Jump to content

2008.10.29. *Beogradska Arena, Beograd* Queen + Paul Rodgers


crusader84

Recommended Posts

Ako vidite neku budalu koja izmedju pesama viche Wishing Well i FLML taj sam hehe. Moraju bre bar jednu od te dve da odsviraju....nego ova nedelja mi bash pretrpana sa obavezama oko shkole, tako da uopshte i nisam svestan da cu sutra gledati Queen, a odma sutradan posle certa treba da odgovaram jebenu sociologiju, i ideje nemam kako cu...Shto se tiche prvih redova potrudicu se nekako da doguram do njih, poshto sa ekipom dolazim tek oko pola 8...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Forever Storm je sranje!!! :D

:mhihi:

 

Jebote,veceras...

Ja nisam ni svestan kakav me spektakl ocekuje.

Somethin' like that, gledam ono iz Harkova i ne verujem da ću to videti uživo večeras. :rockdevil:

 

E hvala sto si brzo odgovorio :D to mi znacajno menja plan...

Btw ko je iz kraja konjarnika-crvenog krsta-vracara, 83 staje prilicno blizu a potpuno je prazan popodne/uvece :da:

Sa relacije Konjarnik/Šumice/Dušanovac/Autokomanda i dalje prema NBGu, 17-ica staje pred samom Arenom. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh koncert!

Ocu slike!

Ocu i snimak! Ovo mora da se ima u kolekciji.

 

Mnogo dobar nastup, pogotovo onaj prateci deo, svetlosni efekti i snimci koji su pustani na video bimu.

 

Zao mi je sto nisu svirali mnogo pesama koje volim, ali ja volim toliko mnogo njihopvih pesama, tako da je i nemoguce odsvirati ih sve na jednom okncertu. Neka ostane nesto i za drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem ti sunac, ono se zove spektakl! Ja mislim da su ga odradili i bolje nego Stonsi!

Koncertčina jebanje mame! :muzicar::rockdevil:

Ja sam daleko do fana Queena, još ni albume nemam, znao sam ukupno 2 strofe, 3 refrena i delove gde se pominju nazivi pesama :) , pa u par navrata kad me nije strefilo nešto, mogu da zamislim kako je bilo onima kojima je Queen #1.

 

Queen rasturio...toliko za sada, sutra cu malo opshirnije da napishem o certu sad sam jako umoran.

E čoveče, mislim da sam te video kod miksete posle 'certa... :pivopije: Helloween majica, ako se dobro sećam sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...