Jump to content

Inkubus Sukkubus


Recommended Posts

A jel' neko gledao njihov spot "Heartbeat of the earth"??????? smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif jednostavno ne mogu da prestanem da se smejem.. (ko ga je gledao zna cemu ovoliki smilies)

 

Pa to i nije *spot* - samo snimak njihovog nastupa u jutarnjem programu kod britanske verzije Branka Kockice, kako izgleda smile.gif... e sad, pitanje je zasto su se uopste pojavljivali tamo :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

meni su takodjer malo prejednolicni,pjevacica ima mrak vokal ali ritam je vecinom isti a i rifovi bi mogli bit malo razlicitiji... najvise sam slusala Supernature,nekako mi je najdoradjeniji,inace najdraze stvari su mi Vampyre Erotica,Take the Kiss,Lucifer rising... zaboravih reci da mi se tekstovi i tematika svidjaju,dosta zanimljivo... jedan od bendova koji je dugo na sceni a nisu se "prodali" niti draSticno promijenili,pohvalno,da jos malo porade na razlicitijim ritmovima samo bas bi super bilo :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash je onako paganski...  :D

 

E, gde ima da se kupi ta "zhivotinja? Ocju da poklonim to drugarici, kao zakasneli poklon za novu smile.gif:twisted::mrgreen:

Josh nema u masovnoj prodaj... :ne: Teshko da bi mog'o da ti sredim neshto ispod tezgu jer je josh uvek jedina svoje vrste... :cry:

Ali ima vremena... Nameravam da se kandidujem za mesto zvano

Ministar za uzgoj genetski modifikovane stoke

...

Nadam se da cjesh da podrzhish moju kandidaturu...

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Naravno, podrazumeva se! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne mogu da se setim jesmo li vec ovde pricali o njihovom novom albumu The Beast with Two Backs, a mrzi me da citam ponovo temu od pocetka. Sve usvemu ko ih je voleo do sada volece i ovaj album, ali nema tu nista novo ma da ja danas ipak po ceo dan vrtim Hecate Cerridwyn icon_smile.gif

E da, nekako m ise ne svidja obrada I Just Can;t Get You Out Of My Head koju su uradili. Moglo je to mnogo bolje, ovako mi nekako zvuci anemicno icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se setim jesmo li vec ovde pricali o njihovom novom albumu The Beast with Two Backs, a mrzi me da citam ponovo temu od pocetka. Sve usvemu ko ih je voleo do sada volece i ovaj album, ali nema tu nista novo ma da ja danas ipak po ceo dan vrtim Hecate Cerridwyn icon_smile.gif

E da, nekako m ise ne svidja obrada I Just Can;t Get You Out Of My Head koju su uradili. Moglo je to mnogo bolje, ovako mi nekako zvuci anemicno icon_spava.gif

I "Paint it Black" im je odlichna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...