Jump to content

Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?


....

Recommended Posts

Sto jebiga - samo kada se prisetim - ja 14 leta, a kasetovon puca od Master Of Puppets :metalac:

 

 

A nekako mi trulo sto sam poceo sa komercijalom,mislim sa Black Albumom  :rolleyes: Mada,sad kad pogledam,oni su se,za mene,raspali posle Justicea  :bigblue:

Edited by Nolff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako bih gledao koji mi je prvi bend, to bi bila Metallica, zaslužan za početak slušanja bio bi Skazi, ali bendovi koji su najviše uticali da nastavim slušanje bili bi Anthrax, Slayer, Oomph!, Rammstein i malo kasnije KREATOR...

Edited by Patriarch

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako - U nekom 6om razredu sam slusao Limp Bizkit, Rammstein, Guano Apes i tako to. I odem ti ja ( :) ) u Novi Sad kod tetke na letovanje. I naravno, drustvance neko, na novom naselju, visenje po klupama svako vece, i ja vidim oni svi neke kosurdace i crne majice nose, reko aj da vidim sta se toliko pale na taj metal. I da mi drugar da slusam Helloween i Blind Guardian. Albumi Walls of Jericho i Nightfall in Middle Earth. I ja jadan kad sam cuo Noldor, Mirror Mirror, Nightfall, Into the Storm; i sa drugog Ride the Sky i slicno; nalozim se kao niko :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Metallica. Kad sam bila jako mala (2-3-4 godine), otkidala sam na Metallicu i Guns 'n' Roses... xD (To moji roditelji slusaju, pa ono...) Doduse, kad sam krenula u skolu zanemarila sam takvu muziku pod uticajem sredine. :( Onda sam u 7. razredu ponovo pocela da se lozim na njih + jos neke aktuelne u to vreme (tipa Linkin park i Nightwish) itd. Na pocetku srednje otkrih cari black metala... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Креатор, Сепултура...Први бендови моји беше неки 4-5 разред основне (МЕТАЛ).

Али ту су и Агностик Фронт, Медбол, Бајохазард, Рикерс....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nekako sam, pre tih 7, 8 godina bio okružen, odjedanput, ljudima koji slušaju metal. Nisam siguran koju pemu sam prvu čuo ali sam siguran da su to bile: NIGHTWISH - Dead To The World (od jednog ortaka) i KAMELOT - The Spell (od drugog). Istovremeno se, u tom periodu, vrteo na MTV-u MANOWAR - Warriors Of The World. Sve tri grupe su mi omiljene (posebno Manowar) ali nisu one bile te koje su oblikovale moj ukus, već sam preslušavanjem različitih bendova i pravaca utvrdio sopstveni ukus. To je to što se tiče metala, dok sam Rock i Hard Rock upio, neznam ni sam, još kao klinja u prvim godinama života (preterano gledanje TV-a, verovatno :lol: ), da bih to sećanje obnovio slušajući u teretani Bon Jovi-a, Scorpionse,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da bih to sećanje obnovio slušajući u teretani Bon Jovi-a, Scorpionse,...

 

el su vam pustali Eye of the tiger u teretani?

 

WoW!kakav adrenalinski shok dok radis bajsepse i trajsepse!gazda pusti stvar u winampu i samo lupi ripit!

 

imao je najbolji muzicki ukus od svih ljudi koje sam u zivotu sreo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...