Jump to content

Mordred


RNA

Recommended Posts

Дакле, напокон сам преслушао "Fool's Game" онако како тај албум захтева и могу рећи да је одличан. оне њихове зајебанције са фанком на 'Every Day's A Holiday' и 'Super Freak' су забавне, али није то то. Али зато соло на 'Reckless Abandon' је један од најбољих које сам чуо и последња песма 'Numb' је сјајна.

За наредне албуме знам да су ишли све више у прогресиву, да је онај скречмастер курац-палац постао члан бенда, тако да ми се то и не слуша. Али, волео бих да чујем демо снимке, јер су на прва два дема радили песме инспирисане Толкином и артуријанском митологијом, па им одатле и такво име.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам чак дуго избегавао да га набавим, мислећи (погрешно) да је цео албум као 'Every Day's A Holiday'. Сећам се кад сам се први пут сусрео са бендом преко видеа "Hard 'n Heavy - Thrash & Speed Metal Special" да су причали о својој музици као "funk/thrash metal only without metal" (Арт Либун изјавио), да су били смешно обучени, као на споту који се провлачио и на омоту самог албума. А онда сам узео да читам интервју са члановима бенда у Snakepit-у и врло ме је то заинтригирало.

Да, чак ме је неко на теми "Винил култ" кад сам написао да сам набавио плочу питао шта ће ми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је тај скречмастер курац-палац, заборавио сам му име. На првом албуму је био гост на оне две песме које сам навео горе, али је на каснијим албумима и на турнејама био пуноправан члан бенда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 5 years later...

na nekom sajtu mi zapao omot jednog albuma za oko

ispod stoji lyrical themes: life, feelings

odma sam morao da skinem

 

prezabavno i opuštajuće

topla preporuka Skalkrašeru

 

tek počinjem sa preslušavanjem, evo ovim albumom se trenutno zanimam

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...