Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

za ishranu se potpuno slazem, pogotovo za one koji imaju masnu i problematicnu kozu/kosu.

sto se tice zivosti i sjaja tu bi trebala da konsultujes ili sampon za dubinsko pranje, ili home made proizvod za tu svrhu (licno ga pravim i nije ni k od komplikovanog) iz prostog razloga sto nikada ne mozes dobro isprati sampon i sve ostalo iz kose i to se talozi i ubija je. preporucujem 1-2 mesecno.

u sustini posle svega i svaceg isprobanog i silnog opadanja, borbe sa duzinom i krajevima mogu da kazem da su se najprostiji samponi pokazali kao najbolji kao i regeneratori.

a sto se duzine tice :haha: moja strategija je bila da sam je pustala i pustala i pri tom je prosla svakakve faze, od normalne do rascvetale pa cak i masne. stresovi idu zajedno sa dugom kosom, to zapamti :haha: i sa duzinom neminovno ide borba sa suvim krajevima .ja to sredim kada izraste i to maslinovim uljem samo sa malo ad kapi, caj od koprive. :) e jedino je izvrsna kolekcija koja nije ni malo skupa oriflejm za tretman ostecene kose. onj regenerator ima gotovo trenutno dejstvo 0.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cula sam da onaj hed end solders efikasan posle par pranja , ali ja to cudo ne bih ni pod tackom razno priblizila kosi. jel nekom stvarno pomogao na duze?

 

Ja sam od tog sampona i dobila perut (fora kao ne moze da mi skodi, medjutim...) ali mi je nestao posle par pranja samponom od koprive. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od tog sampona i dobila perut (fora kao ne moze da mi skodi, medjutim...) ali mi je nestao posle par pranja samponom od koprive. :D

Hm moguce. Ja ga licno nisam probala niti nameravam. Mislim da je on bas za masnu kosu, jer je mnogo agresivan zato si i dobila. Stvarno...? Mislis na onaj obicni od koprive ili...?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muz od Beyonce, a nju znas sigurno :mhihi:

Fuck them fake niggaz.

 

@lu: kad si vec kod dope d.o.d-a, ne zna se ko ima bolju frizuru, jay reaper ili skits vicious.

Skits definitivno, Jay je jednostavno crn. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm moguce. Ja ga licno nisam probala niti nameravam. Mislim da je on bas za masnu kosu, jer je mnogo agresivan zato si i dobila. Stvarno...? Mislis na onaj obicni od koprive ili...?

 

Moja kosa nije masna a zamisli kako mi je bilo sa suvom kosom jos i perut na to, srecom pa ga nema vise. Ma da, nasa proizvodnja, "Biser". E a mozes da koristis i od jabuke "Merima", on ima lepsi miris i podjednako je dobar. :D To su samponi za sve tipove kose, tako da ne moze niko da pogresi.

 

taj hed en solders je jako izvikan sampon,a realno je los...

niveini samponi za kosu i tusiranje su isto prava stvar...

 

Slazem se. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisljam... :( Nekada mi se cini da mi neki od tih obicnih sampona malo i isusi kosu ako ih duze koristim... Ali recimo da obican od koprive koristim kao podlogu za pravljanje onog sampona sa pantenolom, b vitaminima i kapima. Mene je samo iznenadilo to sto si uspela da regulises perut sa njim. nisam primetila nikakvo poboljsanje na tom polju, ali svakako da su zlatniji od ostalih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...