Jump to content

David Gilmour


....

Recommended Posts

Ja ti kažem da Gilmour nije toliko toga sam uradio da bi mogao da ima sopstvenu temu. Barrett možda, Waters definitivno, ali Gilmour teško. Koliki god Floyd fan bio, moram da priznam da je priča o Gilmouru, ako se ne vezuje za matični bend, besmislena. Pa čovek je izdao tri solo albuma za 30 godina, i to samo jedan od tih albuma (prvi) stvarno nešto i vredi. E sad, pričati o Gilmouru kao o muzičaru i o njegovom sviranju itekako ima smisla, ali opet ne na posebnoj temi. Nema ni Dimebag posebnu temu, a koja je veličina bio...

 

Lazo, spajaj teme, nemo' da te mrzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz
Nije ne buloza procitaj malo gore postove a ne odma da pljujes i ispravljas krive drine. ;)

Huidini ili ko vec je spomenuo Dimebega.

 

ta izjava je nebulozna, samo sam to rekao, a dime bi bio bog (ko što je bio i za života) i da ga nije ubio neki imbecil

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, neću da davim, ajde da pričamo o matorom. Koja ti je omiljena stvar sa njegovih solo albuma?

 

Izvini sto nisam nastavio razgovor sa tobom druze, digao sam ruke a ova rasprava o Dimebag-u na temi za Gilmour-a je itekako potvrdila da sam ispravno postupio... izvini jos jednom, nadam se da mi neces zameriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno gledano, i Gilmour i Waters žive od stare slave. Gilmour je izdao solo album nakon 21 godine pauze, i opet su highlight stvari na koncertu stari hitovi Floyda. Waters nije izdao album već 16 godina, ali je za to vreme odsvirao 4 svetske turneje, koje se generalno razlikuju samo po imenu i dve-tri stvari u setu.

 

Sad, nemojte misliti da meni to smeta, meni je sve to u redu, samo primećujem. Da imam problem s tim, ne bih gledao Watersa uživo nijednom, a kamoli dvaput. Gilmoura još nisam gledao, ali planiram i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...