Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

jaaao, ne znash ti muke moje xD fali to shto kad ustanesh izgledash kao manijak, postoje faze kada ne mozhesh da se ocheshljash jer dobijesh grotesknu konstrukciju, a ne mozhesh ni da se ne ocheshljash jer izgledash kao soprstvena fobija....

veruj mi, razne sam ja dogodovshtine sa svojom prilichno talasastom (ne mogu da kazhem kovrdhavom jer nije bukvalno kovrdzhava) kosom imala...xD

 

 

 

Da da sve je to lepo, ja imam kovrdzavu ili talasastu kosu svejedno, ali interesovalo me je shta ti imash protiv takve kose? Mislim ja volim svoju kosu i nemam problema sa njom, dobro do dushe nije mi bash puno dugachka ali opet... ne pretstavlja mi nikakav problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da sve je to lepo, ja imam kovrdzavu ili talasastu kosu svejedno, ali interesovalo me je shta ti imash protiv takve kose? Mislim ja volim svoju kosu i nemam problema sa njom, dobro do dushe nije mi bash puno dugachka ali opet... ne pretstavlja mi nikakav problem.

 

ma nemam bre nishta,imam i ja takvu kosu:)

samo ponekad ume jezivo da me smori:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shamandalie, gde si nalazila balzam od kamilice?

Stvarno mislis, da bi ti, dobra, vila, otkrila cime neguje kosu?? Ona je direktni potomak vile Strelkinje, koja je Nikoli Altomanovicu sagradila zamak, kod Gornjeg Milanovca. Ja sam Nikolin direktni potomak i imam zapis, u kom se kaze da je ta vila, negovala kosu samo lipovim cedjem. Ne nasedaj, kamilica je varka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ovo je boja!

 

hpizjava.jpg

:lol:

 

Stvarno mislis, da bi ti, dobra, vila, otkrila cime neguje kosu?? Ona je direktni potomak vile Strelkinje, koja je Nikoli Altomanovicu sagradila zamak, kod Gornjeg Milanovca. Ja sam Nikolin direktni potomak i imam zapis, u kom se kaze da je ta vila, negovala kosu samo lipovim cedjem. Ne nasedaj, kamilica je varka!

:):pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko me pito kako mi izgleda ta crvena evo koga enteresuje

 

Fina ti je boja i fino ti stoji takva frizura uz oblik lica.

 

 

samo ponekad ume jezivo da me smori:)

 

 

Nemoj da se farbas, mlada si, treba ta kosa da te sluzi, a ako je jednom unistis, nece se lako oporaviti.

 

@shamandalie-jep.ta sam x)

 

Ako ides u karlovacku, cudim se da te nisam videla tamo.

 

 

Stvarno mislis, da bi ti, dobra, vila, otkrila cime neguje kosu??

 

Gledaj i divi se ovome.

 

 

 

 

 

 

Inace, juce je palo farbanje.

Pomesala sam 4 nijanse i dobila ovaj rezultat. Prakticno, ono sto sam htela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj i divi se ovome.

Samo se divim zenama, koje znaju da nose dugu kosu. Divim se i tebi. Navijam da jos dugo kosom, izmamljujes poglede, muske, pozudne i iskrene ; zenske, zavidne i lazljive.

 

Ova slika je toliko photoshopovana da je ne bih uzimala za neki primer ;)

Ovo nije primer za negovanu kosu, vec privatna poruka. Ne uzimaj za ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i zvaničnog recepta:

 

  1. 700 gr. Kosili kupke
  2. Ricinusovo ulje (ako vam je kosa masnija staviti 25 gr, ako je suva 50 gr)
  3. AD uljane kapi - cijelu bočicu
  4. Pantenol rastvor 100 gr.
  5. Kapi od koprive -cijelu bočicu.
Ljudi,ovo stvarno funkcionise.Tri tretmana i ne mogu da verujem kolko mi je kosa meksa i sjajnija,s tim sto sam ja stavila vise ricinusovog ulja,jer mi je kosa extremno suva.Sad se to ne primecuje,zivota mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...