Jump to content

Necrophobia


Recommended Posts

Guest vokal Necrophobia

nije omasena nula...

 

danas se bass i vokal bave takodje muzikom :)...

 

doduse elektronskom, koju koliko vidim ovde bash i ne podrzavate, ali i to je forma izrazavanja.

meni odgovara: putujem, sviram, komuniciram, pravim

...jos kao mali sam se navukao na to i ostalo je :)...

 

gitarista prvi - najznacajni - producira, radi audio reklame itd...

bubnjar - ima nekoliko klinaca i porodican biznis i diriguje horom lol

 

danas sam putovao kroz srbiju i tokom svega - podstaknut ovim forumom i komentarima upravo razmisljao da se napravi kako je neko predlozio taj CD sa svim spotovima i dva albuma + prvim demo snimkom /Nuclear Devastation/ koji nam je otvorio vrata za Explosive tada...pa da se napravi myspace sa svim tim stvarima i tako dalje...

 

obavesticu vas o svemu ovde cim bude to uradjeno - nece biti lako, treba skupiti to...

pa ja nemam niti jedan snimak u posedu...

 

ustvari - imam negde na video traci nastup u novom sadu, kad je bilo ono ludilo na stejdzu

kad su sve oborili u opstem haosu,

kao i inner self iz doma omladine - prvi nastup u okviru turneje...

 

zavrsicemo to sto je pre moguce

Edited by vokal Necrophobia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, јеботе, како ово све сећа на то ХардМетал време, Headbangers Ball и TTT, како ме подсећа на "Decade of Aggression", "Renewal", "Arise" ...

Како су то биле лепе године, како смо сви волели метал, како се гутаo Metal Hammer ...

Предивно.

Никад више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo je reci da sam sokiran ovim tripom o necrophobi....

 

da pojasnim neke stvari -

 

1. na drugom nikad izdatom albumu - jedna stvar je bila obrada sa prvog - to su zahtevali od nas za strano trziste...dakle samo jedna i jeste najgora jer je odradjena iz moranja...ali bash...shvatite, mi smo imali mnogo malo godina

2. Bend se raspao zbog malverzacija gospodina Polzovica...ogroman je kesh u pitanju. toliko veliki da danasnji bendovi samo mogu da sanjaju...5000 traka prodato za 10 dana....hm...koji od danasnjih sivih eminencija sa scene imaju taj uspeh....da neki ce reci druga vremena...

3. velika steta zbog raspada - bili smo pred potpisivanjem ugovora sa Nuclear Blast - koliko je kultna etiketa ne moram da pricam.

 

spotove smo iskljucivo sami radili...od ideje - kamere - montaze ---

 

neko rece odsvirali malo koncerata...

 

uh - toliko je koncerata bilo da je to za pojam...pa mi smo svirali svakog vikenda - petak/subota - vise od godinu dana uzastopno...

 

e sad...

 

bloadbath /valjda se tako pise :)...moj omiljeni bend u to vreme i velika je cast sa njima bila deliti binu...medjutim...takodje prodaja - malverzacije - kesh - moram li da pominjem sa cije strane

 

staca se izvukao vrlo fino...kao i mengele - a damjan i vlada...ko zna...

 

uh...toliko za sada...cek da emocije i memorabilia malo prodju, pa da se nastavi nekom drugom prilikom...

 

:):):) Ne mogu da verujme da poznajem neke vase snimke bolje od vas. Ako se odlucite da objavite taj CD javite se da vam posaljem i te dve pesme koje ste ponovo snimili a da niste to ni znali.Veruj mi nije u pitanju verzija nasnimljena sa prvog albuma. 3 pesme su ponovo snimljene sa novim aranzmanima. Obozavam Necrophobiu vec 14-15 godina tako da znam vase stvari jako dobro. Sindrom je recimo snimljena bez onog fenomenalnog srednjeg dela sa klavirom i akustarom + solaza,tj.totalno usrana ali nema veze. 3 nove stvari koje imam su genijalne, kao i ceo prvi album.Jebo tehno, on oje bilo zakon.Svaka vam cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):) Ne mogu da verujme da poznajem neke vase snimke bolje od vas. Ako se odlucite da objavite taj CD javite se da vam posaljem i te dve pesme koje ste ponovo snimili a da niste to ni znali.Veruj mi nije u pitanju verzija nasnimljena sa prvog albuma. 3 pesme su ponovo snimljene sa novim aranzmanima. Obozavam Necrophobiu vec 14-15 godina tako da znam vase stvari jako dobro. Sindrom je recimo snimljena bez onog fenomenalnog srednjeg dela sa klavirom i akustarom + solaza,tj.totalno usrana ali nema veze. 3 nove stvari koje imam su genijalne, kao i ceo prvi album.Jebo tehno, on oje bilo zakon.Svaka vam cast

 

 

Hahahahhaa :rockdevil::meshuggah: eto vidish koji smo mi loodaci :) al uvek i bili. Hahahah nego sto se muzike tice znas kako dobra je samo dok je UNDERGROUND. Meni licno odgovara bilo koja forma ali da mozes slobodno da se izrazavas. Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest vokal Necrophobia

uskoro rezemo DVD - prvi i drugi album - spotovi - live snimci + sa turneje...sve sto budemo izvadili sa starih prasnjavih traka stavljamo...takodje i ako budemo imali nastupe drugih bendova iz tog vremena koji su sa nama akcijali = ubacujemo...

 

dogovor je pao. bend se nece oformiti :) samo radi podsecanja i istorije....

 

 

hvala svima na svemu i onda i sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uskoro rezemo DVD - prvi i drugi album - spotovi - live snimci + sa turneje...sve sto budemo izvadili sa starih prasnjavih traka stavljamo...takodje i ako budemo imali nastupe drugih bendova iz tog vremena koji su sa nama akcijali = ubacujemo...

 

dogovor je pao. bend se nece oformiti :) samo radi podsecanja i istorije....

 

 

hvala svima na svemu i onda i sada.

 

Odlično , to je naj realnije .

Predpostavljam da bend je ispao totalno iz te forme i da se bavite različtim stvarima danas i da bi to otežavalo da se ponovo oformite . I kao što i sam kažeš uradite ove snimke za fanove i za ljude koji žele da vas čuju .

voleo bi još jednom da vidim snimke sa koncerta iz Novog sada onaj haos (jer sam bio u tom haosu)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehee neko rece da sada rade nesto drugo itd. To me podseti kad sam pricao sa Stacom za bloodbath snimke(kaze ima kuci brdo kolekcije, tj. sve snimke gde su svirali..) i kaze "pa sta ce ti to!?:)) " jeba ga ... :))

 

Treba sve to nekako skupiti u kurac. Al ne znam sta bi dao da vidim snimak hellera dete mu ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehee neko rece da sada rade nesto drugo itd. To me podseti kad sam pricao sa Stacom za bloodbath snimke(kaze ima kuci brdo kolekcije, tj. sve snimke gde su svirali..) i kaze "pa sta ce ti to!?:)) " jeba ga ... :))

 

Treba sve to nekako skupiti u kurac. Al ne znam sta bi dao da vidim snimak hellera dete mu ...

 

Imam ja dva live Demo-a hellera.Pokusacu i video da nabavim,neko od mojih ortaka ima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesantna tema :) tice se i mene u onoj meri koliko i vecine vas koji ste pratili srpsku (death) metal scenu i rasli uz nju koliko i uz inostranu.

 

sto se mog ukusa tice, Necrophobia (vrlo dobro se secam, iako sam kao i vi, emotivno vezan za taj period svog odrastanja, necu govoriti iz srca, vec iz glave) mi nije bila nesto posebno. muzika je bila skinuti Pestilence (Testimony of the Ancients '91 se pojavio pre Necrophobia-e, a Spheres '93 vec nema veze ni sa cim, a najmanje bendom iz Cacka), tako da cisto sumnjam da su ih oni pokrali, pre bih rekao da je bilo obratno. vokal je uvek nekako bio kilav, prazan, bez snage, daleko od dobrog death metal vokala. isti problem su imali i Bloodbath sto se vokala tice, a muzicki su bili ekstra konfuzni (spoj svega sto su umeli da poskidaju). jedini bend ciju kasetu jos uvek cuvam iz tog perioda su Dead Joker, album Venture iz 1993. nesto stvarno nesvakidasnje i unikatno, sire od ovih prostora. ostali bendovi, koliko vidim, nisu ovde pominjani, a i ne zasluzuju neku veliku diskusiju.

 

jos nesto, vreme u kojem su ti bendovi radili (do '92. i raspada YU) je bilo izuzetno plodno za tu vrstu muzike u sirem (svetskom) smislu i stoga ne cude podaci o broju svirki i prodatih kaseta. ipak, od mene iziskuje "respect" samo ono sto je trajno i kroz vreme pokazuje vrednost. bendova koji su se pojavili sa jednim albumom ima more i, ako ostavimo po strani licnu emotivnu vezu sa periodom, nisu ostavili neki dublji trag niti bili nesto posebno bitni u sirem kontekstu.

 

da, malo mi je tesko da poverujem da su Polzovici bili zasluzni za raspad benda. ako covek nesto voli i predan je necemu, nikakav izdavac ili menadzer ne moze da upropasti tj zaustavi njegov rad. mogli su promeniti ime i nastaviti sa radom, ako je to bio problem. a svi znamo da je gubitak interesovanja za tu muziku i klasican sindrom odrastanja zasluzan za prestanak rada benda. u to vreme sam imao drugara sa kojim sam pocinjao bend, drugar koji je cesto boravio u Cacku i koji je upoznao Ivicu i za koga mi je pricao da se osisao i postao diesel koji posecuje techno zurke. a metalci tada nisu bili tako svestrani kao danas (tu ukljucujem i sebe), tako da je to bio jasan znak vezan za dalju egzistenciju tog benda.

 

inace, da ne bude zabune, ja podrzavam to sto se neko setio da ozivi uspomenu na taj bend. ovim sto sam napisao nisam zeleo da zvuci da ja imam nesto protiv bilo koga ili cega vezano za Necrophobia-u, vec samo da pokazem da postoji i drugaciji glas :)

 

Veliki pozdrav iz Kraljeva,

Vladimir

PUNISHED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehee neko rece da sada rade nesto drugo itd. To me podseti kad sam pricao sa Stacom za bloodbath snimke(kaze ima kuci brdo kolekcije, tj. sve snimke gde su svirali..) i kaze "pa sta ce ti to!?:)) " jeba ga ... :))

 

Treba sve to nekako skupiti u kurac. Al ne znam sta bi dao da vidim snimak hellera dete mu ...

 

Znam da ima Simo (njihov izdavač)neke snimke Hellera na video kaseti, Obećao mi još pre godinu dana da će se to da prebaci na disk i da mi da al još ništa od toga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja sam bio bubnjar Necrophobie 2 godine a oni seljaci ni da me potpisu! Sisice!

Sale se skinuo!

malisha ko god da si dobro znas da pricas gluposti , verovatno ti mozak pukao od horsa ili tako nesto pa se tripujes pico mala i sta ti znas o sasi i sta je i kako je...retardu

 

PORUKA OSTALIMA IVICA I JA SMO BILI U NEKIM POSLOVIMA PA NISMO STIGLI DA ODRADIMO U SKORIJE VREME NISTA OKO NASHIH DOGOVORA ALI BICE BICE , IMAJTE MALO STPLJENJA....POZZ LJUDI

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

malisha ko god da si dobro znas da pricas gluposti , verovatno ti mozak pukao od horsa ili tako nesto pa se tripujes pico mala i sta ti znas o sasi i sta je i kako je...retardu

 

PORUKA OSTALIMA IVICA I JA SMO BILI U NEKIM POSLOVIMA PA NISMO STIGLI DA ODRADIMO U SKORIJE VREME NISTA OKO NASHIH DOGOVORA ALI BICE BICE , IMAJTE MALO STPLJENJA....POZZ LJUDI

 

 

HEHEHEH IPAK IMA LJUDI KOJI STVARNO VISHE ZNAJU O NEKFO OD MENE, JESTE BART SVIRAO SA NAMA DVE GODINE I JA MU SE OVIM PUTOM DUBOKO IZVINJAVAM :):):):pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije::rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :evotigana: :evotigana: :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...