Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Jeste li jeli te grickalice iz Vera? Na merenje? (stalno pominjem Vero, ali ne znam kakav je onaj u centru, čula sam da nije neki. Novobeogradski je odličan).

Ne znam da li ti dodje jeftinije, iskreno, ali su stvarno dobre zeze-meze. I imaju svašta.

 

Dobila sam nov album Životinjsko Carstvo, sad sam ga ugasila. .) jeeej

Share this post


Link to post
Share on other sites

na merenje nije jeftinije jer kad pogledas na onom ogromnom cudu pise "Florida Bel" a iste marke su i oni u malim kesicama... bez 1100 po kg nema sanse da prodjes :(

sad bih da me neko demantuje pa da odem i kupim jeftinije :D

obozavam ih al nesto mi se ne da za te pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

poshast! kad god je bas ukusno ima tonu kalorija. ja najvise volim Dr Oetker Knusper Schoko a ima cca 480 kcal/100g BEZ mleka :D kad cale uzme i pojede supenom kasikom direkt iz kutije vise od pola nije ni svesan da je pojeo dnevne kalorijske potrebe.... horor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko od vas sta se desilo sa grickom? jel ima toga jos uvek? pre par nedelja sam video u novom sadu kod studentskog parka i reko kupicu kad budem isao kuci ali naravno da sam zaboravio..

ako se neko neseca sta je gricko,to je ovo desno

grickoo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gricka nisam vidjao po prodavnicama dobrih dve godine :( kao mali sam to ne voleo nego obozavao i mogao sam po cele dane jesti samo gricka i chipsy-ja (tada je bio samo onaj klasicni,danas najvise volim ovu grcku salatu i onaj chipsy rostilj ili kako se vec zove)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bas gledao po somboru i nisam nigde mogao da nadjem,a kada sam pitao od kada nemate uglavnom odgovor je bio vise od godinu dana..tako da ostaje nam ko sto ti kazes da nabavljamo gricko crnim kanalima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima gricka u Merkatoru ... secam se da je bio bas pored cipseva Pik-Cacka (ako se to uopste i zove tako) !! :D

Ne znam zasto ga nisam uzeo...ali mi se sada mnoooogo jede...jebem vas luda...gde ga pomenuste !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znaci da postoji i seksaliti u mortal kombatu...jebo te bre!!!taj sladoled i onaj jedan valjkasti nisam nikada probao...ziveli stopi i djole!!!!i najekonomicniji snesko i rumenko...ima i onaj djusko,al to je gej...jedan budjavi sladoled od nicega moze samo da postoji!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na koji valjkasti mislis. Ja sam volela coko-moko :). Stopi je uvek pucao na polovini :), sada mi je omiljeni onaj deltin ledeni od limuna i jagode...

 

lollipop.jpg

 

I nista bez cokoladnog sladoleda na kugle, iz poslasticarnice :).

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima gricka u Merkatoru ... secam se da je bio bas pored cipseva Pik-Cacka (ako se to uopste i zove tako) !! :D

Ne znam zasto ga nisam uzeo...ali mi se sada mnoooogo jede...jebem vas luda...gde ga pomenuste !!

e odlicno! taman sad idem 24. u bg i ima da se naoruzam sa grickom da budem miran barem jedan dan :) lollipop je dojaja sladoled,ali opet svi ti sladoledi nisu ni dorasli onim kako se kod nas zovu toceni sladoledi a to je mesavina jagode i vanile.odlicni su,a tek sladoled na kugle u slatkom kornetu :]~~~ kad se setim kao mali samo sam na te sladolede pucao kintu i to kod lika koga su zvali trovač,a imao je u to vreme najbolji sladoled u gradu :)

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na koji valjkasti mislis. Ja sam volela coko-moko :) . Stopi je uvek pucao na polovini :) , sada mi je omiljeni onaj deltin ledeni od limuna i jagode...

 

lollipop.jpg

 

I nista bez cokoladnog sladoleda na kugle, iz poslasticarnice :) .

 

bio je taj jedan...nekako j podsecao na nesto...al nema veze na sta...mislim da je bio samo za devojcice :) sala mala...ne pamtim kada sam jeo sladoled...a i pojavila se gomila nekih novih...sa ovim,bez onoga,sa prelivom...vise se nemos ni snaci...cokolada,vanila,jagoda i do kurca...a i leni i kapri vise nemaju tu drz kao nekada...nema vise onog komunistickog omota...od tada ih vise nisam jeo...tihi bunt!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj na tocenje sad nema vise nigde da se kupi, kod nas u Ru je bio u jednoj staroj poslasticarnici pa su prodali aparat. Ja sam ga obozavala, uvek sam ga jela u Soko banji na letovanju :).

kod nas toga jos uvek ima ali sada je bezobrazno skup tj sada je srednji na tocenje nekih 75-80 dinara,a veliki 100..jao da kapri! taj sam sladoled isto voleo,secam se da je kostao nekih 25-30 dinara pa se moglo kupovati vise komada na dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leni i Kapri sad imaju onu gadnu crnu cokoladu :(. A bili su super sladoledi. Proslog juna kad su krenule vrucine pojela sam sav ovaj sladoled od limuna iz prodavnice u komsiluku, dolazim jedan dan u prodavnicu a lik koji radi tamo mi kaze sa vrata 'nemam ono sto trazis', jbt skroz sam se istripovala :). Nedelju dana nije bilo sladoleda a samo to sam jela po ceo dan posto mi je muka od hrane kad su velike vrucine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...