Jump to content

Necrophobia


Recommended Posts

iako je moj ukus drasticno evoluirao tokom godina mislim da je Impotence prilicno dobar death album, sa odlicnom produkcijom za nase uslove u to vrijeme. jedino sto je bzvz je to sto su se previse trudili da oponasaju Sepulturin "Arise"

Nisam bas nesto preterano siguran u ovo sto si izneo, jer je "Arise" cist thrash album, a Necrophobia je ipak bila death metal bend.

Meni treba kaseta "Impotence By Sickness" k'o leba, bar da iskeniram omot, jer ne mogu nigde da ga nadjem, a bio je do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas nesto preterano siguran u ovo sto si izneo, jer je "Arise" cist thrash album, a Necrophobia je ipak bila death metal bend.

Meni treba kaseta "Impotence By Sickness" k'o leba, bar da iskeniram omot, jer ne mogu nigde da ga nadjem, a bio je do jaja.

 

 

skeniracu ti ja ako hoces i poslati ti na mail (ostavi mail na PM). sto se tice "Arise" i "Impotence..." i dalje ostajem pri tvrdnji koju iznijeh gore. fakat lici.

 

@Nagash

 

pa zar poslije svih nepojedenih dorucaka, iscekivanja posiljke, headbangovanja i bolova u vratu zbog istih da ti dam ove kasete??? "No way Pedro!" :evotigana: Uspomene nisu na prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nije problem, bio bih ti veoma zahvalan. Vidi ako mozes da stavis sto vecu rezoluciju!

Ako i dalje slusas te kasete, i ne treba da ih otudjis! Ja sam i dalje u potrazi za Necrophobijom na kaseti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na Brut.R. sam ih gledao u Kikindi i Novom Sadu, Bg sam preskocio. Uh, kako smo se smrzli na stanici u Kikindi, bio decembar.

 

U Novom Sadu je bila neverovatno dobra i nezaboravna svirka ,Još tada smo išli sa starim društvom . Pa smrzli smo se i mi posle koncerta čekali smo onaj prokleti šinobus relacija NS : Bečej do 4 ujutro.

 

Prvi su svirali grupa Black orchid ako me sećanje ne vara iz Novog sada su od tada nisam ni čuo više za njih :)

a necrophobia su svirali možda pola sata al su ubili ,Ozvučenje na svetskom nivou. Onaj klinac je razbio bubnjeve. demoniac su bili onako solidni a za bloodbath šta da kažem sam vrh i svirke i nastupa .

 

Tamo se prodavalo kod ulaza na nekom štandu majice ,ploče ,kasete ,posteri od svih tih grupa .

Al u to vreme je bila ona jebena inflacija pa ljudi i nisu baš kupovali . jebi ga imao sam milijardu dinara kod sebe i nije bilo dovoljno ni za pivo .

 

Kao što Starhinja kaže ljudi su se namučili malo u to vreme da bi išli na koncerte i kupovanja ploča ,kaseta

fanzina i slično .A ovo sada je stvarno pred nosom svima i još biraju.

 

lepo je se sećati malo i tih dana :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Danasnji bendovi su sranje za razliku od necrophobie,dead jockera,bloodbafa,starog rapida,imperatora...

 

Potpisujem

 

Imam prvi album Necrophobie na cd-eu i mc-eu :D:D

 

Jel mozes da okacis na net?

 

Btw juce sam cuo neku pricu kako je Pestilence ukrao Nekorifobiji matrice za drugi album,tj da su poslate matrice za bubnjeve u holandiju da se snime i da ih je Pestilence ukrao.Da li je to istina?

 

I jel moze neko da okaci to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

E kul ljudi , citam ovo i ne mogu da verujem da jos uvek neko zna za nekrofobiju (ovako pisem jer me mrzi da engleizujem ;) i stvarno sam pocastvovan vasim komentarim . Inace svirao sam bass u originalnoj postavi od pocetka do kraja (i rezirao onaj spot o kome se ovde puno govorilo i za to vam puno hvala!!!)tako da ukoliko vam trebaju bilo kakve informacije ostavite pitanja ili tako sto. A sto se tice naseg drugog albuma verujte mi da ni ja nemam a snimili ga jesmo i nas tadasnji gitarista (DJORDJE ERIC zapamtite ovo ime) je u to vreme negde otisao u Ceshku i poneo sa sobom sve originalne tejpove i kako cujem prodao ih nekom bendu u Ceskoj za male pare!!!! A mozda bih mogao naci jednu kopiju kod JEKA bubnjara on bi trebalo da ima na datu. Tako da ukoliko ovo obavim javljam se i ostavljam link na kome cete moci da skinete DRUGI ALBUM i jos neke zanimljive stvari. I jos nesto u vezi NECROPHOBIE. NAJVECI RAZLOG ZA NASE RASTURANJE JE BIO FINANSISJKA PROPAST POTPOMOGNUTA POLZOVICEVOM PLJACKOM SVIH TADASHNJIH BENDOVA. Pozdrav ljudi i jos jednom hvala vam puno!!!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kul ljudi , citam ovo i ne mogu da verujem da jos uvek neko zna za nekrofobiju (ovako pisem jer me mrzi da engleizujem ;) i stvarno sam pocastvovan vasim komentarim . Inace svirao sam bass u originalnoj postavi od pocetka do kraja (i rezirao onaj spot o kome se ovde puno govorilo i za to vam puno hvala!!!)tako da ukoliko vam trebaju bilo kakve informacije ostavite pitanja ili tako sto. A sto se tice naseg drugog albuma verujte mi da ni ja nemam a snimili ga jesmo i nas tadasnji gitarista (DJORDJE ERIC zapamtite ovo ime) je u to vreme negde otisao u Ceshku i poneo sa sobom sve originalne tejpove i kako cujem prodao ih nekom bendu u Ceskoj za male pare!!!! A mozda bih mogao naci jednu kopiju kod JEKA bubnjara on bi trebalo da ima na datu. Tako da ukoliko ovo obavim javljam se i ostavljam link na kome cete moci da skinete DRUGI ALBUM i jos neke zanimljive stvari. I jos nesto u vezi NECROPHOBIE. NAJVECI RAZLOG ZA NASE RASTURANJE JE BIO FINANSISJKA PROPAST POTPOMOGNUTA POLZOVICEVOM PLJACKOM SVIH TADASHNJIH BENDOVA. Pozdrav ljudi i jos jednom hvala vam puno!!!!! :pivopije:

[/quote

 

Kako se ne bi sećali vas (bar nekoliko nas odavde)

 

Brate ta svirka na Brutal reality tortour (Spens Novi Sad 1993 e) je za pamtiti celog života.

 

Onaj pomenuti spot su puštali par puta na Ns plus u hard metal emisiji, Imali ste i TV intervju.

 

Bilo bi dobro ako bi nakačio negde taj 2 album a možeš i Impotence By Sickness pošto puno ljudi to nema ili nikad nije čuo .

 

I svaka čast što si se javio!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam samo ludovao 92.g. uz Necrophobiu na koncertima u Novom Sadu i Kikindi...

A bili ste i na Balkan Horor Operi 94.g , tada je pevac imao nesto sjeban glas(secam se da je to rekao na pocetku koncerta) ali je opet bilo dobro...

 

E da da bila su to lepa vremena ;). Jeste tad mu je pookao glas skroz er smo citav dan doovali neko gadno sranje :)

 

Da i meni je to bila jedna od jacih sviriki i bas smo odvalili secam se jako dobro toga! Dosta smo tada radili i mnogo entuzijazma i zelje da ne zvucimo kao jos jedan domaci bend vec da sve nekako radimo bolje , kvalitetnije. Sto se tice Impotence , jos uuvek imam original studijske trake tako da cu pokusati da odnesem kod nekog u studio ko jos ima one stare secas se verovatno MAGNETOFONE da skinem i digitalizujem , jer mi je skidati sa kasete bas bez veze . A ovo sto sam obecao ,mislim na drugi album , to ce biti samo da nahvatam bubnjara. Imam i nekih gomilu spotova i live nastupa VIDEO pa cu po potrebi ako se bude jos ljudi javilo i to nakaciti na net. Pozdrav!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da da bila su to lepa vremena ;). Jeste tad mu je pookao glas skroz er smo citav dan doovali neko gadno sranje :)

 

Da i meni je to bila jedna od jacih sviriki i bas smo odvalili secam se jako dobro toga! Dosta smo tada radili i mnogo entuzijazma i zelje da ne zvucimo kao jos jedan domaci bend vec da sve nekako radimo bolje , kvalitetnije. Sto se tice Impotence , jos uuvek imam original studijske trake tako da cu pokusati da odnesem kod nekog u studio ko jos ima one stare secas se verovatno MAGNETOFONE da skinem i digitalizujem , jer mi je skidati sa kasete bas bez veze . A ovo sto sam obecao ,mislim na drugi album , to ce biti samo da nahvatam bubnjara. Imam i nekih gomilu spotova i live nastupa VIDEO pa cu po potrebi ako se bude jos ljudi javilo i to nakaciti na net. Pozdrav!! :pivopije:

 

U svakokm slucaju sada sam tu pa cemo nekako sve iskombinovati. I slobodno se javite ako vam bilo sta, u vezi Necrophobie, treba! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusao sm vas prvi album kod Djordja Colovica(svirao bubnjeve u Litter Infection-u) i odusevio sam se :pivopije:

Ali rece mi on kako vas je Polozovic zajebo, i kako niko zivi nema vas drugi album. Pa sad posto vidim da je na ovoj temi clan benda, pitam njega jel ima ovo gde da se nabavi, ili ako imas ti ajde upload-uj :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У јеботе, реанимација легендарног Српског бенда Necrophobia!

:rockdevil:

А сећам се Дома Омладине као да је јуче било ...

Не могу да се сетим кога је Necrophobia обрадила, знам да је Bloodbath одсвирао "Seasons in the Abyss" и знам да је Demoniac обрадио неку Metallica пасму али се ни ту не сећам коју.

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necrophobia je u Novom Sadu svirala Inner self od Sepulture, znam da je bio kraci prekid jer je bilo dosta ljudi koji sa bine skakali u masu pa se iscupali neki kablovi. Tada je dosao Kole i svojim pederskim glasicem rekao nesto u fazonu - nemojte toliko skakati, sjebacete opremu-

 

Ajde vi lepo da se okupite i ponovo da svirate, da se mi stariji malo prisetimo ludih devedesetih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necrophobia je u Novom Sadu svirala Inner self od Sepulture, znam da je bio kraci prekid jer je bilo dosta ljudi koji sa bine skakali u masu pa se iscupali neki kablovi. Tada je dosao Kole i svojim pederskim glasicem rekao nesto u fazonu - nemojte toliko skakati, sjebacete opremu-

 

Ajde vi lepo da se okupite i ponovo da svirate, da se mi stariji malo prisetimo ludih devedesetih :D

 

A čoveče sećam se toga jebote koja ludnica :rockdevil:

 

A Kole je šetao sa nekom baterijskom lampom i smirivao ljude kao nema stagedivinga ...

 

stari izgleda da smo obišli sve iste koncerte

u to vreme :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A čoveče sećam se toga jebote koja ludnica :rockdevil:

 

A Kole je šetao sa nekom baterijskom lampom i smirivao ljude kao nema stagedivinga ...

 

stari izgleda da smo obišli sve iste koncerte

u to vreme :pivopije:

 

Sta ces, tada se islo na sve koncerte :pivopije:

Posle Necrophobie svirao demoniac, pa onda ludnica na Bloodbath...

A dve nedelje pre toga sam isao u Kikindu, nikad duzi put, zima, ja klinac maltene zbrisao od kuce, to su bila vremena :muzicar:

I jos se cude zasto i dan danas divljam na koncertima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impotence = najbolji death metal album svih vremenena sa prostora ex Yu

2. album = 3 odlicne nove stvari + 3 neverovatno oskrnavljene pesme sa 1. albuma.Kad sam cuo te nove verzije bilo mi je drago sto su se raspali i nikad ih nisu objavili

 

Ovde gresis nista sa prvog albuma nismo obradjivali na drugom. Ti mora da si cuo neki drugi bend! Drgui album , kako cete i sami cuti, je potpuno novo autorsko delo nas trojice mislim na Ivicu , Jeka i mene , posto smo mi bili nosioci benda a ostali su se menjali ono sa nekim novim idejama ali nikako spadanje na neke losije grane vec mnogo cvrsce i mozda malo vishe experimentalnije. Samo to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...