Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Ti sto prodaju ocekuju poruke od ne-prijatelja, nije standard dodavati pa pisati :da: To samo ako muvas.

Ako nema jbg, dogodine. Navikla sam da postoji lista cekanja za dobar ajvar/pindjur :ph34r: Mogli bi da napravimo neki YUM ajvar, taman se cita jestivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja nisam neka domacica, ali kad mi bude trebalo naucicu da spremam sta volim da jedem i sta Sisus voli da jede(to se manje vise svodi na svinju :haha:).

Ali kad svi vec toliko imaju osetljivo nepce i ne mogu da jedu Premia ajvar od 150din. nego su tu neke bakine tajne od milion din., neka lepo zasucu rukave i naprave ajvar. Sigurno ga nece spremati na tone.

Nisam u fazonu da koljem pilice i cupam perje, ali me neka savremena proseravanja jako nerviraju.

 

Mmislim da me je ovaj izraz "lista cekanja" ubo u zivac. :haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam plan. Moja mama sjajno kuva, ali naravno cale mora bar jednom da kaze kako je njegova mama nesto spemala ovako ili onako. Jednom sam mu rekla da ako je gladan cuti i jede sta mu je spremljeno.

A moj plan je da tako neke stvari naucim od Sisuove mame, onda ne moze da mi kaze kako je njegova mama nesto drugacije spremala. Inace, meni svejedno, i ona dobro kuva. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada si tipican banatski gotovan.

 

Cekaj dok stignu deca i obaveze oko njih.

Uzivacu i ja kad budem kuvala za dvoje. :haha:

 

To oko obaveza sa decom, istina.

Ali da li kuvas za dvoje ili cetvero, potpuno isti kurac...sem ako nisi neka seka persa pa popustas i kuvas svima razlicito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budem kuvala za cetvoro ima svi isto da jedu, nisam luda da se cimam i spremam razlicito. :haha:

 

Pa naravno.

 

Ali prvo nauci za sebe da kuvas, kreni od osnova. :bigblue:

 

jebo te Banat, popuši mi kurac, samo šumadijski mentalitet

 

Ti sa Sumadijom imas veze koliko i ja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...