Jump to content

Counter Strike


Aces High

Recommended Posts

Nedavno se regovah ovde, pa mi ova tema zapade za oko medju prvima :). Igram Counter odavno, vec 2 godine online i prilichno sam dobar. Poshto se ozbiljnije bavim njime ne praktikujem public servere nego samo CW sa klanom. Ponekad udjem na Terra Net Publice al' to je retkost : Terra Net Public II - 79.143.173.173:27016 Terra Net Public I - 79.143.173.173:27015.

 

Inache nedavno sam napravio movie onoga shto sam radio zadnjih pola godine na CS sceni, pogledajte ako vas ne mrzi :P.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HJskE2vC18c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, prilično si dobar.

 

Ja sam igrao ovu igricu još od 2002-2003 i bio sam prilično dobar. Ko zna kako bih sad igrao da sam nastavio :)

 

Sad odigram po koju partiju na netu na svakih 6 meseci ili više...

 

 

Nego, na kom serveru igrate? Može neki svež ip :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, јбт, сад' ћу ја да вам дођем чим скинем 1.6 и печеве и остала чуда...

 

 

 

Само да разјасним једно?! Овде нико не игра 1.5?! 0_o

 

Morphy, ево ја смем против тебе 1vs1 awp_map... :twisted:

 

Уффф...недостју ми они дани када сам играо у подвожњаку код Вука док ссу играонице тип ''Вук'', ''Mojo", ''КГБ'', ''Армагеддон'' и остале увек биле препуне...

 

А онда је дошао WoW... И пореметио све.

 

Сећам се само једног човека, дечк - шт је већ, ког никад у животу нисам успео да смакнем у игри. Сова. Ни у Доти ни у Cs.

 

Недостају ми ликови ко што су били Baby Dragon, Delija, Yipi Ka Yey, Неће Пали Дачија и други..

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam veteran,igrao od 2001 klanski,uzeli cg prvenstvo 2003,ali nisam bas odavno.

 

skinuh cs 1.6 reloaded verziju,sto se tice neta nema trika idje da se skopca,a ove portabl varijante eset nece da pusti zbog headera,a nesmijem da se zajebavam,i previse mi je stvari na kompu na poslu,a i kuci.

 

stoga,sta da skinem da bi mogao da pikam onlajn,tj sa vama ako ima mjesta,posto kontam nece biti laga zbog lantencije,svi smo tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене је лаг био између 7-90 што значи да није било много места за висок скор :[

 

А и први пут сам играо 1.6 xD XD xD xD xD Одвратан је xD xD

 

skoric.jpg

 

Murphy, боље ти дај IP :] односно сервер где можемо да играмо.

 

Ја и Aces High, Ти и Revan_ :]

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене је лаг био између 7-90 што значи да није било много места за висок скор :[

 

А и први пут сам играо 1.6 xD XD xD xD xD Одвратан је xD xD

 

skoric.jpg

 

Murphy, боље ти дај IP :] односно сервер где можемо да играмо.

 

Ја и Aces High, Ти и Revan_ :]

 

EDIT:

 

 

Сада сам одлучио да ћу да обришем овај Counter-Strike 1.6 ЗАУВЕК и онда ћу да форматирам HD на ком је био и наYебем му се кеве ЗАУВЕК, а мжда и бацим HD пошто је ово највеће срање које сам у животу играо!!!

 

ЕЕЕЕЕЕЕЕЈ БРЕ када мене PWNUJE ДЕТЕ ОД 5 ГОДИНА с ЗУМАРОМ NA локалном WLAN-u!!! :violent::violent::violent::violent::violent::violent::violent:

 

Дакле ко жели да игра против мене нормално, без усера и читера и остлих ствари које су RANDOM LUCK може да се опроба у 1.5 који играм веома дуго. 1.6 и остале ''графички набуџене који изгледају лоше'' нећу ни да спомињем. Одлука је пала. Говорили ми људи да је лоше, нисам веровао...уверих се. Зајеби.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

A ne dajem ja pare na takve stvari :D

Haha, isti si ko jedan drugar, igramo sad Heroes of Newerth betu i on se tolko naprimio da priča "Ovu igru je napravio sam Bog". I kad ga pitam, "oćeš da kupiš original kad krene full i kad ne bude više džabe", a on mrtav ozbiljan "ne dajem pare na igre" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Dajte neki link za normalan CS 1.6 non steam, sa kojim mogu da napravim lepo server preko dedicateda i da svako moze da udje, a da su pritom normalni, originalni, neizmenjeni modeli oruzija i ostalih sranja. Hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...