Jump to content

Koliko često slušate albume domaćih bendova?


RNA

Recommended Posts

Vazi, idemo na neki koncert...dolazis na Grave?

Pa cemo da grickamo kiflice...uz neko pivce, naravno...

Ma video sam neke od ovih mangupa, izgledaju tako, da je to bas za smeh...valjda zato lece komplekse ovde na forumu...greota je to i za usi vuci, bojim se da im ne otpadnu :)

 

 

Sumnjam da cu doci na Grave,vise sam old school fan.Razmisljam sa svojom hardcore ekipom da dodjemo na Biohazard Novembra ali videcemo.

 

 

Pa Mr Hate ga je bas preterao, ne mislim ni ja da je toliki broj za ldp...jeste da ih ima najvise u BG ali opet, ne bas toliko...

 

 

Kad sam rekao mladje generacije mislio sam na pojedine koji ovde serviraju neka svoja opredeljenja i ponasaju se kao sektasi.Pokusavaju da navuku nove clanove i to sve vrbuju maloletnike.Hvala Bogu da nisu vecina u Srbiji.

 

 

Znači i Feniks i Mr. Hate na Najlu, odlično, okuplja se krem yumetal-a...

 

Bas bih voleo da znam u kom kontekstu si rekao krem yumetala?Nisi ostavio nijednu ikonicu tako da to moze biti pogresno protumaceno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam rekao mladje generacije mislio sam na pojedine koji ovde serviraju neka svoja opredeljenja i ponasaju se kao sektasi.Pokusavaju da navuku nove clanove i to sve vrbuju maloletnike.Hvala Bogu da nisu vecina u Srbiji.

 

Nema njih bas toliko ali su glasni tj. puno laju...naravno, samo preko tastature...

 

 

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bih voleo da znam u kom kontekstu si rekao krem yumetala?Nisi ostavio nijednu ikonicu tako da to moze biti pogresno protumaceno...

 

e to ti je jedan od tih klinaca provokatora :)

 

Nema njih bas toliko ali su glasni tj. puno laju...naravno, samo preko tastature...

 

a ne valja to preko tastature, samo uživo što reče onaj...kako mu beše ime....znate bre onaj smarač iz Petrovgrada... :):evotigana::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Последњих дана се баш трујем албумом Жељка Шашића ''Таласна дужина'' из '95 године.

 

Свиђа ми се музика коју је тада правио.

Доста је експериментисао са звуком: хард рок, поп, фолк ... веома шаренолико и специфично.

 

Окачио сам линк на турбо метал теми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bih voleo da znam u kom kontekstu si rekao krem yumetala?Nisi ostavio nijednu ikonicu tako da to moze biti pogresno protumaceno...

 

U pozitivnom :pivopije: Manje-više svi "poznati" sa yum-a dolaze na Nile, to se nikad nije desilo još.

 

Meni ljudi više ne veruju ni kad sam ozbiljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
U pozitivnom :pivopije: Manje-više svi "poznati" sa yum-a dolaze na Nile, to se nikad nije desilo još.

cak ni mene nece biti,steta. moram da zavrsim post produkciju za danijele vranic novi album.

 

@Vudu: svaka cast za odabir albuma! shmrk ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste vi ludaci... :)

E mozda ce zvucati smesno ali taj album Zeljka Sasica je toliko metaliziran i dobro odradjen da je to katastrofa.Goticarke najvise vole pesmu "Crna zeno". :) Najbolja stvar za mene je lutko moja,cist heavy i muzika i tekst.

Aco ti si tada sa Zeljkom palio i zario po splavovima,Pinki i Svaba vam bili glavni fanovi. :)

Pozdrav Gojko,kad se vidimo na nekom koncertu pijemo pivo,isto vazi i za druga Wizarda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес' да нема никакве везе с темом, али није ли Фута радио Жељку музику за тај албум? То би све објаснило.

Da ti ja odgovorim kao bivši folker, jeste Futa je radio ovaj album, da je Zlaja radio bio bi još žešći.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда сам тутубан к'о бостан, али о ком Фути је реч ?

 

Док Злаја Тимотић је цар над царевићима, ха хах!

 

инаће, нешто ме у'вати носталгија за Бомбардеровцима, ''Без-баладс'' и тако то ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...