svasta , a pojma nemaju . To je nacin zivota i, slicno kao nekome na primer r'n'r ili metal . Ja sam odrastao na tribini , nikada nisam udario nekoga na kvarno u svom zivotu , ne daj boze napao dva na jedan ili vise na jednoga ... Imam prijatelje koji vode tribinu omrazenog mi kluba, pa nismo mi idoioti da na svako sranje koje se desi neko pljuje po navijacima . Uvodjenje prohibicija i pravljenje pozorista od stadiona i debila od navijaca ce i unistiti fudbal .Fudbal se igra zbog navijaca , a vidim ovamo da neki vec poadaju na sve sto im se servira i hoce da zabrane . Jebiga , nek podje neko sa mnom na stadion , sanse nema da dozivi bilo kakvo sranje , ako mi ne verujete ... Svugde ima kukolja , pisao sam i ranije da nisam stoka iz mase nego kao i najveci broj ljudi tamo individua .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma govna...kako bas da se desi posle gej parade,sto toga nije bilo protiv estonije kada si kuci...sta?ogorceni navijaci,pa se izdrkavali...mislim,gluposti...a i stadion je odvratan...moga si kitom da dobacis do golmana italije...jos i cimanje oko prava za prenos...mislim,tragedija...bilo 20 pandura...za 15 minuta se moze isprazniti tribina i mec se nastavlja,da su hteli i da je bilo vise murije...jesu nasi imbecili i stoka,al ona organizacija prilici priredbi u osnovnoj skoli...

 

neko nas izjeda iznutra,rak,a mi ga hranimo...

 

ja mislim da su ovi dogadjaji uvod u neka zesca sranja...u 10 godina jedno sranje godisnje,a u ovoj se samo redjaju...pederi,tekma,sandzak...mislim da smo najebali...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbem ti budale, dokle ce vise da nas blamira ta gomila retarda i turskih bastarda. :no: sve ih treba postreljati, ili bar kastrirati, da to vise ne postoji. :udri:

 

svaka cast crnoj gori na rezultatu. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...