Jump to content

Cage


Belegurth

Recommended Posts

Da se razumemo: od kada sam poceo da slusam metal,nikad ali bas nikad,nisam gnjavio ljude da slusaju nesto sto je meni zapalo za uvce.Do pre 3 meseca.Slucajno sam procitao neki review za tamo neki americki heavy/power/speed bend Cage sa njihovim novim albumom Hell Destroyer.Citam dnevno jedno 10 takvih textova ali ovaj mi je zapao za oku zato sto je pisac napisao kao da je na LSD-u.I da ima najbolji trip u zivotu. Skinuo ja taj album sa rapidshare,skinuo text i pustio. Sledecih sat i 20min su bili nesto kao muzicki orgazam. A onda sam ga pustio opet. I opet.I opet...

 

L.M.-Sad profesionalno: Cage je americki metal bend koji iza sebe ima 4 studijska albuma.Poceli su da se probijaju 1999 kada su pobedili na "batle of the band's" ili tako nesto,takmicenju.Dotad su izdali samo jedan album i ziveli u anonimnosti.U sledecih 6 godina izdali su jos 2 albuma i usavrsavali zvuk,stil i trazili ono "nesto".Tek 2007 je izasao album kome cak ni internet zajednica kojoj nista ne valja nije mogla naci pravu manu.To govori nesto,zar ne.Album je konceptualan(sem prve dve i bonus pesme) i govori o borbi izmedju raja i pakla tokom 2000 godina.Radnja pocinje razapinjanjem Isusa a razvija se i zavrsava na nacin koji bi doneo scenaristi u Holivudu par miliona.Maraka :zeleni: To prosto mora da se cuje da bi se shvatilo.Mogu da pisem do sutra o tome ali dzabe ako se ne odslusa.I otprati text istovremeno.Stoga evo linka za Hell Destroyer i uzivajte:

 

http://rapidshare.com/files/27419059/Ca._-....CROM.part1.rar

http://rapidshare.com/files/27397796/Ca._-....CROM.part2.rar

pass: www.crom-diosesdelmetal.blogspot.com

 

P.S: Ulazim u cetvrti mesec slusanja ovog albuma a i dalje me ne smara.A za to vreme bi mi i Liv Tajler dosadila. :D

 

 

Edited by Belegurth

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, pevac se bavi nekretninama i mlati pare vec 10god.Pridruzio mu se i ostatak benda pa ne moraju posle probe da rade u kamenolomu or such :twisted: Sto je odlicno posto imaju dovoljno vremena da naprave jos odlicnih stvari :opusteno: Za sledeci album najavljuju pesmu "Hell Destroyer vs Metal Devil" :rockdevil: Ako ste culi zadnji album ovo sluti na dobro :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ni rekao da lice ko jaje jajetu,vec da je takve stvari Primal Fear milion puta odsvirao...moderni zestoki heavy.Balade nemaju nikakve veze sa tim.

 

Dobar je bend,dobar je ovaj "Hell Destroyer" album,ali nista sto oduzima dah i sto svako od nas nije vec mnogo puta cuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti lupetas gluposti?Ja sam izneo svoje misljenje.Imam isto pravo na svoje,kao sto i ti imas na svoje.Ove teme ne sluze samo za postove tipa "Ovi jebu keve" "Da,da,u pravu si,jebu keve" " :rockdevil: "...znas,ljudi imaju suprotna misljenja,pa zbog toga dolazi i do diskusija.

Moje misljenje je da je ovaj bend zaista dobar,da je album dobar,ali da su toliko dobri da bih trebao drkati na njih,bas i nisu.Komparaciju sa Primal Fear sam uradio zbog toga sto zestina,energicnost i dosta riffova upravo vuku na Primal Fear.Inace mi se jebe za njih.

 

Da li je Primal Fear jaci od Cak Norisa neznam,ali sigurno znam da nije jaci od Stivena Sigala. :da::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ne kazem ja da nemas pravo da iznosis svoje misljenje.Samo mislim da bi bilo dosta da jednom kazes da ti se nije svidelo i razloge za isto a ne da to ponavljas i podjebavas za imena pesama.Kako bi se ti osecao da na temi o nekom bendu koji ti se svidja stalno postujem kako je sve to osrednje jer je Blind Guardian najbolji bend ikada?Ni ja ne zelim konstantnu glorifikaciju ijednog benda ali uvek smatram da je bolje skinuti i odslusati album nego verovati drugima.A ako 5 ljudi skine album zato sto sam ga ja velicao, misija ispunjena.

 

off topic: Bill Gates lives in constant fear that Chuck Norris' PC will crash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za imena pesama nisam podjebavao,vec me je nasmejalo do suza,zato sto je naslov pesme urnebesno smesan.I imam pravo da to iznesem.Kome se ne svidja,nek' ne gleda post.

Da ti odes i iznosis svoje misljenje o nekom bendu koji ja volim,bolelo bi me dupe.Ja znam sta ja volim,a za tudje ukuse me zabole patka.Ne opterecujem se sa tudjim misljenjima i ukusima,i ne lozim se ko napaljeni klinac na svaku stvar koja mi se ne svidja.Gde sam ja rekao za Primal Fear da je najbolji bend ikada?Napravio sam komparaciju iz razloga koje sam naveo gore,zabole me kita za Primal Fear,nisu mi ni medju 30 omiljenih bendova.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени они немају ама баш никакве везе са Primal Fear, а сасвим искрено "Astrology" ми је бољи од било чега што је Primal Fear икад снимио.

Морам још последња два да набавим, иако сам чуо "Darker Than Black", који је такође сјајан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovog benda saznah josh kad circa osnovna, skinuo sa neta dial-upom "Kill The Devil" i napalih se! Vremenom ponabavljah albume..ovaj novi kad izashao, chuo ga..i jbg, dan danas i jedina pesma koju slusham od njih je KTD :) Ali extra stvar, mamu mu.. ostalo, nyah.

 

they would go, to the end of the earth and below...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам узео пре пар месеци у Мордору за по 300 кинте "Unveiled" и "Astrology". Одлични албуми, поготово овај други.

Ако неком треба, за исте паре продајем први. У међувремену сам се зајебао, па набавио дупликат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види сад овог Индијанца. Ја нисам ни питао гомилу људи са АДСЛ-ом, а ти прескочи некад да прокоментаришеш нешто што те се не тиче.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...