Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Meni malo dojadilo sto sam zuckasta, nesto mi ne lezi blonde fazon pa sam uzela vampire red, taman ce pola kose da bude bordo a krajevi drecavi, ne moze da ne valja (samo moze da mi ne stoji i da mi ofarba svu odecu i jastuke :haha: ).

Stvarno, sta radis kad recimo odes u hotel i onda im farbas jastucnice i peskire, mora da ti kenjaju :confused:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofarbam samo peskir kad perem kosu, i to jedva malo, a i to se opere u ves masini. Nikad nisam ofarbala posteljinu niti odecu. Doduse, ne nosim snezno belo cesto, a i tad mi je kosa skupljena da ne pada po kosulji ili da se ne tare o okovratnik, za svaki slucaj.

 

@ generalni

Wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dam slike i pre i posle, samo da mi stigne iz NS :haha:

Uzela sam ipak deadly nightshade za tamniji deo kose a na krajeve cu vampire red :ph34r:

 

707907_deadly-2.jpg + P1010382_t600.jpg

Kapiram nece liciti ni malo pa mozete da mi se smejete :haha:

Kapiram da boja moze da se koristi i za obrve, ne? Mada bolje je da se obrve posvetle a onda senkom za oci farbaju pred izlazak i sl... taman mozes da podesavas nijansu kako god.

Ne znam samo cime je bezbedno beliti obrve, mozda kad bi se blans stavio na minut-dva stapicem za usi.

Edited by MissionVao
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam bila plavusha farbala sam obrve istom bojom kao i kosu, samo ostavljala krace. Nije ti Manic za obrve, umazace ti se,bolje olovka i senka. Sto si narucivala iz ns, ima aleksander i kod nas u bg u blokovima "solarijum" i negde u centru, zaboravih. Meni su rekli da manic nece vise uvoziti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jbg, u vozu sam, pa ne mogu da dam svoj doprinos, kad sam već ćorava od djetinjstva.

 

149476_10200658538845192_1082021097_n.jpg

 

MV, super će ti stajati crvena. Btw, sve nijanse (drečave) crvene, nalazila sam u Cvrletu kad sam se ranije farbala u tu boju. Oldie but goodie:

 

5720_1232364808555_6763584_n.jpg

  • Upvote 10
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi rekle na Ana.rs, 'Hvala vam, devojke, divne ste' :wub::haha:

Aaa Koko za malo da zaboravim na tu tvoju fotku, volim crvene koje deluju i toplo i hladno :D Samo su uzas za odrzavanje kapiram. Ma, igramo se malo pa predjemo u tamno smedje, to je bar lako :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas za odrzavanje! Gore nego da imas plavu jer ne mozes samo korjen da farbas kada krene da raste jer ce on onda biti mnogo crveniji od ostatka kose. Ja, srecom, nisam koristila blans ni u jednom trenutku da bih dobila ovu nijansu, ali mislim da mi se kosa jako prorijedila posle tog silnog farbanja u crveno. :mrtav: Problem je bio kada sam odlucila da se vratim na prirodnu. Mislim da mi je crvena izlazila naredne tri godine, ako ne i duze. Kad god odem na shishanje, frizer prokomentarise 'a, evo ti jos jedan crveni pramen', grrrr....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...