Jump to content

Amnesia


Thrashformers

Recommended Posts

Imam jedan demo iz 88,ali nisam siguran da je to bash ceo opus ovog benda,zato i nisam znao da li ga stvaim ovde ili u demo bendove...

E sad malo o bendu,find i my own way of life su pesme otpevane da dosta loshem engleskom ali i pored loshe produkcije chuje se sasvim korektna muzika za to vreme,isuvishe uproshcen thrash ali opet sasvim zadovoljavajuce za to vreme.....Postoje i dve pesme na srpskom....4 pesme plus intro,zanimljivo za poslushati....iako je vokal to shto me nervira,jer tip vishe recituje nego shto peva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad mogu heller,bombarder,pergament....moze valjda da se pomene i ovaj bend,opet su oni pioniri thrash metala kod nas kao i gore pomenuti bendovi,a mene zanima da li ovi ljudi imaju josh neshto izdato?

Nisi nishta konkretno napisao osim shto si spamovao,ako nemash shta da kazesh zaobidji temu jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, ja sam moderator na ovom podforumu. I normalna stvar je da cu pitati koja je svrha od teme na kojoj ce biti tri normalna posta, i ostalo ce biti lupanje u desetim pravcima.

 

Zato i kazem, neka je, ali videces i sam vremenom u sta ce se pretvoriti, ili da ce otici na zadnju stranu u kratkom vremenskom roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vokal je kretenski ali i pored loshe produkcije moze se chuti sasvim solidna svirka s obzirom na to da su to bili neki pocheci shto se thrasha tiche kod nas....Ima koketiranja sa punkom shto na trenutke i nije tako loshe....

Pa dobro ajde mogu da se slozim sa tim da tema nije zanimljiva shirem auditorijumu je r ljude uglavnom i ne zanimaju matori bendovi sa po jednim demoom,ali opet ja sam mislio da imaju neshto vishe od ovoga ali jbg...

Uostalom Dead Joker je kvlt a ima samo jedan demo album....Po meni neshto najbolje shto je Kragujevac iznedrio.

Shto ovog benda tiche da se vratim na temu,nazire se dosta chvrshci pristup nego npr. kod Helera,na trenutke me podsecaju na hrvatski evil blood sa onog njihovog demoa midnight in sodom chini mi se da se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад морам да набавим да чујем ово, искрено никад нисам ни чуо за бенд.

Ccc, dobro starudije, izvolite pa pricajte o ancient vremenima, zanemarite mene :meshuggah:

Никад од тебе металац!

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh da je u bendu neki zmegi..je l' ima kake veze sa onim iz heller-a?tj. je l' ista osoba?

Не верујем да их је било 2. Колета претпостављам да препознајете, а онај други с лева, где пише Француз, је управо Француз из СМФ-а.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...