Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Jedno gej pitanje  :bigblue:  Koji je najbolji sampon za muskarce? Koristion sam neki Wash und Go i bio je dobar, sad ima neki W&G sa cvecem nekim i kurcu ne valja  x) Rece mi drug da je uzeo Saumu i da je odlicna. Eventualno neki regenerator? Balsam sam koristion i batalio, izmasti kosu i nista ne uradi...Hocu da kosa bude sjajna, meka i svilenkasta  :bigblue:

 

 

Šauma je smeće, WG takođe.

 

Regenerator je obavezan.

Najbolja kolekcija za muškarce je Fitoval (uključujući i kapsule), kao i pojedini medicinski šamponi, u zavisnosti od problema sa kosom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najbolja kolekcija za muškarce je Fitoval (uključujući i kapsule), kao i pojedini medicinski šamponi, u zavisnosti od problema sa kosom.

 

Meni Fitoval odgovara - ne zeza me vise perut, manje opada kosa, ali zato izgleda katastrofalno(poput metle) :(.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno gej pitanje  :bigblue:  Koji je najbolji sampon za muskarce? Koristion sam neki Wash und Go i bio je dobar, sad ima neki W&G sa cvecem nekim i kurcu ne valja  x) Rece mi drug da je uzeo Saumu i da je odlicna. Eventualno neki regenerator? Balsam sam koristion i batalio, izmasti kosu i nista ne uradi...Hocu da kosa bude sjajna, meka i svilenkasta  :bigblue:

603084260126_med.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, ja i zaboravio da sam ovde pitao :D Kupila mi je keva saumu i prezadovoljan sam. Izmasti se kosa tek posle 4 dana, onako sam je morao prati svaka 2, a i meksa je. Inace, kako bih mogao da sebi omogucim cesljanje? :D Cupa dok se cesljam. :cry: Probao sam balzam, al' jebati ga, to sranje mi samo izmasti kosu. Doduse, bio je WG balzam, mozda je do toga...Drugarica mi je spominjala pakovanja. Sta god da je pitam o kosi ona mi to spominje x) Inace nije duga kosa, pustam je tek godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od krajeva rascesljavaj kosu i idi ka gore. Bice lakse. :da: Odes u Lilly (tamo je najjeftinije, ali ih imas svuda) i uzmes pakovanje za kosu koje ti treba. Ranije sam koristio Elseve upravo iz tog razloga. Malo je skuplje, ali ako sam dobro razumeo ne valja cesto da se nanosi. Neka me neka zena ispravi ako gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zoidberg

Verovatno ti se kosa masti od balzama zato što je kratka, on se stavlja direkt na kosu, ne blizu korena. Čupa zato što je to kosa i ti tu ništa ne možeš. :twisted: Sem ako je suva, gde možeš da biraš da li ti je milije da čupa ili da bude masna dok ne poraste. Takođe, problem može biti i u neodgovarajućem šamponu/balzamu ili lošem kvalitetu istog. Inače, šampon, balzam i pakovanje se biraju po tipu kose (za suvu, masnu, normalnu, bez volumena, gustu, farbanu, kosu u tvom redu, kratku, dugu, bisernu, žensku, mušku, za kosu pravog muškarca, za muškarca bez kose ali sa peruti, za muškarca sa kosom ali bez...). Isprobaj šta ti najviše odgovara, jedino tako ćeš znati. A svaka pogreška može biti katastrofalna. Mislim, naravno da ne mora biti, ali obično jeste. :haha:

 

 

E sad, pakovanje je sjajna stvar! Bira se po tipu i obično je svako iole valjano ujedno i skupo kao đavo. Bogato se nanese na kosu i ispere za minut. Kratko, jasno i učinkovito. Ne nanositi blizu korena jer je inače pokisao izgled zagarantovan. Može se koristiti na nedelju dana, čak dve ili tri. Sem, opet, ako je kosa suva, kada može i češće. A tačno je i da ne valja preterivati, ipak je to izuzetno koncentrovan proizvod. Treba naći neku optimalnu meru. Jer od viška uvek boli glava. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...