Jump to content

2008.10.29. *Beogradska Arena, Beograd* Queen + Paul Rodgers


crusader84

Recommended Posts

Britanski rok bend Queen i Pol Rodžers, u okviru velike evropske turneje, održaće koncert i u Beogradskoj areni 20. oktobra ove godine.

 

Prodaja ulaznica za beogradski koncert počeće 7. aprila na svim prodajnim mestima Bilet Servisa, Eventima, Card Servisa i na biletarnici Beogradske Arene po ceni od 2.000, 2.200, 2.500, 3.500 i za lože 10.000 dinara.

 

Od 25. marta ulaznice će moći da naruče i putem sajta www.queenonline.com.

 

http://www.mtsmondo.com/entertainment/musi....php?vest=90147

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodaja ulaznica za beogradski koncert počeće 7. aprila ...po ceni od 2.000, 2.200, 2.500, 3.500 i za lože 10.000 dinara.

Haha,cenim da su ove najjeftinije za parter (dole) :)

Te se i traze :pivopije::bigblue:

Ove od 10 'iljada - o njima necu ni da razmisljam :uhoh::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,cenim da su ove najjeftinije za parter (dole) :)

Te se i traze :pivopije::bigblue:

Ove od 10 'iljada - o njima necu ni da razmisljam :uhoh::)

 

Hm, nemam pojma, nekako mi logično da će ove od 3500 da budu za nekakav fan-pit ili neki VIP koji nije baš toliko fancy kao ovo čudo za 10 'iljada :) , a ove od 2000 će ili da budu za gore pod plafon ili za one sektore koji su na suprotnoj strani hale, najdalje od bine, kao što je bilo izdeljeno za Riju.

 

 

Očekujem da se oglase organizatori, sudeći po ovome sa B92, zna se ko su "krivci". :mrgreen:

 

http://www.b92.net/kultura/sve_vesti.php?nav_id=289217

http://www.nadlanu.com/Dynamic/ListItems,i...86,CityID,.html

http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=34053

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZNACI PLAKALA SAM KAD SAM PROCITALA U NOVINAMA!!!

 

:mrtav:

 

Haha,cenim da su ove najjeftinije za parter (dole) :)

Te se i traze :pivopije::bigblue:

 

 

Nisu te za parter.. te su za poslednji balkon.. odakle se nista ne vidi..

za 3500 je parter fazon..

Edited by WHISPER_EVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britanski rok bend Queen i Pol Rodžers, u okviru velike evropske turneje, održaće koncert i u Beogradskoj areni 20. oktobra ove godine.

 

Prodaja ulaznica za beogradski koncert počeće 7. aprila na svim prodajnim mestima Bilet Servisa, Eventima, Card Servisa i na biletarnici Beogradske Arene po ceni od 2.000, 2.200, 2.500, 3.500 i za lože 10.000 dinara.

 

Od 25. marta ulaznice će moći da naruče i putem sajta www.queenonline.com.

 

http://www.mtsmondo.com/entertainment/musi....php?vest=90147

 

Znaci ne verujem, tacno sam znao da ce odrzati koncert i kod nas. Ovo ce biti pravi spektakl u rangu Stonsa :da:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super za ovo, ovome sam se bio obradovao kad je bilo najavljeno za decembar 2005. u SA, ali od toga nista nije bilo, pa evo druge prilike.

Ne znam sta inace sada rade, ali ne bih volio da to bude neki novi album sa novim pjesmama. Po meni prica sa Queenom je zavrsena 1991., ali ipak nije lose cuti P. Rodgersa kako pjeva Queenov stari repertoar.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super za ovo, ovome sam se bio obradovao kad je bilo najavljeno za decembar 2005. u SA, ali od toga nista nije bilo, pa evo druge prilike.

Ne znam sta inace sada rade, ali ne bih volio da to bude neki novi album sa novim pjesmama. Po meni prica sa Queenom je zavrsena 1991., ali ipak nije lose cuti P. Rodgersa kako pjeva Queenov stari repertoar.

:pivopije:

 

ja se nadam da ce kao na onom koncertu ponesto da peva i Brian May, ako ne i da izadje sam sa sve akusticnom, Love of My Life, '39, uh :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idalje ne verujem, ne verujm da cu slusati najbolji bend svih vremena uzivo u svom gradu! Konacno necu vise morati d abudem ljuta sto sam ih propustila u Budimpesti pre tri godine.

Mada sam malo zbunjena oko datuma, ali nije ni vazno samo da dodju! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, nemam pojma, nekako mi logično da će ove od 3500 da budu za nekakav fan-pit ili neki VIP koji nije baš toliko fancy kao ovo čudo za 10 'iljada :) , a ove od 2000 će ili da budu za gore pod plafon ili za one sektore koji su na suprotnoj strani hale, najdalje od bine, kao što je bilo izdeljeno za Riju.

Nisu te za parter.. te su za poslednji balkon.. odakle se nista ne vidi..

za 3500 je parter fazon..

Uh,da,tek posle sam ukapirao da je u pitnaju Arena i da oni imaju neki cudan nacin "podele" po sektorima :uhoh:<_<

Anyway,zanima je parter,tribine nikako...

 

 

Pre tri godine sam bio u Budimpesti nedelju dana pred koncert, tako da sada na ovo moram otici!!

I ja sam se dvoumio tad dal' da idem ili ne,al' na kraju ipak nisam otisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...