Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Stvar je jasna.Kastrati i ona ekipa je bila zaduzena da dopremi dron i zastavu, da bi ovaj Orka u datom momentu aktivirao dron, dok su igracima date instrukcije da otezu mec koliko mogu.

 

Bice zanimljivo i to sto albanski premijer treba uskoro da dodje u Bg...videcemo hoce li sad uopste dolaziti

 

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/502603/Evropske-diplomate-trazile-od-nasih-organa-da-puste-ekstremne-albanske-navijace-u-zemlju

 

Osecam zbog Putina, da se stvori frka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

smrdalende, ne kenjaj života ti, samo činjenicama baratamo

 

brata srpskog premijera mlati srpska policija, sam premijer se prenemaže nešto, oganizuju gej parade i te fore

 

brat albanskog premijera neverovatni mudonja, jel to spam kad je istina?

 

Nijedan Srbin nema muda da bilo šta slično učini u Tirani, kamoli Prištini, teško vam priznati da ste pičke

 

normalno, u Tirani bi vas samleli, a ovde manekeni upadnu s tribina i onda se istim putem i vrate

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbga Bato, dok ne prodje ova situacija, a meni uvek greota da te hajdujem, sve se mislim prestaces da kenjas vise na sportu o siptarima :)

 

A ako je UEFA htela nastavak to je svakako lepa vest za nas, jedino lose je sto im je sediste u Nionu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na vrhu sjeverne tribine, bukvalno drugi red, i dok je ona letilica lebdila nad stadionom, na vrhu glavne kupole one crkve kod stadiona, dakle iza nasih ledja, bukvalno u podnozju krsta na kupoli, se nalazio neki lik, vrlo moguce u lezecem polozaju, jer mu se vidjela samo glava. Mnogi navijaci, kao i zandari, koji su bili pri vrhu sjeverne tribine su ga vidjeli. Kad je letilica oborena i kad je pocela ona guzva, tog lika vise nije bilo na krovu crkve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Jbga Bato, dok ne prodje ova situacija, a meni uvek greota da te hajdujem, sve se mislim prestaces da kenjas vise na sportu o siptarima :)

 

 

ali ja uopšte ne kenjam o šiptarima, vi kenjate o šiptarima čitavo veče, a samo jedan Šiptar je zaebo čitav srpski stadion

 

umesto da kažete ''svaka čast, to si genijalno izveo'', vi se tu nešto prenemažete

 

eo ja sam čuo jednu priču iz rata u Bosni, gde su pale neke kiše i potopile srpske položaje. Srbi su prokopali neki podzemni kanal i preusmerili vodu na bošnjačku stranu i potopili njih

 

i Bošnjaci lepo iskreno preko megafona rekli ''Ćetnici, ovo ste genijalno uradili!''

 

pravi ljudi, ljudine

 

Da je bilo obrnuto, Srbi bi samo kmečali po yumetalu

 

što lepo ne priznate da je Rama ovo fenomenalno uradio

  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je na kraju bilo sa zastavom ljudi?

 

Негде прочитах да је делегат узео, мада на снимку види да је у гужви зграбио неко са албанске стране тј. неко из стручног штаба.

 

Ја чекам Срету да песмом излечимо бол. Сигурно је био на утакмици и у стилу Пеце Панкера просуо рафал националистичких парола.

 

Мито

 

http://mondo.rs/a736295/Sport/Fudbal/EKSKLUZIVNO-Snimak-tuce-s-terena.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Негде прочитах да је делегат узео, мада на снимку види да је у гужви зграбио неко са албанске стране тј. неко из стручног штаба.

 

Ја чекам Срету да песмом излечимо бол. Сигурно је био на утакмици и у стилу Пеце Панкера просуо рафал националистичких парола.

 

Мито

 

http://mondo.rs/a736...e-s-terena.html

Nisao bio Majore... Neki grobar zvonio cele nedelje da ce biti prekid, da je to sigurno!? Na kraju bio u pravu :bigblue:

 

Prica je bila nesto oko saveza i Toleta, nije zbog Vucica, jebo mu ja mater, da ne bude zabune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...