Jump to content

Najbolji thrash album


Deamon714

Recommended Posts

Pa sto si onda svirao holy wars i peace sells rifove na onoj svirci u Zajecaru?A za raining blood skidam kapu :D:rockdevil::rockdevil::rockdevil::pivopije:

 

Pa, svir'o sam neke riffove kojih sam se setio u sekundi... :lol:

 

Voleo bih nikad jače da dođem s Fatalityjem u Zaječar da odradimo full svirku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, svir'o sam neke riffove kojih sam se setio u sekundi... :lol:

 

Voleo bih nikad jače da dođem s Fatalityjem u Zaječar da odradimo full svirku...

 

Pa dodji ionako nista od thrasha nema da se cuje ovde sem the four horsemen i seek n destroy..smorile me previse pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Metallica - prva 4

Sepultura - Arise i Beneath the Remains

Destruction - Sentence of Death EP i Infernal Overkill

Megadeth - Rust in Peace

Anthrax - Among The Living

Slayer - Show no Mercy i Reign in Blood

Exodus - Bonded by Blood

Kreator - Extreme Aggression

...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica - prva 4

Sepultura - Arise i Beneath the Remains

Destruction - Sentence of Death EP i Infernal Overkill

Megadeth - Rust in Peace

Anthrax - Among The Living

Slayer - Show no Mercy i Reign in Blood

Exodus - Bonded by Blood

Kreator - Extreme Aggression

...

Postavljam pitanje, šta je onda speed metal ako su Arise i Beneath the remains thrash metal ili Reign in blood?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спид Метал су бендови попут немачког Warrant-a, Kruiz-a, први Гардијани, први Хеловин... чак бих ја ту убројио и Метал Револушн од Ливинг Дета.

Edited by Јарослав111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спид Метал су бендови попут немачког Warrant-a, Kruiz-a, први Гардијани, први Хеловин... чак бих ја ту убројио и Метал Револушн од Ливинг Дета.

 

Izvini ali se uopšte ne slažem sa tobom,izgleda da sam ja živeo 23 godine u ne znanju!Ovo što si ti nabrojio je power metal osim možda Halloween koji svira neku švapsku verziju thrash-a,ja ga zovem,herojski metal!

 

Sadus,Dark Angel,Slayer,Rapedgod 666,Sacrifice (kanadski) itd,pravi predstavnici speed metala (po mom skromnom mišljenj)!

 

Reign in Blood nije Thrash?

 

Da li ti uočavaš razliku u konceptu pesama i rifovima između ajde da kažemo bay area bendova koji su pravi predstavnici thrash metala i Slayer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini ali se uopšte ne slažem sa tobom,izgleda da sam ja živeo 23 godine u ne znanju!Ovo što si ti nabrojio je power metal osim možda Halloween koji svira neku švapsku verziju thrash-a,ja ga zovem,herojski metal!

 

Sadus,Dark Angel,Slayer,Rapedgod 666,Sacrifice (kanadski) itd,pravi predstavnici speed metala (po mom skromnom mišljenj)!

Agent Steel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ворант и Круиз пауер?!?!?!?!?!?!?!?!? :no::no::no:

 

у принципу, све је то рокенрол!

Ajde da ne mešamo babe i žabe,mrzim to kad neko kaže rokenrol,odmah me podseti na moj najomraženiji bend Rolingstonse!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini ali se uopšte ne slažem sa tobom,izgleda da sam ja živeo 23 godine u ne znanju!Ovo što si ti nabrojio je power metal osim možda Halloween koji svira neku švapsku verziju thrash-a,ja ga zovem,herojski metal!

 

Sadus,Dark Angel,Slayer,Rapedgod 666,Sacrifice (kanadski) itd,pravi predstavnici speed metala (po mom skromnom mišljenj)!

 

 

 

Da li ti uočavaš razliku u konceptu pesama i rifovima između ajde da kažemo bay area bendova koji su pravi predstavnici thrash metala i Slayer?

 

 

Ajde da ne mešamo babe i žabe,mrzim to kad neko kaže rokenrol,odmah me podseti na moj najomraženiji bend Rolingstonse!!!!!

 

 

Reign in Blood SPEED METAL...ajde molim te nemaoj da nas yeya[ nismo mi deca idi na neki retardirani forum i tamo lupaj gluposti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško mi je da kažem koji su najbolji thrash metal albumi, jer ću izaći iz okvira thrasha (tj. nabrajaću albume Metal Church, Angel Dust, novijeg Megadeth-a, stare Pantere...). :bigblue:

 

Ako bih se držao onoga što verovatno niko neće osporiti da je thrash, onda Metallica - Master of Puppets.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<br />Reign in Blood SPEED METAL...ajde molim te nemaoj da nas yeya[ nismo mi deca idi na neki retardirani forum i tamo lupaj gluposti...<br />
<br /><br /><br />

 

Sad sam tek upalio komp,inace bih ti ranije odgovorio!Ovaj revival thrasha su mnogi izgleda hteli da finansijski dobro iskoriste,tako da se sada svi bendovi po casopisima,myspacovima i na drugim mestima nazivaju thrash metal,da bi se naravno dobro prodali!Ne znam kad si poceo da slusas metal i koje si godiste ali ja kada sam pocinjao i kada sam kupovao casopise tipa metal forces,aardshock,L'enfer tacno se znalo koji bend kom pravcu pripada!Primer za ove moje tvrdnje da je sve naopako izokrenuto je i knjiga o Thrash metalu koju je izdao Garry Sharpe Young (ne znam da li si imao priliku da je citas),u kojoj je on pod thrash svrstao od Running wilda pa do Adrenalin o.d. pa sve do Pestilence i Agnostic front,molim te lepo,kakvo je to prosipanje gomile gluposti!Ne kazem da sam popio svu pamet ovog sveta ali bar toliko mogu da prepoznam sta je fejk a sta je pravi thrash!Inace Boska ,bog da mu dusu prosti,kome si ostavio posvetu,sam ja kada je dosao u Beograd da studira,objasnio mnoge stvari u vezi metala,nasnimao gomile muzike i prodao gomile metal ploca!

 

Thrash 'till death!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini,poznaješ više nego ja sigurno...Ali kako je to REIGN IN BLOOD ploča SPEED METAL,ne razumem,što je brz ritam zbog toga je speed,jbg nemam ja pojma.Samo sam se razočaro,speed a ne thrash šta ja znam.Ja sam konto da je endless pain speed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...