Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Zamisljam... :( Nekada mi se cini da mi neki od tih obicnih sampona malo i isusi kosu ako ih duze koristim... Ali recimo da obican od koprive koristim kao podlogu za pravljanje onog sampona sa pantenolom, b vitaminima i kapima. Mene je samo iznenadilo to sto si uspela da regulises perut sa njim. nisam primetila nikakvo poboljsanje na tom polju, ali svakako da su zlatniji od ostalih.

 

Ja uvek stavim Garnier pakovanje, koje je odlicno za suvu kosu, kad uspem da rascesljam onda znaj da stvarno pomaze. Bude mi glatka kosa, lepo izgleda i nemam brigu.

Uspela sam, ne znam ni ja sama ali jednostavno je nestao kad sam prala samo sa tim samponom. Ali bas sam se zabrinula kad sam ga dobila (jos mi bilo cudno kako sam mogla da dobijem perut od sampona protiv peruti xD), mislila sam da cu ga zauvek imati :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da podelim utiske o Manic Panic After Midnight Blue i Enchanted Forest

prirodna boja kosa mi je smedja (tamnija), na netretiranu kosu se ni jedna od ove dve boje ne prima ni malo

jednom sam samo bjalhala kosu dok je bila kraca, tu se boja najbolje primala

sada se farbam u blond pa preko toga stavljam Manic paic, After Midnight blue se odlicno prima, ima dobru pokrivnu moc i dugo traje, kada odstoji sat dva bude bas tamno teget, dok je enchanted forest daleko losija po tom pitanju, treba je staviti bar duplo vise nego AMB, ne prima se toliko dobro, sem na blajhane delova mada i to jadno

kod mesanja ove dve boje AMB je daleko jaca i treba je staviti mnogo manje od EF da bi se uopste videla razlika

 

Iako mi se mesavina ova dve boje jako dopada, moracu drugaciej da pristupim problemu,

na trajnom farbom tretiran izrastak (koji je iapk vise zut nego ash blonde) stavljam AMB jer je dosta dugotrajnija i tamnija, a na ostatak kose stavljam mesavinu AMB i EF za tamno tirkiznu nijansu koaj je veoma postojana.

 

Jel ima jos neko iskustva sa ove dve boje?

 

aftermidnight_bb.jpg

 

ManicPanicEnchantedForset277x277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ egzistencijalni

 

ili je to bio fetish na bicevanje, pa se cjelavost samo potrefila slucajno? hmmm.... :haha:

 

anyway

ova maska za kosu je odlicna

 

rolland INSIGHT Cocount Oil Mask 500 ml

 

1278763909.jpg

 

aleksandar cosmetics

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godinama imam neke suntave bele zulufe koji su beli samo prvih par dana i to ako stavim blans ili ako se ofarbam nekom belom still farbom bla bla bla...

 

Kako da postignem ovooo:

 

f_04bingbing2.jpg

 

 

Jel i dalje postoje oni crazy colors shamponi ili tako nesto? Probao neko, zna neko? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...