Jump to content

Koliko često slušate albume domaćih bendova?


RNA

Recommended Posts

Slusam Space Eater-Merciful angel vrlo cesto i njihov demo Bombs away od kojeg jos uvek nemogu da se odvojim ,Azazel-Naamah sam istopio pa ga sad slusam na kompu i ponekad pustim Alister-Memories and Dreams...slusam i ostalo ali ne toliko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se gleda prostor cijele ex-YU ja licno slusam Divlje Jagode u istoj mjeri kao i strane bendove. Takodje volim cesto poslusati Kerber. To je to sto se tice "tvrdjeg" zvuka. Inace volim s vremena na vrijeme slusati domace bendove svih vrsta, cijelu tu Ex-YU pop-rock scenu....Dugme, Kazaliste, Bajaga i te stvari, nisam to bas slusao dok sam bio mladji ali eto sad mi bas legne ponekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alogijin DVD iz skca ne vadim vec tri meseca odkako sam ga dobio od drugara na poklon za rodjendan.Ko god je dosao kod mene morao je da se drogira s tim a tata i mama vec znaju ceo tekst metamorfoze...Za mene nesto najbolje sto je izaslo na Srpskoj metal sceni u ovom veku.

Azazel me je jako prijatno iznenadio sa tako prirodnim zvukom bubnja na albumu na amah i sa old school svirkom mada moram da priznam da sam prepoznao slicne rifove sa Hell Awaits i par rifova grupe Death Chuck Shouldiner-a.

Heller i Bloodbath su standardni mada nemam mp3 od Bloodbath-a a zao mi da akam plochu.Kad smo bili klinci przili smo najvise Annathemu,Pergament i Bombarder-Speed kills.Divlje jagode dosadile kao i Osvajaci ali stari Osmi putnik je i dalje aktuelan.Ritam Nereda non stop vec 17 godina a i SMF stari kad se popije pa bude zajebancija.Opet u mladjim danima bili aktuelni URGH!,Definite Choice pa pomalo i Direktori,GBB i Saht.Kad se budem setio jos necega pisacu vam... :bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, popravicemo to. :)

 

Jel ides u Topolu?

Trebalo bi :da:

Samo sto ovi smradovi (M.A.D.) idu kombijem.Al' iskombinovacu se nekako ja :pivopije:

 

 

Ontopic:dobro,ne racunam to (sad me Sisus podsetio) kad npr. odem na neku svirku,pa kad onda slusam domace bendove - tako (na taj nacin) ih slusam malo cesce :bigblue:

 

(e da,sad sam video da je naslov "Koliko slusate albume domacih bendova",ne same bendove :):bigblue: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu da izazovem svopsti smeh gore nego Kostunjavi kad je rekao da su mladi samo branili medjunarodno pravo, ali ja od domacih bendova najvise voliz Azru, odnosno Stulica. Znaci poceo sam da ga slusam kao klinac negde '91 i od tad mi je u lepoj uspomeni, a i strasno gotivim tog lika ovako kao coveka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад сам код куће, доста често. Наравно, не геј срања типа Алогиа, Даргорон, Мидгард... Највише Infest и Rapid Force. Имам на дисковима Conflux (још увек се сећам Козељникове фаце кад сам се двоумио између овога и неког MR албума) и Hidden God (добио од БГД 202). Наравно, The Stone врло често, и од њих имам нешто на оригиналу. Имам и од Alister - a неки албум на касети, плав је омот. Не сећам се више коме сам то мазнуо... И онај Oksanat је доста добар, то сам такође слушао много пута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(још увек се сећам Козељникове фаце кад сам се двоумио између овога и неког MR албума)

 

:lol::lol::lol:

 

E, da, zaboravio sam da pomenem onaj Promo od Draconic-a, jebe milu majku, The Imbecile mi je stalno na listi! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...