Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav koncert, kakav je bend taj GRAVE, posle njih su me te nabedjene karikature od nilea izmorili do maksimuma.. svaka cast za veliku salu..

 

a i ne bilo dobro kad od incantationa nije bilo postenog dm koncerta :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cekala Nile...i docekala...i smorila se....kapiram da je bio problem sa opremom koja je bila predvidjena za malu salu, ali ako tonac nije mogao malo da stisa baseve...e jebiga! :huh:

Pola pesama sam jedva razazirala....ali nema veze...bolje i krsh zvuk nego da se pogusimo kao machichi u maloj sali! :D

 

 

Ma sve u svemu, dobar koncert! Zivi bili i lepo spavajte! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman ljudi! Jesam ja bila na jednom koncertu, a vi na nekom drugom??? :confused:

 

Bila sam u prvom redu, doduse direktno pored zvucnika - i nemam bas nekih primedbi na zvuk, mozda je u drugim krajevima sale sve drukcije zvucalo, ali reći da je Nile smorio je van pameti.

Ljudi su pokidali. Hvala Frubiju sto nam je dao priliku da sinoc vidimo najbolje sto metal trenutno moze da pruzi! :rockdevil:

 

Veliki pozdrav najboljoj ekipi na svetu po koncertima - ekipi sa Yum-a! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,iskreno, mnogo sam vise ocekivao. Bih premoren da slušam onoliko buke pa sam koncert odslušao iz hola... Bolje sam ih čuo tamo nego iz svih delova sale...

 

Belphegor je bio odličan, kao i Grave... Amon Din isto... Nile me je malo razočarao, ali sve u rok službe lošeg zvuka... jebeš ga!

 

Ma bitno da se prži neštoooo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za tebe Sovo ali mi se pozadi smorismo na Nile samo tako.

Elem da krenemo od zvezda veceri.

Bondage Goat Zombie! Kvlt sta reci vise! :rockdevil: Svaka cast i onim ljudima na zastavi :pivopije:

Grave - oranje tesko :rockdevil: Odlicno zagrevanje pred Nile taman pomislih, kad ono prc.

Sve to stoji da su oni tehnicki besprekorno odsvirali ali ono...Strasno. Bilo je par pesama koje su pristojno zvucale ali ostalo se jedva moglo razaznati. Nakon Lashed To The Slave Stick morao sam da izadjem napolje jer nisam vise mogao da slusam ono traktorisanje. Sve u svemu vece koje je imalo dosta pozitivnih ali i dosta negativnih strana il narodski receno, bese to jedan prosecan koncert.

Nego evo onih fotki od juche.

 

BGZ ekipa

 

dsc00324qp8.th.jpg

 

Grave sa Grave-om :)

 

dsc00325og9.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman ljudi! Jesam ja bila na jednom koncertu, a vi na nekom drugom??? :confused:

 

Da :) Mi smo bili na Belphegoru, a ti na Nileu.

 

Inače, apsolutni momenat večeri je kad je Kollias seo za bubnjeve i malo mu ga dao po triggeru, a Grob se prekrstio :) :) :)

 

Haha, ugušim se od smeha samo kad se setim :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKAV KULT OD KONCERTA!!!!

 

 

U jednom trenutku mi je doslo da zaplacem od srece kad sam cuo IN MY DOMINION!!!!!

Belphegor je super bio ,mada kratko, ali GRAVEEEEEEE!!!

Vrhunac veceri,nedelje,godine,decenije!!!!!

 

Takav bend se vise ne radja!!!Svaka im cast!!A Frubiju svaka cast jer ih je doveo!!!!

 

 

Nile....ne volim taj bend ,tako da sam pod velikim utiskom izasao sa Grave-a,a njih pogledao s vremena na vreme,cisto da vidim jel mogu da se nadjem u tom modernom death metalu..ali uzalud..

 

OLD SCHOOL RIOOOOOTTTTTTT!!!!

 

 

DM MADNESS

Share this post


Link to post
Share on other sites

belphegor je bash jebao keve sinoc! odushevili su me,bilo je malo problema kod solazha al' inache sve je bilo oke odgledao sam ih iz prvog reda :D amon din sam napokon chuo i shta znam ok su mi,na prvo slushanje nish posebno,grave nisam gledao jbg presedeh ih na stepenicama,ali slushao sam nesh i nije me bash dojmilo(jbg nisam ljubitelj takve muzike) i za kraj nile..o5 nisam ljubitelj tog benda tj te muzike ljudi stvarno fenomenalno sviraju ali bio sam vecinu koncerta na sredini sale i kod ulaza i gitare su se chule samo dzzzz al' dobro vidim sad zashto je to i bio sluchaj..no sad se vratih,premoren sam,koncert je stvarno bio dojaja,slikao sam se sa helmuthom i serpenthom i upoznao jedan deo bgz kvlta :pivopije:

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

amon din - su mi bas do jaja zvucali

 

belphegor - za mene bend veceri, odsvirali su bolje nego na legacyju i sada je bila bolja atmosfera, sve dobre pesme su bile tu naravno, ali ponovo mora belphegor sa vecom listom da se odgleda.. ispred sam se slikao sa serpenthom i helmuthom, tako da ja zadovoljan :) (hvala cveticu za to) :pivopije:

 

grave - sam gledao sa strane, nisam slusao ranije, ali su stvarno dobro zvucali i atmosfera je bila do jaja.

 

nile - razvalili su, jedino sto ih je zvuk sjebao, ali je bilo odlicno svejedno.

 

nijedan bend me nije izneverio, jedino eto sto belphegor nije svirao duze, ali ovako i nemam nekih zamerki :pivopije:

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman ljudi! Jesam ja bila na jednom koncertu, a vi na nekom drugom??? :confused:

 

Bila sam u prvom redu, doduse direktno pored zvucnika - i nemam bas nekih primedbi na zvuk, mozda je u drugim krajevima sale sve drukcije zvucalo, ali reći da je Nile smorio je van pameti.

Ljudi su pokidali. Hvala Frubiju sto nam je dao priliku da sinoc vidimo najbolje sto metal trenutno moze da pruzi! :rockdevil:

 

Veliki pozdrav najboljoj ekipi na svetu po koncertima - ekipi sa Yum-a! :D

Ma pusti decu bre, vidis da im sve smeta, trebali su malo euro kremema i mleka da bacaju sa bine. :)

Nile je jebao keve, na znam za ostale, ali ja sam sve pesme prepoznao. Neki se zale na jake baseve vidim, jbg, bubnjar mi rece da ih u monitorima uopste nije cuo, pa su mozda zbog toga pojacali, otkud znam.

U svakom slucaju meni bilo do jaja, pricao sam sa bubnjarem Nile-a, dao mi je palicu i set listu, slikali smo se. Covek je car, totalno prizeman lik, ne pati od nekog kompleksa velicine.

Slikao sam se i sa Helmutom, upoznao gomilu yumetalaca, bilo do jaja. E da, kad smo vec kod jaja, onaj mali Sendmen mi se nije javio. :no:

 

P.S. Sovo, svaka cast za cerku, da sam slobodan okusao bih svoju srecu. :) Mada, verovatno bi me otkacila, nisam ja u njenoj ligi, sto bi rekli Ameri. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je shto je koncert prebachen u veliku salu, shto znachi da su se karte prodavale i vishe nego odlichno...Pa da krenemo...

 

Amon Din ne odgledah jbg. zao mi je, ali nadam se da je sala bila pristojno popunjena dok su svirali...

 

A shto se tiche svirke Belphegora...pa shta znam, dok su svirali stajao sam kod stuba, i gledao svirku opushteno, nisam hteo da se guram u prvim redovima jer eto nisam neki fan, pre bih rekao da sam ranije bio njihov fan dok mi to sve jednog dana nije dosadilo...nemam nekih zamerki, zvuk je bio dobar, al svirashe kratko majku mu...U svakom sluchaju nisu me smorili, bilo mi je bash zanimljivo da ih gledam, posebno kad je Helmuth nabio onu kapu na BGZ hahah...

 

Shto se tiche Gravea, moram reci da su iznenadjenje vecheri ako mene pitate...nisam ih uopshte, ali uopshte slushao pred koncert i ispostavilo se da sam napravio ogromnu greshku...te iz tog razloga shto nisam znao shta da ochekujem, takodje sam stajao kod stuba i posmatrao svirku na miru...Ljudi su otkinuli...ali stvarno, shto bi rekao moj drugar haha. E da tokom svirke sam video i Frubija koji ko lud uletao u shutke, poprilichno se ismejah gledajuci ga...Inache, do koncerta nisam bio fan Grave, ali sad definitivno jesam...

 

Jbg. poshto sam na ovaj dogadjaj doshao zbog Nilea, bilo je razumno da cu morati u prve redove jelte...nekako posle dosta guranja upadoh u drugi red...zvuk jeste bio malo loshiji, al ko da je bitno jbt. vazno da su oni otkinuli, ali OTKINULI...i definitivno highlight vecheri za mene je Lashed :rockdevil: uh kako se samo pogubih dok su je svirali...lista je malo izmenjena u odnosu na onu shto je neko okachio, i da...bash se obradovah kad krenushe sa What May...ludnica odma na pochetku...Atmosfera je bila zaista fenomenalna, i verujem da ih nigde nisu ovako dochekali kao shto smo mi...Moram reci da su me Dallas i Karl poprilichno odushevili, jer su se tokom cele svirke samo smeshkali...delovali su zadovoljno bash kao i mi....

Uh smorih ja...koga interesuje nek chita ko nece ne mora...proveo sam se i vishe nego dobro, ostaje samo mala zamerka na zvuk, sve ostalo fenomenalno i odlichno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Zare je stidljiv jbg :)

I ja sam, pa sta?

 

E, da fino bih zamolio ljude koji su se slikali sa mnom da mi posalju slike.

 

P.S. Neki su se pitali da li se i u stvarnosti ponasam ovako kao na forumu. Uglavnom, dobili su potvrdan odgovor. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHA! Sisus manga! Sve se vrti oko picke bre! Belphegor bend veceri, grave sam presedeo, a nile sam dobio batina za prvih 5 pesama, pa sam ostatak presedeo! Helmuth je takav manijak. Svo vreme pred koncert smo se zajebavali sa njim, dali mu piva jer se zalio da je njegovo vruce, a i zapisao je drvo na sred ulice! :)

Sve u svemu, zastava je bila dignuta na BGZ! I to bi bilo to! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm mislim da smo se malo preforsirali posto smo poceli sa alkoholom jos oko pola 2 u vozu, al jebi ga jednom je nile i drugi put belphegor i jednom grave. Nego utisci sa koncerta extra, prvo sluzbeno:

Amon Din klasicni, nadam se da nece biti predgrupa i haggardu posto sviraju na skoro svakom koncertu,ali da momci znaju znanje.

Belphegor, majku ti... Posle legacy sam znao sta da ocekujem tako da je tako i bilo, fenomenalno, nastup savrsen, hehe i ona bondage kapa sa siljcima sto je stavio, lik je nema sta. Ne bi Shred For Satan, i jos koja koju sam mislio da ce bit al opet je setlista bila odlicna.

Grave, a tek ovo sto bi klasika, dosli ljudi pokazali staru skolu, posebno doba atmosfera i za kraj Soulless koji je pevao sa publikom, nemam reci.

Nile, hmmm ne znam sta bi rekao, pristrsan sam, tako da su meni super zvucali, iako se primecivalo da nesto nije bas sasvim, to mi bilo najprimetljivije na papyrusu, ali i dalje brate sta su sve izvukli live, pocevsi od bubnjeva preko ma svega, svaka cast, da nam dodju ponovo.

 

Highlights of the night:

1. Jebeni Helmuth je car! Ne samo da je pre koncerta ispao ispred i pio jelen sa svima(nije sto ja vise volim jelen od lava, al opet :D )nego se i slikao i zajebao sa svima, ko god je hteo da se rukuje, popije pivo sa njim, mogo je. A onda kad je zagustilo covek predje ulicu i popisa se na drvo, Black Metal. Hehe a koliko vidim dopadaju mu se i nase devojke posto se ljubio i vatao sa onom plavusom sa pirsinzima i tetom kreatora jedno sat vremena. Fekete Metal!!!

2. Grave ista prica, zavrsi se koncert, ja po pivo kad oni tako cugaju, pitam pevaca da se slikamo a u sekundi se ceo bend okupi oko mene, posle jos malo se zajebavali, klasika

3. Sandersa su navatali na stepenicama, nisam znao da je bas toliki, burence. Mora da ga nose kao deo opreme, ima onako drzace sa strane i onda ga postave na binu i melji! Jebena masina za mlevenje metala!!!

4. Ljudi koji su dosli napravili extra atmosferu, samo mi se meda prilicno brzo zamorio, pa nije potpirivao sutke, hehe.

5. Imam brdo slika i snimaka, al nemam dobar net sada tako da ocekujte danas uvece ili sutra uploadovane...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,bice drugih prilika. :pivopije:

 

 

Nego da dam ja svoje utiske:

 

Amon Din-Propustio,jbg.Jebala me shkola.

 

Belphegor-Kvlt.Opichili su sveCki.Highlightovi za mene bili su Hell's Ambassador,Stigma Diabolucum i Bondage Goat Zombie naravno. :rockdevil: Dakle,nadoknadio sam propust sa Legacy-ja,poshto sam tada odmah posle Testamenta otishao kuci.

Jedina zamerka na Belph je naravno to shto je bilo prekratko,ali dobro.Dodatni kvlt je ona maska na Bondage-u. :rockdevil:

I svaka chast za zastavu. :pivopije:

 

Grave-Za njih mi je stvarno zhao shto ih nisam slushao ranije,ali odlichan su bend,tako da tu greshku moram shto pre da ispravim.Njih sam posmatra sa strane.

 

Nile- :rockdevil: Ja nisam imao preteranih zamerki na zvuk,bio sam u 3,4 redu i sasvim je bilo OK shto se zvuka tiche.

Odlichna setlista,bolja i duzha nego ona koju je neko stavio pre par strana.Kada je krenula What May Safely Be Written,ljudi su bukvalno krenuli da se mlate tako da sam i dobio malo batina,ali bilo je OK posle.Najvishe sam se odushevio kada je krenuo onaj intro za meni omiljenu Nile pesmu,koju uopshte nisam ochekivao poshto je na onoj setlisti nije bilo,RAMSES BRINGER OF WAR!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil: Takodje je bilo kul kada je najavio ceo Papyrus. :)I videlo sa na licima Dallasa i Sandersa kako su odushevljeni publikom,svo vreme su se smeshkali. I Unas me je odushevio,i Kollias kakva je zhivotinja na bubnjevima...ma sve je bilo savrsheno.Uzeh i autogram od Sandersa,bacio kosku basisti,i uzeo majicu i znojnicu Nile-a. :rockdevil:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...