Jump to content

Najbolji thrash album


Deamon714

Recommended Posts

Sto bi ja volio da vidim koliko bi ova tema imala postova da se ne spominju albumi naseg bivseg omiljenog (sada veoma omrznutog) benda smile.gif  :)  :) .

Imala bi podosta, samo što bi poruke bile dosta siromašnije jer dosta ljudi ovde nije slušalo mnogo više od Metallice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja ne bi znao da kazem ni koji pravac metala najvise volim, a kamo li najomiljeniji bend ili najbolji album ... ipak emotivno sam vezan za

 

1. SEPULTURA - Beneath The Remains

2. SODOM - Agent Orange

3. KREATOR - Endless Pain

4. SLAYER - Reign In Blood

 

biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

...a definicije koje sam izneo su prihvacene skoro u celom svetu

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

Svaka cast na trudu i radu, ali ono sa definicijama (o razlikama izmedju thrash i speed metala) je glupost da je nema vece. Zasto se uopste trudite da zbunite ljude?

Dragon Heart, tvoje rjesenje je tacno, ali bih dodao alternativno: THRASH/SPEED. Zna se na sta se misli.

 

Speed i thrash nije isto. To shto mnogi bendovi koriste ta dva elementa u svoje pesme ne znachi da je thrash i speed isto. Zashto bi se onda stvorili dva naziva za jednu stvar? Nema takve pr. u metalu.

Najbolji speed bend : Annihilator!

 

p.s. Najbolji thrash album josh nije izashao!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da imaš problema sa glavom, pa ne bih puno da te mučim, molio bih samo da mi odgovoriš na dva pitanja:  

1. Jel' ti stvarno imaš 33 godine?  

2. Vidim da si za web stranu postavio www.sanatorium.com.mk, da nisi slučajno član pomenutog benda?

 

Ehee... i ja bi hteo da postavim tebi nekoliko pitanja. Ali one 20 godine su ti jako sumnjive, pa ne bih...

 

Info o meni sigurno ne bi dobio u ovu temu vech preko servise sa tu namenu, a mali info imash i na netu t.j. na moji oficijelni sajt -> www.microsoft.com . A, ako te zanima bilo shta o goreponutog benda onda pitaj? Ali, u temu o njima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...