Jump to content

Counter Strike


Aces High

Recommended Posts

hehe bila super Counterica.......................

 

ja sam The Beast.............kako ne znas bre mene.......... :D (ja bi bio Aces ali ja sam The Beast i svi me znaju tako :D )

SilentMan? je ....

Meyhem je Piper

Blaster je Boar

znaci super..........na ovo serveru su svi neku useri...........nemajupojma da igraju.....................

hehe ali super Counterica bila....................

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Evo ja da reportujem! Fino bilo, mada sam ja old-school igrac pa mi uglavnom leze Aztec, Dust, Dust2 i Inferno ali dobro, ne bejase lose...

- Najvise sam se nalozio da napravimo server, mislim da se placa na mesecnom ili godisnjem nivou

- 'Piper...' ima odlican protok za server

- 'Aces High' daj postuj tacne informacije u detaljima za pravljenje servera sta i kako?

- Pa ako ce da igramo mislim da ne bi placali mnogo na godisnjem nivou, par stotina dinara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze moze.........................

 

e evo ovoliko znam o pravljenju servera................

pa da krenem.............

 

Prvo i osnovno mora da vidis da li imas javnu IP adresu (tj da ti tvoja ip adresa bude vidljiva na netu ako koristis vektorov net a nije paket Vektor start onda je imas a ako koristis net od nekoga drugoga provajdera onda moras da proveris. (ja ne znam kako se to proverava) )

a ne mora da se napravi server koji se placa ima ova fora...................

udjes u My Computer i ovo kopiras C:\Program Files\Valve\hlds.exe (naravno znas gde)

i onda treba da ti sam pravis i da namestas, prosto je

evo slikovito............(ovo nisu moje slike)

 

 

 

e to je to.................a ovo je za nas ortake cisto ono...............nije public i to.................nego ovako............

 

a ako hocete server sa modom AMX..................

pogledajte ovaj sajt.................... AMX Mod Install

(ja ne znam ovo.............da radim..................) eto toliko znam............

 

a ae danas mozemo da igramo ako hocete................

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...