Jump to content

Znöwhite


WoI

Recommended Posts

Doso, posro i otiso...

 

Imam neke albume kojekuda po cd-ima, Act Of God se secam da sam preslusavao, ne secam se sta sam mislio o njemu xD

 

Oduvek sam mislio da su oni neki Rusi, ko zna zasto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Act Of God" им је најбољи албум и највише подсећа на оно што су касније радили са Cyclone Temple. Имам на вбинилу сва њихова издања, прва два ЕП-а су више била нега мешавина свих могућих класичних стилова, од heavy, power до thrash и ут ом периоду су звучали доста налик Sentinel Beast, тим пре што су и једни и други имали женски вокал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Sinoć pretandrljah celu diskografiju ovog benda, eto da i ja ne znam neki kult do sad. Act of god je dobra trešagija ali mi se jako dopao i kratki i jebitačni stil sa ranih EPjeva, neki jevi spid sa dvominutnim pesmama. Zanimljiv mi osim povezanosti sa Cyclone temple i link sa Sentinel beast, bend za koji sam saznao tako što ih je Fenriz preporučio u FOAD bukletu (kakav lanac kulta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Obradovao sam se ovoj temi. Mnogo volim bend Znowhite. Bio je to sjajan bend, tamo krajem osamdesetih. Najviše sam gotivio maksiće "All Hail to Thee" i "Kick 'em When They're Down" i divne, energične, brze i relaksirane stvari poput "Do Or Die", "Never Felt Like This", "Too Late" itd. Ipak, kroz speed metal rifove i paklenu ritam sekciju izdvojilo mi se i najviše me dojmilo pevanje Nicole Lee. Jedan :wub: za nju, jbg. Imala je jedinstven, fragilan a u isto vreme moćan vokal, i njeno pevanje prštalo je od emocija.

 

Album "Act of God" mi se najmanje dopada. Album ima svetlih trenutaka, ali generalno, tu su se kao utegli, izgubili relaksiranost u svirci i poprimili neku jednoličnost karakterističnu za isprazne thrash metal bendove.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...