Jump to content

Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?


....

Recommended Posts

Зашто на ломачу? То је до јаја бенд, без ироније и сарказма. :pivopije:

 

Bio je nekad... Nekada davno. :) Samo prva dva albuma, na trećem su već krenuli da propadaju i onda su postali ovo što jesu danas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам, мени су некако све мрачнији временом. И прија ми да их слушам. Мени је "Love metal" најбољи, иако већина воли маторије ствари. ;)

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend za devojcice...do 15 godina...

 

Iskreno, mislim da je više nezrelo kada ljudi pokušavaju svoju ličnost da izgrade na osnovu činjenice da slušaju "zajebanu metal-satano-horor muziku" nego da kažu iskreno da vole da čuju neke sasvim prosečne bendove. Subjektivno prosečne. ;)

Mene nije sramota da kažem da volim Nick Cave-a, London After Midnight, Fields of the Nephilim... Nemam potrebu da se dokazujem.

 

A što se HIM-a tiče, rekla bih da je potcenjen bend i da većina koja ga pljuje nije čula ništa osim "Funeral of the Hearts"... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хеј, то је моја омиљена песма. :):):)

 

Потцењен је бенд код мушке популације, зато што сви говоре да су геј из фазона, а нису их ни чули..

 

Едит: За Л.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, mislim da je više nezrelo kada ljudi pokušavaju svoju ličnost da izgrade na osnovu činjenice da slušaju "zajebanu metal-satano-horor muziku" nego da kažu iskreno da vole da čuju neke sasvim prosečne bendove. Subjektivno prosečne. ;)

Mene nije sramota da kažem da volim Nick Cave-a, London After Midnight, Fields of the Nephilim... Nemam potrebu da se dokazujem.

 

A što se HIM-a tiče, rekla bih da je potcenjen bend i da većina koja ga pljuje nije čula ništa osim "Funeral of the Hearts"... :P

 

ja uopste ne slusam neki zajebani-opaki metal...uvek mi bilo cudno,posebno kada sam isao u osnovnu,sto cela skola nosi jednu te istu majicu hima...ja slusao ofspring,metaliku,panteru,bajohazard...nisam ni znao sta je him,a i boleo me kurac...znao sam da je sranje cim svi nose majice i drkaju na vilija...kasnije kada sam cuo,nije mi se svideo vokal i jadikovanje...jednostavno mi ne prija...slusam nekada mirnu mjuzu,nekada neki pankic,nekada metal...a od tih opakih jedino volim nekoliko det bendova i neki black/folk...mada ja slusam muziku koja dize...volim i mjuzu 80ih...kenja mi se od opakih zlih metalaca...jednostavno,mi je him neki tinejdzerski bend za devojcice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хеј, то је моја омиљена песма. :):):)

 

Потцењен је бенд код мушке популације, зато што сви говоре да су геј из фазона, а нису их ни чули..

 

 

Slažem se, tako da mi je uvek drago kad čujem iskreno muško mišljenje, iako više nisam luda za njima, lepe su to uspomene. :)

 

Moja When love and death embrace... Podseća me na Edward Scissorhands i onu scenu sa snegom i zato je mnogo volim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

содом.:) што се метала тиче.

 

било шта "екстремније" смф.:)

 

а пре тога сам секао вене на цепелине.хаха

имам брда неких опасних плоча па сам то слушао.:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, mislim da je više nezrelo kada ljudi pokušavaju svoju ličnost da izgrade na osnovu činjenice da slušaju "zajebanu metal-satano-horor muziku" nego da kažu iskreno da vole da čuju neke sasvim prosečne bendove. Subjektivno prosečne. ;)

Mene nije sramota da kažem da volim Nick Cave-a, London After Midnight, Fields of the Nephilim... Nemam potrebu da se dokazujem.

 

A što se HIM-a tiče, rekla bih da je potcenjen bend i da većina koja ga pljuje nije čula ništa osim "Funeral of the Hearts"... :P

 

aj mi samo objasni kakve on ima veze sa ovom pricom?evo ja slusam taj opaki i zli raspopnicki metal pa volim nika kejva.i imam dugu kosu,bradu,sviram gitaru,pjevam amon amarth,temnozor,astrofaes,immortal,panteru,blek sabat,slejer i rodju raicevica kad se napijem.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj mi samo objasni kakve on ima veze sa ovom pricom?evo ja slusam taj opaki i zli raspopnicki metal pa volim nika kejva.i imam dugu kosu,bradu,sviram gitaru,pjevam amon amarth,temnozor,astrofaes,immortal,panteru,blek sabat,slejer i rodju raicevica kad se napijem.

 

Ovo mi je fascinantno. Ne prati se tok priče, ali važno je da se kaže nešto.

Ne mogu da ti objašnjavam, mrzi me. :P

I ne znam zašto se osećeš prozvanim, nisam ciljala ni na koga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da mogu da odgovorim, ali može biti uvredljivo, zato što bih ti rekla da lupetaš. :P Ne znam samo kako si uspeo da povežeš to što sam ja rekla sa tvojom bradom i Amon Amarthom. Uopšte ne vidim poentu. Šta hoćeš da kažeš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa odgovori onda.

 

povezao sam jer u sred price o him-u,stereotipima o metalcima i o tvojem licnom ukusu spomenula si nika kejva kao nekog ko generalno ti "zli metalci" ne gotive,sto po meni nema veze sa mozgom,a ovu zajebanciju oko AA sam napisao da bi bio sto vise "zao metalac".

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa odgovori onda.

 

povezao sam jer u sred price o him-u,stereotipima o metalcima i o tvojem licnom ukusu spomenula si nika kejva kao nekog ko generalno ti "zli metalci" ne gotive,sto po meni nema veze sa mozgom,a ovu zajebanciju oko AA sam napisao da bi bio sto vise "zao metalac".

 

Ma šta pričaš ti, čoveče...

 

Nigde nisu pominjani stereotipi, a to što sam ja pomenula Cave-a, ne znači da se odnosi na apsolutno svakog "zlog metalca". To što ti tumačiš bukvalno, nije moj problem.

Poenta je da su pojedini bendovi potcenjeni samo zato što neko ima potrebu da dokazuje svoju muževnost (ili šta god) kroz muziku, nazivajući dobar broj bendova "gej bendovima". HIM nije loš bend, pogotovo ne prva dva albuma i činjenica je kakav stav ti isti "zli metalci" imaju kada su recimo oni u pitanju. A ja uopšte ne prozivam bilo koga, kad i sama imam potpuno drugačije mišljenje o HIM-u sada nego ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...