Jump to content

Tyrant


grave desecrator

Recommended Posts

vec par mjeseci sam pratio ovaj bend dok su jos bili u fazi snimanja albuma,i evo napokon meisterwerk je izaslo na svjetlo dana..naime radi se o bendu koji je osnovan ove god. u svedskoj i prije par mjeseci su izdali prvi album pod imenom "reclaim the flame"...ovaj album me je totalno obradovo pa mozda i vise nego ovogodisnja ostvarenja vecih black/thrash bendova...odma pri prvom slusanju vidi se da ljudi znaju "poso",prejeben black/thrash koji je vecim dijelom inspirisan celtic frost-om/hellhammer-om,dok su sa druge strane veliki uticaj na taj "prljavi" zvuk imali VENOM,BATHORY i DISCHARGE(opa kktz sta ima? icon_cool.gif ..nista na ovom albumu nije "lijepo",prijatno,ispolirano i puno kica,nego nego samo metal u njegovoj izvornoj najsirovijoj formi!!!!!!vecina pjesama je uradjena u ultrateskom midtempo fazonu(samo "tunes of hate", i "hell has broken loose" prelaze granice brzine ),sa produkcijom koja je minimalisticki odradjena,prelijepa(bar za mene icon_lol.gif ) i prljava,kao i sama muzika ovog benda.....i evo na kraju sta sam bend kaze na sve to:

 

"This is not about overproducing, being modern, revolutionary. This is about the roots, the darkness, the very beginning...“

 

http://www.myspace.com/officialtyrant

 

pa ovo je jebeno savrsenstvo,bas kao i njemacki OLD icon_twisted.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, stvarno jako dosadno. Hej, imam ideju! Hajde da pricamo o tome ''kako su bebe slatke'' ili o tome ''kako ce nas bog kazniti i neko ce da nam umre ako uradimo abortus'' ili o tome kako smo mnogo ljubomorni kad neko razgovara sa nasom devojkom''. Ili recimo da pljujemo i vredjamo Srpski narod kao sto to radi ''srecno ozenjen covek'' mazrim taim. To svakako nije dosadno. Hajde da se takcmicimo ko je veci debil.

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, stvarno jako dosadno. Hej, imam ideju! Hajde da pricamo o tome ''kako su bebe slatke'' ili o tome ''kako ce nas bog kazniti i neko ce da nam umre ako uradimo abortus'' ili o tome kako smo mnogo ljubomorni kad neko razgovara sa nasom devojkom''. Ili recimo da pljujemo i vredjamo Srpski narod kao sto to radi ''srecno ozenjen covek'' mazrim taim. To svakako nije dosadno. Hajde da se takcmicimo ko je veci debil.

 

 

Ti si bogami u velikoj prednosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...