Jump to content

2008.10.29. *Beogradska Arena, Beograd* Queen + Paul Rodgers


crusader84

Recommended Posts

Uf! Roger Taylor i "I'm in love with my car" je za mene tako snažna pesma, najviše zbog ritma, ali i zbog Taylorovog glasa. Odlična kombinacija!

 

Mislim da sam video u izvođenju Bohemian Rhapsody od strane Q+PR kako dobar deo pesme (onaj u kome Freddieju nema zamene) puštaju zvuk i sliku LIVE izvedbe pesme s Freddiejem, a kasnije se uključuje PR, pri čemu preostali članovi sviraju dok peva Freddie sa snimka. Sviđa mi se što drže uspomenu na Freddieja i što ne pokušavaju da stvore novu verziju Queen-a.

Da, uvek na video bimu bude pusten taj deo u kome je Freddie nezamenljiv, i to iz spota, cini mi se.

Taj deo stvarno niko ne moze da izvede tako dobro kao sto je on izvodio!

 

Imam ceo koncert i odusevljen sam...cim sam cuo da dolaze odmah sam znao da sam tamo - bez obzira sto nema Fredija...

A uostalom i Paul Rodgers je legenda, sam po sebi...

...ljudi FEEL LIKE MAKIN' LOVE!!!Bre!!!

Da, imam i ja. Koncert je strava! :rockdevil:

 

I 100% sam 29. oktobra u Areni! Ako iz nekih razloga budem sprecena (ne daj Boze), idem na njihov sledeci koncert, ma gde u Evropi bio!

 

Em sto cu da cujem i vidim omiljeni bend uzivo tog divnog 29. oktobra, a em sto ne idem u skolu ni taj ni sledeci dan! :D

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, uvek na video bimu bude pusten taj deo u kome je Freddie nezamenljiv, i to iz spota, cini mi se.

Taj deo stvarno niko ne moze da izvede tako dobro kao sto je on izvodio!

 

sad puštaju i prvi deo pesme fredija uživo, dok onaj čuveni deo (skaramuš, skaramuš) takođe puštaju, ali naravno studijsku verziju, a to su radili i dok je fredi bio živ jer nema šanse da se otpeva bez nekog hora

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbliži inostrani concert je Pešta, samo ne znam da li je dan ranije ili kasnije.

 

Koji to concert imate od Q+PR? Hoću da ga nadjem! :D

 

Pretpostavljam Return of the Champions?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbliži inostrani concert je Pešta, samo ne znam da li je dan ranije ili kasnije.

 

Koji to concert imate od Q+PR? Hoću da ga nadjem! :D

Mislila sam na bilo koji od sledecih koncerata. Ne ide mi se bas u Pestu, previse je blizu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vec sam bila jednom u Londonu, tako da mi je poznat teren, a i grad mi se svidja, pa zato. ;)

Ovo im je evropska turneja, tako da ne mogu dalje od Evrope, a i da mogu, ne bih isla. Vise mi se svidja u Evropi nego na bilo kom drugom kontinentu. :bigblue:

 

Al' nece me nista spreciti da odem u BG, samo... treba docekati oktobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, ti si Euro-patriota? :D

E, vidiš, ja volim da idem u Peštu na koncerte (kad nema u Beogradu) iz istog razloga, jer mi je poznat teren, a i najbliži mi je inostrani koncertni centar. ;)

Propustio sam Queen + PR u Pešti pre neke 2 godine, ali je Beograd moj na jesen! :D

Do oktobra imaš druge concerte da prekratiš vreme. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ko juri karte ima jos u tur. agenciji GROSSI u bivsoj Bozidara Adzije, u delu izmedju Milesevske i bivse 14. decembra :da:

Uzeh juce karte one od 3500 pa prvi red :cool:

Kad bi bar mogla nekako da vidim kakav pogled imam sa tih VIP tribina, to bi bilo super. :bigblue:

 

Ja cu valjda uzeti ove od 2200, za parter. Onda budes odmah ispred bine, kol'ko sam skontala sa one mape na tickets.co.yu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...