Jump to content

Koliko često slušate albume domaćih bendova?


RNA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Imam dosta domacih izdanja,jbg draze mi nekako nego strano da kupim!!! Cesto slusam Alogiu , KA, Riblju corbu,Apocalypse,Celjad,Heksagram i jos dosta toga,sad kolko cesto slusam je diskutabilno. Recimo jednom nedeljno obrnem neki cd od pocetka do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kramp,Azazel,Bombarder,Heller,Infest,Acroholia,The Stone,Ispovest itd...Redovno slusam te bendove,samo izbegavam one gay tipa Space Eater itd :P

Геј ти тата!

 

WULCKDROFF -Going going izdat 94 te BG Thrash metal (jos nisam video da ih je neko spmenio ovde)

То легендарни албум са купус омотом? Имао сам ту несрећу да кад се појавила серија реиздања на касети које год да се дохватим има њихов омот, а на касети Rapid Force.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Геј ти тата!

 

 

То легендарни албум са купус омотом? Имао сам ту несрећу да кад се појавила серија реиздања на касети које год да се дохватим има њихов омот, а на касети Rapid Force.

 

Da taj sa kupusom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WULCKDROFF -Going going izdat 94 te BG Thrash metal (jos nisam video da ih je neko spmenio ovde)

 

STENTOR -Too blind to feel

Ha,ima jos ljudi koji se secaju ovih kaseta :bigblue:

Ima obe ove,a izdanja su bila nekog...Silver Records-a?

(ili Silver Cross Records-a? :ph34r: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ja slušam ponekad domaće albume.Kad mi riba dodje, obicno pustim kerber ili divlje jagode,ponekad i grupu ruž ili plavi orkestar kada je smorena...

a ovako kad mi dodje banda za pijenje, slušamo rapid force,atomsko sklonište, punished, heller,bombarder...

a sam...volim da ćujem i satana panonskog,skol,meseršmit,majke,legiju i introitus i hitman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa i ne tako cesto u posljednje vrijeme... Jedini koji su mi i dalje redovni su May Result, i to samo Svetogrdje i Heller...

E da, pustio sam i plocu Demoniac prije neki dan, poslije jedno 4-5 godina, al je u sjebanom stanju skroz, raspala se koliko sam je slusao back in 93/94/95... Tako da - *offtopic* ako slucajno neko nudi kakvu u mint (ako je to uopste moguce sa Explosive izdanjima) stanju, kupujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...