Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Šišanje u Beogradu (vrlo duga kosa - kraćenje samo krajeva) a da je DO 500 din? Ili da je šišanje+feniranje povoljno? Zvezdara, Vračar, centar, Novi Beograd..? Stipsi se ne daje 700-800 din (samo šišanje) xD

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šišanje u Beogradu (vrlo duga kosa - kraćenje samo krajeva) a da je DO 500 din? Ili da je šišanje+feniranje povoljno? Zvezdara, Vračar, centar, Novi Beograd..? Stipsi se ne daje 700-800 din (samo šišanje) xD

Moja frizerka na Zvezdari sisa dugu kosu, a moja je porpilicno duga za 500,00 din. Salon "Andrea" ulica Mite Ruzica kod stanice busa 46. Moze da se bane i da te osisa ako nije u guzvi, aj cu da iskopam broj pa da ga prosledim. Feniranje je isto toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosa mi skoro do pola ledja kada je mokra, nikad duzu kosu nisam imao, uvek sam je skracivao cim ode dalje od ramena. :haha:

Pocinje malo da smeta.. sada znam sto svi govore kako je teze odrzavati dugu kosu..

 

:haha: čekaj da se probudiš glave zabačene toliko da ti je teme na jastuku umesto potiljka, jer ležiš na svojoj kosi... ili ono... sedneš u kola priklještiš kosu pa shvatiš da ne možeš da dohvatiš nešto sa zadnjeg sedišta kad si već na autoputu i uveliko juriš, u momentu potpuno neprikladnom za izbavljanje kose tj otvaranje vrata... ili... ahahah kad se setim... obrijem se ispod pazuha a onda vidim pramen kose sa leđa pa se prepadnem odakle mi sad ovi lavovi... :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratka kosa je zahvalana a odrzavanje u smislu cesljanja i pranja, ali ako neko hoce da kosu i drzi kratkom onda mora cesto da se shisha, sto bas i nije jeftino.

... Tako da sam u interesu zajednickog kucnog budzeta usavrshila skill na shishanje i skracivanje brade i zulufa pa darling sad vishe ne ide kod frizera :D

 

Ionako mu je bio neki raspali frizer, sad ima frizerku u toplesu :haha:

 

obrijem se ispod pazuha a onda vidim pramen kose sa leđa pa se prepadnem odakle mi sad ovi lavovi... :haha: :haha:

 

Ahahahahahahah trash :da: to su ti problemi xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: čekaj da se probudiš glave zabačene toliko da ti je teme na jastuku umesto potiljka, jer ležiš na svojoj kosi... ili ono... sedneš u kola priklještiš kosu pa shvatiš da ne možeš da dohvatiš nešto sa zadnjeg sedišta kad si već na autoputu i uveliko juriš, u momentu potpuno neprikladnom za izbavljanje kose tj otvaranje vrata... ili... ahahah kad se setim... obrijem se ispod pazuha a onda vidim pramen kose sa leđa pa se prepadnem odakle mi sad ovi lavovi... :haha: :haha:

Najvise sam mrzela kada mi se obmota (okomota :haha: ) oko cele glave dok spavam. Kad se probudim ne mogu da se iskobeljam. :haha:

Ali sada toga nema, bar jos neko vreme, dok mi ne dune da je opet pustim.

Inace, ljudi ne kontaju da sam je odsekla posto je napred iste duzine kao sto je bila. :D

 

Ovo je slika od pre skoro godinu dana. :)

 

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/182002_197516853607490_100000475306460_782961_3957473_n.jpg

 

Nasla sam sampon koji mi pomaze protiv peruti, Garnier protiv peruti, neki mentol. :bigblue:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...