Jump to content

Alisa


Sreta

Recommended Posts

Posto sam video da mnogi muzicari koje volim navode ovaj bend kao uticajan na njihov razvoj odlucih da ga cujem, muzika je stvarno odlicna ,ali cuo sam samo mali deo njihove bogate karijere! Posto ovde nema tema vezana za bend,a zelim da saznam vise o njima eto otvaram ovu temu sa ciljem da se malo edukujem od onih sto znaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта те занима? Ако те интересује нешто посебно, следећи пут кад одемо у студио "Храм", који држи бивши бубњар Пеђа, могу да га питам. Иначе, на зиду у студију му виси златна плоча за други албум, заборавио сам име. оно, зелени омот са великим срцем, албум где је 'Сања'.

 

Ах, нисам видео да је у питању руски бенд, мислио да мислиш на ову нашу Алису.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sve albume, cini mi se, ruske grupe Alisa, ali bih i pored Alise preporucio bend Krematoriy koji je u slicnom fazonu ali sa mnogo boljim pesmama, muzikom. Inace mislim da na torrentima mozete naci kompilaciju Legendi russkogo rocka gde imate musku 4 najbolja ruska hard rock benda, izmedju ostalog i Alisa. Inace najbolja njihova pesma mi je "Plach", mada nisu lose ni "Durak" i "Moyo pokolenie".

 

Ovde bih dodao kao zanimljive i bendove "Zoopark", "Voskresenie", "Kino", "Nautilus Pomkpilius"...

 

jedno offtipic pitanje: Pedja iz srpske Alise je drzao studio "Centar" u sarajevskoj i kod njega je radio moj prijatelj Igor Velickovic .... jel zna neko sta je sad sa tim studiom, jel postoji i jel neko video Igora u skorije vreme?

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, нисам видео да је у питању руски бенд, мислио да мислиш на ову нашу Алису.

I ja pomislih da je rec o nasoj Alisi, pa bas htedoh kakav nostalgican post da ostavim, i da pohvalim sve te odlicne pesme :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, sam si je pomenuo nekoliko postova pre. Al' dobro...

Evo linka ka wikipediji: http://en.wikipedia.org/wiki/Alisa

Ne lezi mi nesto ovaj zvuk, mislim da ima mnogo boljih ruskih grupa.

 

 

Ja sam dao detaljan odgovor o ruskoj Alisi a onda kao mali dodatak dole pitanje u vezi lika koji je radio kod Pedje u studiju, ali ovde ljudi konstantno pricaju samo o srpskoj Alisi!

 

Inace "Plach" je meni jedna od najlepsih ruskih rock pesama, nabijena emocijom, teska..... slusao sam je bezbroj puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам чуо музику, али ово би стварно морало да буде МНОООГО добро да бих поред свих сјајних руских метал бендова слушао и ово.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...