Jump to content

Counter Strike


Aces High

Recommended Posts

Pogledao sam 3 puta i nisam nasao ovu temu..........................

Ova igra je stvaro jako dobra za Online igranje..............

 

evo da pocnem ja igram redovno Counter Strike 1.6 Non Steam...................

naravno Online........................i cepam...................

 

najvise gde provodim vreme je na serveru Rikosher Game Public i Rikosher Game Fun..................

na ta 2 servera najvise igram...........................

 

pa sad dal vi provodite vreme igrajuci (Online) i gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, svaka cast za temu!!! :pivopije:

U periodu '01 - '03 sam pikao kantericu non - stop! Nikada necu zaboraviti taj period jer je uvek bilo dobro drustvo i zezanje! Igra je legendarna i sad kada sam nabavio ADSL igram je ponovo, uglavnom na CS Srbija Red i Blue serverima. Ova igra je ZAKON! Daj IP-e od tih tvojih servera i koji ti je nick?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:piovpije: care.................super sto igras....................

 

moj nick je The Beast-Heavy-Metal.......................i redovno picim CS..............

 

Rikosher Gaming Public - 91.185.97.2:27015 (ovde provodim najvise vremena)

Rikosher Gaming Fun - 91.185.97.2:27017 (ovo je samo zezanje znaci svakakve mape)

samo ti treba Sxe Injected da bi igroa na Public-u

i super sto igras covece................ziveo......

 

i daj mi te tvoje servere pa se sretnemo i dogovorimo kad.....................pa igramo........

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ovako... hvala za adrese, kao prvo... a kao drugo, kako da izvedem to sa Inject X ili kako god, posto sam jednom vec taj program skinuo i instalirao ali nisu hteli da me puste na server pa me zanima kompletan proces za to i pod tri, STRASNO MRZIM CITERE i svaki oblik varanja! Ranije sam razbijao CS a sad nisam bas toliko u top formi (nema vise tog zara ali hocu da ga povratim) i imadoh i klan, zvao se '// (kao duplo W) a nick mi je oduvek 'SilentMan?'

 

CS-Srbija Red server 194.169.192.16:27014

CS-Srbija Blue server 217.26.70.65:27015

 

P.S. evil dead verujem da ti se smucio CS al' ajd' sad sa likovima sa foruma da unistavamo gamad! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre lepo da se dogovorimo kad i na kom serveru i da se potpisemo sa YUM| 'pa nick' he he :D

 

P.S. Imam i KGB ali bih najpre na ovom ricosheru sa anti cheat programom, pa da se vidi kuj vozi traktor a kuj otvara kapiju, ha ha! :pivopije:

 

Piper... koji ti je nick?

 

Znaci sa 128 ne mogu ni tetris da igram...

 

Pa pazi, nisam siguran, uzmi probaj pa ako ti ping nije prevelik onda moze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... ae u koliko sati da se dog. pa da igramo.....................nije problem....................

ja sam uvek tu.......................

 

sXe injected skines sa sajta......... sXe Injected

i onda ga instal..........(to traje 30 sec i onda kada ga pokrenes treba da ti izbaci mali prozorcic)

i na tom prozorcicu ides na Options i onda oznacis (prvo stavi na Eng. jezik)

oznacis Starts minimized i to je to...............

i kada to uradis trebada ti se pojavi u task baru..................a ako ti se ne pojavi (moguce)

opet pokreni program................i onda treba da ti se pojavi............

i kada ti se pojavi pici do milje volje......................

 

P.S ovaj sxe je malo zajeban i pravi probleme ali jbg.................ranije verzije nisu.............

pa ako ti se ne svidja i zeza igarcemo na tvom serveru............. ziveo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijaoooo jel sme neko 1 na 1 odma sada odma???????????? :) :) :)

Moja omiljena igrica je CS,igram je jos od 6-7 razreda osnovne skole :),naravno sa prekidima ;)

Igram na Exe Public serveru,jer ima sXe,a ponekad upadnem i na Rikosher...Kod rikoshera mi se ne dopadaju admini [nubozori] ... I KGB sever mrzim,jer je prepun citera :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...