Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je posle Amon dina, Belphegor!!!Cak sam i ubedjen da ce tako biti!Ali nemojte me drzati za rec, nego svi lepo da se nacrtate da udjete u 20h i da nema nikakvih problema oko toga ko nastupa kada!!!

Vidimo se narode, jos 2 dana!!!!

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logicno je da ce Grave svirati posle Belphegora.Zna se koji je bend veci i cenjeniji.Toga samo BGZ kvlt decurlija nisu svesna.

 

Logično? Šta misliš, ko je prodao više albuma?

 

Stigla karta maločas, vidimo se na BGZ kultu! :rockdevil:

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Nile setlista iz Bratislave:

 

Pa dobra je lista, ali sam se nadao za 3 stvari: 1) Da ce da sviraju (i otvore sa) "What May Safely Be Written"; 2) Da ce da opale "Wind Of Horus" i srushe onu salu; 3) Da nece da sviraju uberdosadnu "Eat Of The Dead" aaaaa....

 

Ima li nekih naznaka Belfeliste? "Sanctus Perversum" i "Crown Massacre" su mi zelje :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto ti rece za ovu uberdosadnu Eat of the dead, kad bi nju izbacili a umesto nje ubacili neku bolju stvar... Ladno nece da sviraju As he creates...

Ja sam ocekivao malu duzu setlistu... Ona prva je imala oko 2h materijala a ova 12 pesama ajde da kazem sat i po otprilike...

Ali zato otvaranje sa Sacrifice unto seebek :muzicar::rockdevil:

 

EDIT: Ja sam na Amon Dinu u prvom redu (provincijalac sta ces :) )

 

Sta bi sa okupljanjem????

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je planirano da koncert pochne?

Pitam poshto cu moci da budem tu tek oko 20:30 ili 21:00.

 

 

I ja bi trebalo tada da dodjem zbog shkole, medjutim jok, taj dan necu ici u shkolu, tako da eto mene ranije ispred skc-a... :rockdevil:

 

Inache ja pretrazih net za Belph setlistu i nema je, a shto se Nile seta tiche, predobro al zato i prekratko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja kako izgleda, a ti znaš kako ja izgledam, znači nema da brinete :)

 

Hahaha, naravno. Nachi ljudi ako ocete da se svi kolektivno gledamo pre koncerta dodjite malo ranije negde oko 19h i tako, mislim sta ja znam, na kraju krajeva XD .

 

Sada sam u winampu napravio listu, ko ova iz Bratislave, i samo mi to pichi. Od danas samo Grave, Belphegor i Nile u plejlisti drzim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...