Jump to content

Koliko često slušate albume domaćih bendova?


RNA

Recommended Posts

Тешко, а и не би могао да понудиш пара колико може да се добије напољу. Додуше, од свих плоча та је и најмање тражена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da dopunim najvise me nerviraju debili koji kazu imamo sranje scenu

debili bas nam je ok scena s obzirom gde zivimo

i 202-ku treba da svi postujemo i ona svadja Alogia-202-ka je tako glupa ali jbg

bilo kako oticicu na Alogijinu svirku a i na Hit 202-ke

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Bloodbath-Traumatic memories vec 16 godina non stop...

Heller 17-18 godina takodje.

 

Vidi se da si mator :)

 

Eh, bila su to luda vremena, kad smo isli na koncerte Bloodbath, Necrophobia...i moram po hiljaditi put naglasiti, tada su metalci bili prilicno drugaciji od ovih danasnjih....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da si mator :)

 

Eh, bila su to luda vremena, kad smo isli na koncerte Bloodbath, Necrophobia...i moram po hiljaditi put naglasiti, tada su metalci bili prilicno drugaciji od ovih danasnjih....

 

 

Pa znas sta,gaze me godine...Ne mogu vise da slusam death i grind po ceo dan,samo nekoliko sati dnevno. :)

 

Da tada su metalci bili 90 % patriote.Ovi danasnji su 90 % LDP skola.Tuga...

Stariji metalci nisu bili ni satanisti.Kad se pojavio black metal sve je otislo u tri lepe...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas sta,gaze me godine...Ne mogu vise da slusam death i grind po ceo dan,samo nekoliko sati dnevno. :)

 

Da tada su metalci bili 90 % patriote.Ovi danasnji su 90 % LDP skola.Tuga...

Stariji metalci nisu bili ni satanisti.Kad se pojavio black metal sve je otislo u tri lepe...

 

Sto se tice muzike, ja sam i dalje isto lud, cak sam mozda jos ludji na koncertime nego pre :)

Ovi metalcici iz Bg su vecinom pickice, cast izuzecima...tu nesto glume a da malo podviknes, mislim da bi mamu zvali...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice muzike, ja sam i dalje isto lud, cak sam mozda jos ludji na koncertime nego pre :)

Ovi metalcici iz Bg su vecinom pickice, cast izuzecima...tu nesto glume a da malo podviknes, mislim da bi mamu zvali...

 

 

Ne znam,slabo stupam u kontakt sa metalcicima na koncertima po Beogradu ali vidim da ima svakojakih dijabola.Kad budemo zajedno isli na neki koncert pokazaces mi mangupariju koja visi ovde na yumetalu da ih vidim uzivo.Neke bih bas voleo da upoznam licno. :twisted::evil:

Ponecu legendarne kiflice da grickamo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice muzike, ja sam i dalje isto lud, cak sam mozda jos ludji na koncertime nego pre :)

Ovi metalcici iz Bg su vecinom pickice, cast izuzecima...tu nesto glume a da malo podviknes, mislim da bi mamu zvali...

 

Hahahahaha......... a nazlaost ti nemozes da im podviknehs pa da zovu mamice?

 

Ma stari metalci smrde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha......... a nazlaost ti nemozes da im podviknehs pa da zovu mamice?

 

Ma stari metalci smrde!

 

Ja nisam metalac, sebe ne dozivljavam tako...

A ne treba da podviknem, dovoljno je da se pojavim pa da takvi kao ti pocnu da piske u gace...i skrecu pogled...pogotovo ove pickice koje gotive ldp i seru po patriotizmu, a kad mene vide u patriotskoj majici ili da prodajem iste na koncertima, niko da pisne, samo sklone pogled...pickice...a ja ih jos zovem na druzenje, ali ne vredi....

 

 

Ne znam,slabo stupam u kontakt sa metalcicima na koncertima po Beogradu ali vidim da ima svakojakih dijabola.Kad budemo zajedno isli na neki koncert pokazaces mi mangupariju koja visi ovde na yumetalu da ih vidim uzivo.Neke bih bas voleo da upoznam licno. :twisted::evil:

Ponecu legendarne kiflice da grickamo...

 

Vazi, idemo na neki koncert...dolazis na Grave?

Pa cemo da grickamo kiflice...uz neko pivce, naravno...

Ma video sam neke od ovih mangupa, izgledaju tako, da je to bas za smeh...valjda zato lece komplekse ovde na forumu...greota je to i za usi vuci, bojim se da im ne otpadnu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slazem se da su 90% metalaca ldp-ovci...bar u sapcu nije tako.

 

Pa Mr Hate ga je bas preterao, ne mislim ni ja da je toliki broj za ldp...jeste da ih ima najvise u BG ali opet, ne bas toliko...

 

A ono sto se da lako zapaziti za domace bendove- sto manji bend, vise dignu nos posle par svirki pred 50-100 ljudi, kao da su ne znam kakve zvezde, znas ono, gledaju me drugari, pa i dve-tri klinke se loze na mene, ja sam na bini, velika sam faca...jadno...

Dok su ovi domaci bendovi sto valjaju, uglavnom bolji i kao ljudi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzdam nade u Consecration, za sada jedini bend nash koji mogu da slusham.

 

I da samo tako krenite u patriotski rat da ocistite metal od zlih LDPovca. Ako to uchinite vi ste pravi patriota i prava dika i ponos ove zelje, ali pazite LDPovci vrebaju svugda , mozda se cak nalaze ispod vaseg kreveta, ko zna......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...