Jump to content

Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?


....

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja imam sreće, pa me taj Korn nikad nije privlačio. Toliko se vrteo na raznim TV stanicama, da sam pomišljao u par navrata da mora da vredi čim ga toliko forsiraju, ali posle sam skontao da je to bend koji nema ama baš nijednu dobru pesmu. Takođe imam sreće da sam u najranijoj fazi slušanja metala video spot Judas Priest - Painkiller i sad znam da je to opredelilo zvuk koji danas preferiram.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ovo vec na dosta mesta pisao al' ajd'.

 

Najzasluzhnija pesma-Symphony Of Destruction

Najzasluzhniji album-ReLoad

Najzasluzhniji bendovi-Megadeth,Metallica,Iron Maiden

 

I drago mi je shto je tako pochelo,a ne sa nu-metalom kao shto su svi pochinjali u poslednje vreme.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sa 5 godina se sjecam kada je stari pustao glasno muziku sa ploca to je bila ploca power age od acdc i prva pjesma rock and roll damnation.Uvjek sam caleta pitao kako se zove ta pjesma i nikad nisam mogao da zapamtim.Kasnije metallica,maideni,black sabath,rainbow...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gunsi, RATM, Iron Maiden, Metallica jos u osnovnoj 4.-5. razred... Kao jako jako mali sam dosta slusao Black Sabbath - iz prostog razloga sto ih je cale cesto pustao... E, a posle spomenute cetvorke sa pocetka posta dolaze Guardiani zajedno sa raznim hard rock bendovima (ono klasika AC/DC, Skorpije itd.), pa razni thras sastavi (Anthrax narocito) zajedno sa raznim power sastavima (narocito Iced Earth, anyway spomenuo bih i prva tri Nightwish albuma koji su mi bili mnogo jaki), pa razni goth/doom bendovi (My Dying Bride na I mestu) pa razni death bendovi (black nikad nisam uspeo da svarim, mada sam slusao neko vreme Immortal), a nikad nisam voleo americka gay sranja tipa Linkin Parka i Trivium :)). A sad slusam uglavnom progresivce i eksperimentalnu muzu... Ono DT, Opeth, PoS, The Gathering, Anathema...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ovo vec na dosta mesta pisao al' ajd'.

 

Najzasluzhnija pesma-Symphony Of Destruction

Najzasluzhniji album-ReLoad

Najzasluzhniji bendovi-Megadeth,Metallica,Iron Maiden

 

I drago mi je shto je tako pochelo,a ne sa nu-metalom kao shto su svi pochinjali u poslednje vreme.

 

Pfff, ja ne branim nu-metal, ali posto je S.O.A.D. najzasluzniji bend (izmedju ostalih) zasto slusam ovaj metal kakav sada slusam, hocu da kazem da bih uvek pre njih slusao nego novu Metallicu, pogotovo albume ReLoad i Load..... Tako da mene nikada nece biti sramota zato sto sam poceo sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...