Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam ja to devojcice. ;)

Video sam samo tonca na bini koji je pokazivao onima gore da "dignu" baseve. Mozda je on mislio na monitoring, a oni "digli" kompletno.

 

Upravo to je i bila moja poenta...nesposoban tonac..ali me cudi, jer su poveli svoje..al eto :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to je i bila moja poenta...nesposoban tonac..ali me cudi, jer su poveli svoje..al eto :confused:

Auu,pa jel im nije Puncy Gonzales radio zvuk!?!?!?!?!? :confused:

 

 

 

Jebite se svi ,sad pizdim jer nisam mogao da idem i jebem ti proklete pare ,all zato vidimo see na Morbidiimaa! :rockdevil:

:pivopije:

 

 

 

@Kriki: E da bog da zaradeli jebenih para po pleva pa da praite Legacy fest br2! (citaj more potpis) :pivopije:

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo problem bio u glasnoci, vec sto je sve bilo prepuno basa, a i sala je dodavala dosta ehoa. U principu, Nile ni ne moze da zvuci puno bolje od ovog, s' o obzirom kakve gitare i ostalu opremu koriste, a i aranzmanski, posebno oni "br00tawl" delovi.

Edited by Vajar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neke slike,snimke... :bigblue:

 

jel ima neko fotki ili klipova?

 

Ja upravo cekam kabal koji sam zaboravio na poslu, pa cu da kacim nesto u toku veceri ili sutra ujutro...

 

 

svaka cast ljudima kojima je zvuk bio dobar :]

 

Ti ljudi VEROVATNO imaju jednocifren broj koncerata iza sebe... Skidam kapu, NILE jeste veliki end, ali onaj zvuk... Kurac, majke mi. I Belphegor i Grave su imali dobar zvuk, ne preterano dobar, ali dobar.

Mada, jeste Punchy dobar tonac, ali koja je fora?! Mnogo sam jak baja, pa ću sada da vas jebem malo i odvalim vam bubne opne...

 

 

@Kriki ti ces dobijes sve slike lepo zapakovane sa onim sa festa u HQ... :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc00014zm4.jpg

J***s me u dupe ako znam gde sam gledao :)

 

P.S. Vol'o bih da sam navatao Dalassa da se slikam sa njim, ali i ovo je kulj :rockdevil:

 

A to si TIIII... Baš si mi upao par puta u oči sa tom In Flames majicom, respect.

 

Aj kad se svi kače i ja da priložim:

l_abdf54d72b56d3ada27f9c509fa437a3.jpg

 

l_3e1cc6a7fd402bf1801280a3e7d13140.jpg

 

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za tebe Sovo ali mi se pozadi smorismo na Nile samo tako.

Elem da krenemo od zvezda veceri.

Bondage Goat Zombie! Kvlt sta reci vise! :rockdevil: Svaka cast i onim ljudima na zastavi :pivopije:

Grave - oranje tesko :rockdevil: Odlicno zagrevanje pred Nile taman pomislih, kad ono prc.

Sve to stoji da su oni tehnicki besprekorno odsvirali ali ono...Strasno. Bilo je par pesama koje su pristojno zvucale ali ostalo se jedva moglo razaznati. Nakon Lashed To The Slave Stick morao sam da izadjem napolje jer nisam vise mogao da slusam ono traktorisanje. Sve u svemu vece koje je imalo dosta pozitivnih ali i dosta negativnih strana il narodski receno, bese to jedan prosecan koncert.

Nego evo onih fotki od juche.

 

BGZ ekipa

 

dsc00324qp8.th.jpg

 

Grave sa Grave-om :)

 

dsc00325og9.th.jpg

jebesh mi mater ako ovo nisu najkultnije slike\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes je :rockdevil: Vidi se WOIeva sreca shto je uspeo da se slika sa originalnim BGZ kultom :)

 

evo josh jedne kvltne:

 

SP_A4518.jpg

 

Imam audio celog koncerta, uplovdovacu uskoro pa cu okaciti.Sto se tice zvuka, Nile je bio preglasan, jer kao sto ste rekli, bas bunjevi su poterivali zvuk gitara u pozadinu.Sto se tice ozvucenja, NE!, TO NIJE SKC OZVUCENJE I MALE SALE, ono krh, to je ozvucenje od bendova,koje nose u onoj ogromnoj prikolici, tako da krsh nije sigurno, jer je tek izvadjeno iz kutija!

 

jos jednom, HVALA SVIMA NA PODRSCI,!!!

Prodato je 477 karata, a u preprodaji oko 300, tako da nismo hteli da koncert bude u maloj sali,jer bi narod umro, a i ne bi mogao da stane, tako da je bio pravi potez sto je prebaceno u Veliku salu.

 

Elem, videli ste svi kako izgleda Karl, svinja, jelte, ali pre tonske lik ladno uradi spagu, posle toga je sparingovao sa mladim gitaristom grave-a, u full kick box opremi.Znaci ubio ga je od batina, sve high kick.Sreca pa su na glavama imali one zastitne kacige...I tako, pisanje od smeha...Uplovdovacu i te slike, samo da se ovi vrate sa turneje...

poz

 

1) Jedva chekam taj butleg :pivopije:

2) Ovo je stvarno neochekivano, barem sa moje strane, mislio sam da ce biti ljudi taman za malu salu, kad ono medjutim.. Potez veka je prebacivanje u veliku salu, tachno bismo pomrli da je bilo dole.

3) U jbt..shpaga..aj ti verujem na rech..jedva chekam te kvltne slike da vidim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to si TIIII... Baš si mi upao par puta u oči sa tom In Flames majicom, respect.

 

Yeah :) Sledeci put slobodno pridji i licno izjavi respect :) mada mogu da zamislim da sam onako samotnjacki (sam sam dosao na koncert jer moje drustvo ne slusa Nile a vecina ne slusa extremni metal uopste (molim bez komentara o menjanju drustva :)), delovao malo cudno i freaky, pa je to stvorilo odredjenu odbojnost :)

 

P.S. Kulj slike

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji utisci:

 

Amon Din namerno preskočih, dođoh taman na njihovu zadnju pesmu.

 

Belphegor mislim da su imali najbolji zvuk od sviju, al ne nešto naročito. Nisu bili loše, al baš kratko su svirali.

 

Grave je bio moj favorit. Vidim imaju novog gitaritu, a ja sam mislio da će da sviraju kao trio. Zvuk je bio lošiji od Belphegorovog, ali njihova muzika i ne vapi za dobrim zvukom, pa i ovako može da se toleriše. Mislim da je na njima bila najbolja atmosfera (čitaj šutki), jer pesme idu: spori ili doomy deo pa onda old school tu-pa-tu-pa-tu-pa ili blast. Dobar je bio i izbor pesama. 6 starih. Kad počeše Into the Grave pomislio sam: - Šta, već gotovo?, ali ne ostaviše za kraj njihov najveći hit - Soulless. Evo i setliste (verovatno u nepravilnom redosledu):

 

Turning Black

You'll Never See

A World in Darkness

Rise

Deformed

Fallen (Angel Son)

Christi(n)sanity

Bloodpath

Into the Grave

Soulless

 

Možda je bila još jedna sa novog, a možda i ne. Tek, mislim da nisu svirali duže od 50 min.

 

Onda buka, hoću reći Nile. Jeste, oni sviraju brutalni kompleksni death metal, i ne može se očekivati da zvuče kao na albumima, ali da li mora ovako loše da zvuči? A, mоžda to oni i hoće takav zvuk da ne možemo da čujemo kako falširaju, he he. No, svejedno Dallas je sjajan frontmen i on me je najviše oduševio: - Let me your death metal voice... - ARRRRRRR, - That sounds powerful! (and hilarious might I add). I najava je Papyrus me je nasmejala, jer bih ja rekao: - Next one is from our new album, it's called Papyrus et cetera.

Najbolje su mi zvučale Sacrifice, Lashed, pa i ove sporije Black Flame, Eat of the Dead mada one malo uspavljuju. A za kraj su svirali pesmu koji svi, zbog nekog razloga zovu Unas, Slayer of the Gods, a ja je zovem Well of Souls. Pevanje na uvodu je bilo moćno.

 

Karl je na posle koncerta bio pored ograde slikao se i potpisivao tek sam onda video koliko je nizak i da ima potpuno bele obrve. Je l' zna neko odakle su mu preci, možda Nemačke, Švedske?

 

Mislim se sad da l' da idem opet na Morbid Angel. Išao bih kad bi dosta izmenili setlistu, ovako opet iste pesme...

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveći kult od svih posetilaca je bio onaj mali što je došao iz Majdanpeka sam samcijat :rockdevil: Ne znam da li ga ima ovde.

za njega je sloba mislio da sam ja :) ja sam isto krenuo sam i u bg-u me cekao prijatelj..taman sedim u vozu za bg kad ono nailazi neka ekipa somboraca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kriki ti ces dobijes sve slike lepo zapakovane sa onim sa festa u HQ... :rockdevil:

 

Si sefe!

P.S.Taman mi se uplovdovali snimci, i majka mi iskljuci mozillu i iskljuci komp i ja ne videh link...Sada moram ponovo da uplovdujem....:(

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su u poslednjem trenutku premestili pismeni deo uslovnog ispita za 6ti u 8 ujutro ( ujedno i najtezi ispit na faksu , i jedan od najtezih na BU ) , tako da sam propustio koncert i ostao u minusu 1500 dinara jer nikome nisam stigao da uvalim kartu . sto je najgore prilicno sam siguran da cu pasti ispit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...