Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

dobar je rum kasato sa višnjom...

 

jel se seća neko one marcipanske perverzije zvane perfetto? od devedesetih nema niđe... probali su delhaize nešto slično da plasiraju u tempu, ali nije ni do koljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dobar je rum kasato sa višnjom...

 

jel se seća neko one marcipanske perverzije zvane perfetto? od devedesetih nema niđe... probali su delhaize nešto slično da plasiraju u tempu, ali nije ni do koljena.

pogledaj u merkatoru na odeljenju sa stvarima za kolache, niej perfetto ali je isto pakovanje ko kobasica :haha: i dobar je marcipan, stoji uglavnom kod onih aroma

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj u merkatoru na odeljenju sa stvarima za kolache, niej perfetto ali je isto pakovanje ko kobasica :haha: i dobar je marcipan, stoji uglavnom kod onih aroma

hvala.

 

uh, crna ovca... neprevaziđena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

uh, crna ovca... neprevaziđena.

 

Ooooo Maxe! Yup yup sinoc smo se otkinuli tamo Moca, Bane, Dzoni i ja... sve smo ukuse izmesali, maskarpone sa malinom i pistacima, kafa i susam, orah, banana sejk ... rekao mi je da te pozdravim i da ti kazem da ne blejis mnogo na forumu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooo Maxe! Yup yup sinoc smo se otkinuli tamo Moca, Bane, Dzoni i ja... sve smo ukuse izmesali, maskarpone sa malinom i pistacima, kafa i susam, orah, banana sejk ... rekao mi je da te pozdravim i da ti kazem da ne blejis mnogo na forumu :haha:

classic momir :D

 

jednom bio jedan od vlasnika tu, i lično služio sladoled, naterao me da probam gorgonzola ukus, e to je trip :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Neki dan svratim do lokalnog Swiss Liona i vidim da je SL kupio ''Banat''.Vidim stare dobre melcne karamele,kokos stangle,mlecne cokolade...Ima i rinfuz varijanta.Ok cene,sve je kao sto je stari Banat proizvodio.Mislim da mi je secer otisao samo tako.Samo se nadam da ovi prevaranti iz SL nece to sve sjebati,kao sto su sve do sada sjebali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Значи није само у мојој глави. Јела сам га кад се појавио, па онда после 5-6-7 година паузе. Вотафак?

 

Пропали су пудинГи много. Нису ки кад смо клинци били, ни близу. Је л' постоји сад неки пуднинг да је врхчина? Ужелела сам се доброг... (пудинга, сотоно)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...