Jump to content

Koliko često slušate albume domaćih bendova?


RNA

Recommended Posts

Uopste se ne slazem sa tim stavom da sve domace bendove treba podrzavati, naprotiv. Taj legendarni srpski "neka je i govno, samo da je nase" princip nikada nije bio moj trip. Kvalitetne bendove uvek treba podrzati, ali one koji su sranje nema potrebe podrzavati samo zato sto su odavde. Niti za nasu "scenu" u globalu ima neke koristi kada naokolo reklamiras neke potpuno jadne bendove, na konto "podrske srpskom metalu", samo dobijas kontra efekat saljuci govna po svetu. :) A ovo kazem zato sto se u zadnje vreme BAS namnozilo bendova koji nisu ni za sta.

Najjednostavnije receno - kvalitet treba podrzati a za govnima pustiti vodu i slus. Note su note i muzika je muzika, bez obzira odakle dolazi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, распад бендове који се само зајебавају нема поенте подржавати, мајку му.

 

E, ali imas mnogo onih koji su u svoj toj zajebanciji mrtvi ozbiljni, to je problem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Note su note i muzika je muzika, bez obzira odakle dolazi. :da:

Tu si upravu. Mnogi seru kvake kako ih domaći bendovi ne zanimaju, dok je kod drugi špreha kako im je domaća muzika bolja od strane. Takve stvari su smiješne muzika je muzika bila ona iz: Holandije, Engleske ili

Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ali imas mnogo onih koji su u svoj toj zajebanciji mrtvi ozbiljni, to je problem. :)

 

 

Ма, јебеш ти такве бендове. то нису бендови. Остајем при томе да треба подржавати домаће бендове, али кад кажем бендове, онда мислим на бендове. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste se ne slazem sa tim stavom da sve domace bendove treba podrzavati, naprotiv. Taj legendarni srpski "neka je i govno, samo da je nase" princip nikada nije bio moj trip. Kvalitetne bendove uvek treba podrzati, ali one koji su sranje nema potrebe podrzavati samo zato sto su odavde. Niti za nasu "scenu" u globalu ima neke koristi kada naokolo reklamiras neke potpuno jadne bendove, na konto "podrske srpskom metalu", samo dobijas kontra efekat saljuci govna po svetu. :) A ovo kazem zato sto se u zadnje vreme BAS namnozilo bendova koji nisu ni za sta.

Najjednostavnije receno - kvalitet treba podrzati a za govnima pustiti vodu i slus. Note su note i muzika je muzika, bez obzira odakle dolazi. :da:

 

+1

 

sada je pretrpano sve bendicima...

nece ni da ih uzmu stranci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, imam jedno pitanje, pre par godina jedan ortak mi je pustio neku pesmu naseg bend , pesma se zove ekskalibur, ali ne mogu da saznam ime tog benda, pa ako neko zna ajde mi plz pomozite... hvala

 

da ne offtopicujem, najchesce slusam alogiu, i ona mi je rame uz rame sa mojim ostalim bendovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde da nadjem taj magazin :confused::confused::confused:

 

 

Албум пробај да пронађеш у Мамуту или Феликсу ако га још има. А за магазин погледај на подфоруму "медији и издавачи".

 

Топло ти препоручујем тај албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...