Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Zar ovo gore nije lista sa legacy festa?

 

Sviraju 45 min. i Frubi se polomio da ih ubedi da im je ostavio sat vremena, uradili su listu od 45 i ne menjaju je. Jebeno opasno zvuce uzivo i zao mi je sto ne sviraju vishe...

 

 

CD Amon din ce biti dostupan tek kada se vratimo iz Francuske, posto prva kolicina diskova nije bila dovoljna da stigne do Beograda, morali smo malo i da poklanjamo headlinerima, cena je u inostranstvu bila 10€, mislim da ce kod nas biti oko 500 dinara ali to bi vec Frubi trebalo da odredi, cak ni ja nemam svoj primerak diska, a cekao sam ga 100 godina... :blink:

Edited by Užas Priest

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sviraju 45 min. i Frubi se polomio da ih ubedi da im je ostavio sat vremena, uradili su listu od 45 i ne menjaju je. Jebeno opasno zvuce uzivo i zao mi je sto ne sviraju vishe...

 

E lenshtine :) A ono gore..ne znam, chini mi se da im je ista lista kao letos.. oh well..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastup Nile, Grave i Belphegor-a sinoć u Ljubljani je, samo nekoliko sati prije održavanja, bio OTKAZAN!!

 

 

Da nije to iznenađenje i za večeras kod vas u Bg o kojem ovaj iznad govori?

 

Citaj temu unazad , pokvarial im se prikolica u ulazu u Madjarsku, momci iz Nile/Belphegora i Grave su vec u Beogradu. :P

 

Ljudi jedva cekam josh 4 sata...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce Helmuth opet da nosi onu zajebanu masku tokom BGZa :)

 

Uh..krenula mi nervoza..ne mogu da dochekam...

 

Heretic thou art cast down! :rockdevil:

 

edit: Ali nikako ne kogu da se pomirim sa tim da gospoda ne svira "Wind Of Horus"...aaaaaaaaaaa.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam zbog Belphegora, koji me je malo razocarao live, ali Bondage je bio do jaja.

Amon Din - Nah, Amon Din. Nile - fenomenalno. Grave - nisam gledao. Sve u svemu, skroz ok koncert. :mrgreen:

Vise komentara sutra, ubise me noge od pesacenja...

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam zbog Belphegora, koji me je malo razocarao live, ali Bondage je bio do jaja.

Amon Din - Nah, Amon Din. Nile - fenomenalno. Grave - nisam gledao. Sve u svemu, skroz ok koncert. :mrgreen:

Vise komentara sutra, ubise me noge od pesacenja...

 

Meni ovo ne ulazi u glavu. :)

Ali dobro...

 

Uh, ja cu da krenem od kraja 'certa, najsveziji utisci jel'te. Stavih "Wind Of Horus" na infinite repeat, pa da krenem :)

 

Jebemu mater..nisam ochekivao da cu da bash onak' da se smorim na Najlu..znao sam da cu da zaspim na "Eaaaaaat of the deaaaaaaaaad", ali da cu da stojim sa prstima u ushima da razaznam riffove na "Lashed", da ne mogu da pohvatam onaj melodichni outro na "Esencijalnim Solima"...bre...bash losh zvuk. Jedino sam Dallasa uspeo dobro da chujem, i on mi je najveci plus nastupa. Kakvu glaschinu ima chovek bondage te jebo! Plus, neopisivo lichi na Devina Townsenda, pa mi josh dodatno simpatichan :) Ja sam mislio da Debeli Karl peva vecinu vokala, kad ono medjutim... Najjachi momenat nastupa mi je najava "Papirusa". Haha, ladno cela :) Ali i ona se stopila u sivilo.. Kazem ja, "WIND OF HORUS" je trebao da padne!

 

Inache, evo setliste, koga interesira:

 

What May Safely Be Written

Sacrifice Unto Sebek

Black Flame

Papyrus Containing The Spell To Preserve Its Possessor Against Attacks From He Who Is In The Water

Cast Down The Heretic

Ithyphallic

Eat Of The Dead

Ramses, Bringer Of War

Essential Salts

Lashed To The Slave Stick

Annihilation Of The Wicked

Black Seeds Of Vengeance

Unas, Slayer Of The Gods

 

Dosta su svirali, shto je plus, ali nije bio "Wind Of Horus"! :) Ubuduce Nile slusham samo kod kuce...

 

 

Grave - Vrlo prijatno izenandjenje! Par pesama mi dosadno, tipa "Rise", ona zadnja..ali bem ti kako dobro zvuche pesme sa novog :rockdevil: + stari klasici.. Super zvuk su imali, bila dobra atmosfera, pao dobar headbang, vishe no prelazna ocena.

 

Belphegor - je objasnio. Bend vecheri, ono je bilo gubljenje potpuno. Zvuk im je bio neshto loshiji neg' na legacyfestu, ali su ga bolje sad odradili, bilo je ovo ultimativno bondage iskustvo :rockdevil: Jbg shto bila ista lista, kao letos, ali super, pogubih se na "Belphigor - Hell's Ambassador"..Stigma objasnila...Lucifer Incestirao pakleno..i himna za kraj: BOOOOOOONDAGEEEEEE.....GOAT ZOMMBIIIIIIIEEEEEE!!!! Veneratio diaboli :rockdevil: Ne verujem. Belphegor se mora gledati sa duzom listom :mrgreen:

 

njihova lista:

 

Goatreich - Fleshcult

Seyn Todt In Schwartz

Belphegor - Hell's Ambassador

Stigma Diabolicum

Swarm Of Rats

Justine - Soaked In Blood

Lucifer Incestus

Bondage Goat Zombie

 

I da, hteo sam da uzmem tour majcu Nilea, al' sam ipak odluchio da svoj kesh dam Belfegoru :da: I uzeh BGZ dibondagepacka, i ispred se slikasmo sa kultnoga Helmutha, plus mi se potpisa na disk :rockdevil: Molim lepo.

 

 

Sve u svemu, ok veche. Pozdrav za trve bondage ekipu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je Angelystor rekao, pa da ja ne ponavljam.

 

Najveći plus je bio što sam pola yumetala upoznao, od Sove i Sisusa, preko Dimmu-a sa donjom crtom, WoI-ja, do starshooter supreme-a. Bilo je kultno i nezaboravno. Dobio potpis na BGZ digi, slikao se sa Helmuthom i ekipom iz Grave-a (i to sam ih na švedskom pitao! :))... Ma kult u svakom pogledu.

 

Noge me odvaljuju, doduše.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo ne ulazi u glavu. :)

Ali dobro...

 

Ne znam. Nekako... U sustini jesu bili bend veceri, ali izgleda da sam vise ocekivao (ne znam ni sam sta sam ocekivao)...

Smorilo me samo to sto je Belphegor tako brzo zavrsio, pa eto... :ph34r:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

poslednji moj krik pred turneju :)ehhehe. Odosmo u bukurest treba nam 800+ km da prevalimo...

 

Zelim SVIMA da se zahvalim sto ste dosli na koncert i podrzali nas ! Vecno vam hvala, ovo je jedini nacin da opstanemo !

 

Prebacili smo ga u veliku salu jer ne bi bio fer da strpamo 400+ ljudi u ono malo govno... zvuk nije bio nesto jer je sve premesteno u 14h ! Tako da imajte razumevanja.

 

Moram da vam kazem da je ovo do sada NAJBOLJI KONCERT sto se tice atmosfere. Nile je svirao 1:30h, Grave oko 70-ak minuta , nile obicno svira 60min, i prethonda 3kncerta ( bratislava, prag, budimpesta ) su zavrseni u 12h !

 

Oni su presrecni sto se tice koncerta, i sve je extra !!!

 

Odosmo svi dzumle u bukurest i a u kurac... :))

 

HVALA JOS JEDNOM SVIMA, OVO NAM PUNO ZNACI !!!!

 

ZIVELI !!!

 

 

DEATH METAL

 

PS. GRAVE CAREVI , NAJBOLJI BEND VECERI OSETIO SAM SE KAO DA SAM NA SNIMKU NAPALMA/AT THE GATESA 97 :)HHAHAHAHAH. EXTRA !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...