Jump to content

Nickelback


Joxoleon!

Recommended Posts

Reci cu samo da bih isao na njihov koncert...

Neka pricaju ljudi da su gay, i za Muse pricaju pa im je koncert bio extra...

Nickelback ima odlicne pesme, mada mi se vise svidjaju stariji albumi...

U svakom slucaju odlican bend po meni, a naravno sta ih kosta da izbace par singlova i da zarade kintu kad im se moze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam samo All the right reasons i Curb. ATRR mi je pre neke dve godine i nešto bio jedan od omiljenih albuma ikad, zaraznost pesama me je oduševljavala, nisam mogao da prestanem da ga slušam. I dalje ga ubacim u CD player s vremena na vreme, ali sam ga manje više prerastao. A Curb mi je i dalje zanimljiv, sasvim solidan albumčić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li si slusao sve albume ali imaju sigurno 30-ak mnogo dobrih pesama, ove nove zaista imaju mnogo komercijalniji zvuk i lakse ulaze u usi, ali na prva 3 albuma ima bas bas dobrih stvari koje i metalci mnogu opusteno da slusaju

 

Bilo bi lepo da ih neko dovede :pivopije:

ali ne pre jeseni jer niko nema leba da jede od festivala i koncerata :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali realno...

Nove stvari im jesu sranje ali melodije starih pesama su mnogo dobre...

Ako je jednostavna pesma zasniva se na jednom krugu akorada sa prostim solazhama...Ima neku energiju u sebi...Osecash neshto dk je slushash...Ne kao Dragonforce!!! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Ovo je (verovali ili ne) jedan od mojih najomiljenijih bendova. Njih slusam od 2001 ako se ne varam, znaci cak i pre nego sto su izdali album "Silver Side Up", pa i pesmu "How You Remind Me".

 

Meni je najbolji album poslednji, jer ih pratim vec duze vreme, i iz album u album su bolji i bolji, a to se jako tesko postize. Mada su mi svi dobri, naravno.

 

Uzivo otkidaju, kako Unplugged, tako i Live. Imam njihov full DVD, Rock AM Ring nastup, MTV Unplugged, i jos nekih Live snimaka...i SVE je savrseno otpevano i odsvirano !!!

 

E sad, za tr00 fanove kao sto sam ja:

 

BESPLATAN DOWNLOAD NOVE PESME "Gotta Be Somebody" (2008):

 

http://www.nickelback.com/

 

Za USA, samo ukucajte bilo koji "Postal Code" KOJI POSTOJI, i skinite! Nova pesma i mnooogo komercijalna, ali jbg, pamtljiva i pevljiva, sto znaci - buduci hit, kao i 95% Nickelback pesama !!!

 

:pivopije:

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

fantasitcan bend, i ja ih isto mnogo gotivim i nadam se da ce doci kod nas...

Uzivo rasturaju i sad su stvarno na vrhuncu popularnosti, setlista je fenomenalna jer zaista imaju 50 hit pesama...

Zivi dokaz da nesto sto je komercijalno i svidja se masi moze ujedno da bude kvalitetno.

Nova pesma je dobra i verujem da ce i album da bude u tom fazonu, kao i zadnja dva...

Najjaci album mi je valjda prvi "The State", dobri tekstovi i malo tvrdji zvuk nego ovi novi, ali sve albume volim... Curb je mozda najslabiji album (mada i tu ima odlicna "Little Friend" )

 

 

6i4mth.jpg

 

http://rapidshare.com/files/149354843/Nick...mebody.mp3.html

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se ona pesma, mislim da je obrada, sto se pusta na tekmama Kalgari Flejmsa 'Saturday Night's All Right For  Fighting', lozacina za sve pare...i naravno 'Someday', jeste baladicna onako, al refren je zarazan kao kuga, ubava stvar :pivopije:

 

P.S. Potpisujem da su sve stvari hitovi, ove dve sam naveo kao najdraze

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci album mi je valjda prvi "The State", dobri tekstovi i malo tvrdji zvuk nego ovi novi, ali sve albume volim... Curb je mozda najslabiji album (mada i tu ima odlicna "Little Friend" )

 

http://rapidshare.com/files/149354843/Nick...mebody.mp3.html

 

"The State" je ustvari drugi studijski album - "Curb" je prvi, iz daleke 1997, ali postoji i re-izdanje tog albuma (2002), pa si mozda zato pomislio da je prvi "The State". U svakom slucaju se slazem da je "Curb" najslabiji, ali tu ima odlicnih pesama takodje - "Detangler" je meni personalni favorit.

 

Skidajte novu pesmu ljudi, covek vam je ostavio Rapid Share link !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...