Jump to content

Frizure 80-ih


Whitesnake_Zr

Recommended Posts

Da da... moja slika :D Jbte imam take rukavice i kaubojke... de da nadjem take lonice... jedine koje sam nasao bile su dva broja vece, a u Barsi kada sam te da ih kupim ( kao sutra cu da ne puknem sve pare ) nisu vise radili...

 

Major??? plagijator... Sada kao oce da fura neki tres fazon... Ma i video sam mu zurkicu... bila mu je bolja pre nego sto je poceo da kopira... ne zna on da uradi to sa siskama... Pre je bio ko Tommy Lee ili Joe Perry... sada... a sta znam nisam ga video odavno, mozda i sada ok izgleda.

 

Crna Dama - riba mu se zove Kaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam,od celog tog 80s fazona helanke se mi oduvek jedine bile neprihvatljive,ja licno nikada ih ne bih obukla....a musko u helankama mi je smesno,pogotovo ako ima krive noge. :lol:

Ne,uopste nisam za helanke na muskarcu,dok su uske farmerice ili kozne pantalone vec druga stvar.... :cool:

 

Tišina! Helanke su zakon. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tišina! Helanke su zakon. :P

 

Pa,sad,zavisi kako kome stoje. :razz:

 

Da da... moja slika :D Jbte imam take rukavice i kaubojke... de da nadjem take lonice... jedine koje sam nasao bile su dva broja vece, a u Barsi kada sam te da ih kupim ( kao sutra cu da ne puknem sve pare ) nisu vise radili...

 

Pa,bas si ti neki shmele onda. :meshuggah:

 

Major??? plagijator... Sada kao oce da fura neki tres fazon... Ma i video sam mu zurkicu... bila mu je bolja pre nego sto je poceo da kopira... ne zna on da uradi to sa siskama... Pre je bio ko Tommy Lee ili Joe Perry... sada... a sta znam nisam ga video odavno, mozda i sada ok izgleda.

 

Crna Dama - riba mu se zove Kaca

 

Sta ja znam,plagijator ili ne,lik cool izgleda.Kamo srece da je vise takvih. :rolleyes:

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su bila druga vremena... Tajne njihove leprsave kose mozda nikada nece biti nama otkrivene....

Kao ni trajnost ofarbane kose koja ostaje kvalitetna, kao i tapiranja koja su dugotrajna (Malmstin, prvi koji nema minival kao prirodnu kosu)... Ali jbg...Negde sam videla i spot u kaficu gde Dzenifer Lopez uzima sampon ali bukvalno sampon i pere kosu sa njim i iz smedje prelazi u crnu. DROL :D haha

Zasto mi to nemamo!? Kod nas kad kazes kolor sampon misli se na farbu koja je u nekoj ne-regularnoj (nesvakidasnjoj) boji ... i koja nenormalno spaljuje kosu...Kao i sve kod nas.

Takodje kod nas ne postoji kvalitetni trajniji minival...

Njak...

 

U svakom slucaju i bez ozbira na sve, cuvajte zdravlje svoje kose, ma kakva ona bila. Uvek se sve moze regulisati i srediti.

Stoji da cemo sad kad smo mladi i ludi i kad za sve sto radimo imamo izgovor (donekle) raditi sve i svasta bukvalno, jer kad dodju starije godine i one jos gore, sumnjam da ce iko imati vremena da uzme da se tapira sat-dva :D

 

Nego da se vrnemo sa slickicama. Medj' kvalitetnijim kosama su:

RS500~Jon-Bon-Jovi-Rolling-Stone-no-500-May-1987-Posters.jpg

WASP-Blackie-8.jpg

(moja stara frizura samo je moja bila ljubicasta sa belim pramenovima i malko veca keke)

pantera2.jpg

Iako nije fazon osamdesetih, ni glam ni rock, ali najkvalitetnija kosa i vredna pomena: 339971__Matt_Barlow.before.jpg

iced_earth_matthew_live.jpg

 

I zanimljivost koju sam nasla na google, "popularna plavusa" o kojoj se pricalo:

LINK

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било некад, сад је краћа од моје.

 

А ово је човек са најдужом косом коју сам ја у животу видео: Дени Ћекати (Eyefear, ex-Pegazus).

 

etlaunch02.JPG

ssbenefit01.JPG

etlaunch03.JPG

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vise ljudi odrzava :D

Super je kosa, ali za muskarca preterivanje. No opet, ko voli nek izvoli.

"Devojkama je lakse" je samo izgovor za odrzavanje duge, pa i preterano duge kose... :D

 

No vrnimo se na frizure 80tih! :D

th_80shair.jpg

th_802.jpg

th_kenny.jpg

th_2d9aface.jpg

 

Mala ali simpaticna:

th_Band8.jpg

 

Preterivanje i uzas:

th_BillyTheSluts01.jpg

 

Velicanstvena! :D

th_jessicahahn2.jpg

 

Jeiiiij:

th_crazyhair007.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...