Jump to content

Necrophobia


Recommended Posts

Znaci svirao si u Bjesovima i Anfasu...Bjesove gotivim i dan danas a Anfas sam slushao tada, chuo sam tacnije, imali ste izdatu kasetu..

Uglavnom ok, skontao sam da su Sale i Ivica malo prenaduvali celu pricu, u sustini to im nije trebalo, mazali su ovde ljude 2 godine sa obecanjima a mogli su lepo , poput tebe, da napisu kako jeste i ne bi bilo nikakve frke...sami su dali povoda za spekulacije a u svakom slucaju spekulacija je i bilo.

 

Sad me zanima 1993 i gitarijada...tada su pobedili Bjesovi i po glasovima zirija i po glasovima publike...e zanimaju me sledece stvari...

 

Da li si ti tada svirao sa Bjesovima ?

 

Zasto je Vlada Dzet rasterao 10ak grupa, o cemu se zapravo radilo..vidim da se para vishe-manje imalo za organizaciju ( to je ipak 1993, vreme najjace krize ), bendovi - gosti su bili i iz Madjarske i Rep. Srbske...sta vam je rekao Dzet u stvari ? I koji su josh bendovi, ako se secas, bili najureni sa Gitarijade ?

 

Kopao sam malo i na netu povodom toga, nasao msam nesto zanimljivo, ovo je deo teksta sa neta :

Svatovi rasterali rokereO neposlovnosti i javašluku u zaječarskom hotelu "Srbija" izrečene su ovih dana, na Gitarijadi, s pravom mnoge teške reči (povećali cene prenoćišta sa 250 miliona na 1,2 milijarde, ukinuli gostima toplu vodu i hranu...) ali je, ipak, kulminacija dostignuta juče ujutro, kada je učesnicima Gitarijade rečeno da uz plaćeni jutarnji doručak ne mogu dobiti i kafu. Moraju što pre "ispariti" jer je sala zakupljena za svadbu, a zakup se najčešće plaća u devizama...

 

a ceo tekst o toj gitarijadi preuzet iz politike je na ovom linku...

http://www.bjesovi.r...ika%201993.html

 

I ZASTO VLADI DZETU BORCU ZA ROKENROLL NEKO NE POSTAVI TO PITANJE OKO DESAVANJA NA GITARIJADI 93., DA LI JE RASTERAO 10AK BENDOVA ZBOG USKRACIVANJA HOTELSKOG SMESTAJA I TE SVADBE ILI STA SE VEC TU RADILO...

 

 

A sto se tice ponovnog okupljanja Nekrofobije...Teoretski sve to lepo zvuci , malcice je drugacije u praksi...Tvoja ideja je lepa, ali kako sam video na toj famoznoj myspace stranici official Necrophobia...tamo se u band members pominje neka skroz nova postava, u kojoj nema cak ni Saleta na bassu...kao da je Sale dao nekim novim klincima pravo da raspolazu imenom Necrophobie...tako da Hathor19, ja ne sumnjam u tvoje iskrene i dobre namere, evo u ova dva posta koja si poslao si pokazao da si ozbiljan i poshten lik, i zato ti je moj savet, nemoj da gubish ni vreme ni zivce ni novce na Saleta i Ivicu koji su okosnica Necrophobie, vidis i sam da su to neozbiljni likovi...proslo je i previshe vremena,a njima dvojici da je bar bilo malo stalo do Necrophobie, oni bi je vaskrsli a ne bi cekali na tebe...Nego, ako je moguce vidi pa uradite neko izdanje tog neobjavljenog materijala...

a ti ako imas veze u tom BrutalAssaultu, uzmi lepo pa pomogni nekom srbskom perspektivnom bendu koji ima kvalitet za preko...eto ja ti predlazem da tako uradis, uzmi lepo pa pozovi nase bendove ovde preko ovog foruma neka ti salju promo snimke, diskove, sta god vec, pa izaberi ili sam ili sa ortacima iz BrutalAssaulta jedan kome cete nesto pomoci...to bi bilo vec konkretno, i znacilo bi i tebi i tim novim momcima, a batali da ozivljavas mrtvaca koji je 15 godina vec ispod zemlje.Nema svrhe, veruj mi.

pozdrav.

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice prvog albuma ja sam u to vreme svirao kao solo gitara Bjesova kasnije Anfasa i Scarleta , ali sam sa tadasnjom postavom Necrofobie proveo celo snimanje u Uzicu, mislim da su me cak i uveli kao producenta. Paradoksno danas sam ozbiljno producent(xaxahaha). Nemam niti secanje niti informacije sta se desavalo sa prvim albumom, ali znam da je bilo dosta tiraza od strane Sound Galaxy ali negde je postojao problem sa Explosive, a u cemu nemam pojma a nije me ni zanimalo ziveo sam u G Milanovcu sa Bjesovima. Ali i preko svega toga danas sam siguran da su i Nekrofobija I Galaxy i Konstantin bili podjednako zasluzni za uspeh koji je grupa napravila u najteze vreme u zemlji. Neverovatne emocije su izazvali i pred svojom i tudjom publikom. Direktan razlog moje migracije je bila situacija na Zajecarskoj Gitarijadi 1993 kad je Vlada Jet morao da otera vise od 10 bendova kuci iz nepoznatih razloga do danas, a nas takodje. Postoji intervju sa nama posle te gitarijade kde ja sa njima to ostro komentarisem, mnogo kasnije sam shvatio koliko sam pustao jezik na politicku stranu te price.

 

Inace prijatelji, moji najbolji drugari ovde su vlasnici BRUTAL ASSAULT Festa, pa sad kad nema viza razmisljam da Nekrofobiju postavim na leto u Evropu , Ivika, Sale, Jeko, Bibo i Krsman su vec zreliji ljudi od mene, ali vredelo bi i u CRO, BiH, SLO, Czech, Poland, SK i naravno SRBIJI, dopisati istoriju koju smo opustili. Dva Drumseta dve Gitare dva manijaka koji su to izmislila to je san snova provincije koja vraca udar(na jednog od njih mog skolkog bismo i sacekali - *mislim na tebe svaki dan kako ti je i jel mozes da se nasmejes kao nekad-za D.S.)

 

Kad god sam video EKTOMORF rasplakao sam se, jednostavno karma je jedna a nismo imali ni srece ni snage ni morala za ta vremena ali Madjari izdrzase od nashih para sa embargo granica a pobednici pishu istoriju.

 

Sa pozdravom

Djordje Banditti di Praga:pivopije:

A zašto su Ektomorf uspeli i van Mađarske? Pa sviraju novi Metal ono što ide danas. A gde bi bili da sviraju Thrash ili Death? Što se tiče tog Ektomorfa nisu zaslužili to da imaju ugovor sa Nuclear blast recordsom i turneje sa velikim bendovima na festivalima po Evropi jer oni su čista kopija nešto Sepulture a možda najviše Soulfly, ti Mađarski cigani naročito pevač gitarista čak se i ponaša kao Max. Al eto upalilo je .

 

A za Necrophobia pa da se ne ponavljam stalno gledao sam bend uživo tada mladi al scenski nastup i muzika je bio vrh.

Da se ponovo okupite ? da nastavite gde ste stali pa veruj danas to ne bi značilo ništa kao pre 16 godina.

 

U svemu drago mi je da si se javio ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Citam sta pisu bivsi clanovi necrophobie i hocu da im postavim neka pitanja...

1.Rekli ste da su vas polzovici pokrali...a onda se pojavljuje vas kao official zastupnik ( smesno, oficialni zastupnik benda koji ne postoji deceniju ipo ) i kaze da vi iza toga ne stojite 100 posto...znaci sta je istina ? Da li ste pokradeni od strane explosivea ili niste, jer kad je kradja u pitanju, nema tu mozda jesmo a mozda i nismo ( posto ste sami rekli da je u pitanju tiraz od 5000 primeraka, znaci kradj a nije sitna pa da ne znate jeste li ili niste pokradeni?

 

2. Ko je uopste vas oficial zastupnik, ima li potrebe za njim sobzirom da ne postojite vec deceniju ipo i zasto taj oficial zastupnik vise od godinu dana izradjuje myspace stranicu kad se ona zavrsi za sat vremena ?

 

3.Kazete da ste tiraz od 5000 komada prodali u roku od 10 dana ? Znaci tirazniji ste bili i od Annatheme i od Bloodbatha zajedno, ma od svih sto su imali izdanja ste tirazniji...ok, ajde da poverujemo u to...

Izdavac vaseg Impotence By Sickness albuma je Sound Galaxy ...Sound Galaxy drzi Misula Petrovic...Mislula Petrovic je otac bassiste necrofobije...Da li bi Misula Petrovic kao poznati i priznati biznismen iz Cacka dozvolio da mu neko ( pa nek su to i braca polzovic licno ) pokrade zaradu od 5000 primeraka vaseg albuma ????? Da li bi bilo ciji otac dozvolio da mu neko krade sina pogotovo ako otac ima svoj interes u celoj prici ??? I da li bi se tek tako Misula Petrovic vlasnik Sound Galaxy odrekao svog dela kolaca ( 5000 x 3 do 5 nemackih maraka koliko je tada isla cena vaseg izdanja je mnogo novca da bi se bilo kome oprostilo...a Misula je veca i jaca faca od brace polzovic zajedno, imao je izdanja i pre necrophobie, ima svoju televiziju, pa zbog te navodne kradje tolikog novca mogao je sa svojim uticajem ovu dvojicu da posalje iza resetaka ...

 

4. Oficialni zastupnik Necrophobie iznosi ovde tvrdnju da je toliki tiraz planuo u tako kratkom roku zato sto je jjosh uvek postojala SFRJ...Vas album Impotence By Sickness je izdat 1992-93...Tada se Jugoslavija raspadala u krvi, Jugoslavije nije bilo i cisto sumnjam da su metalci iz Republike Srpske, SAO Krajine, Hrvatske, Slovenije, Hrvatsko-muslimankog dela BiH narucivali vash album, to deluje totalno kao naucna fantastika...Cak i da je neko uspeo iz ratnog vihora da naruci album, SFRJ opet nije postojala !! Znaci dezinformacija.

 

 

5.Ako je vec propao dil sa polzovicima za drugi album...zasto opet otac nije izdao sinu album, zasto Sound Galaxy to nije odradio ?..prosta racunica...ako je prvi otisao u 5000 komada, drugi bi otisao onda u minimum 10.000 , posto ste toliko bili trazeni poznati i priznati sirom ex Yu...zanemari sankcije i besparicu kod obicnih ljudi, covek koji ima svoju privatnu diskografsku kucu, svoj medij - Tv Galaksija, je imao itekako mogucnosti da to uradi, ako je vec vash prvi album ( opet ponavljam vash prvi album je izdat od strane Misule Petrovica ) tako dobro prosao...

 

6. Iz ovoga proizilazi ovo pitanje...ako to nije moglo da se uradi ni sa tatinom izdavackom kucom...sta je posredi, gde je zapelo....? Da li je tome uzrok to sto je neko od clanova prodao matrice, muziku ( znaci kompeltna autorska prava ) nekom bandu u Ceskoj, i onda niko od izdavaca ( pa cak ni tata Misula ) nije smeo da se upusti u takvu igru jer bi bio tuzen od strane benda kome je neko od vashih clanova zavaljao materijal ????

Meni to zvuci kao jedino logicno prihvatljivo objasnjenje, a zelim vas odgovor...posle toga dolazi i ovo na red....

 

7.Da lis te zbog toga imali po nekoliko snimljenih verzija nekih vasih pesama ( kao sto prica jedan clan ovog foruma koji poseduje i takve vase snimke ) ?

a iz toga dolazimo do pitanja broj 8...

 

8.Da li zbog frke oko autorskih prava ( pretpsotavimo da je neki vas clan zaista prodao taj materijal ) i dan danas ne smete da stavite nigde te snimke da ljudi skidaju ???? Mislim obecavati godinu ipo dana nesto sto se odradi za jedan dan je smesno ( niste vi klinci vishe pa kao aj od danas do sutra, ipak treba da imate malo postovanja prema ljudima koji su vas nekada slusali i kojima ste ovde, znaci javno na forumu to obecali...makar da odrzite rec koju ste dali )), i na kraju od cele price da ne bude nista...mora da postoji neki debeo razlog koji sigurno nije onaj - nismo nahvatali bubnjara da nam da mster...pa koliko vam onda treba da ga nahvatate, zivite svi u istom gradu, a taj grad je Cacak a ne New York pa da ne mozete da se nahvate vise od godinu dana...

Ili ste mozda namirisali neki insteres, videli da na forumu postoji odredjeno interesovanje pa kao ajde da malo razvlacimo pa da im uzmemo neke pare...?

Znaci sta je u pitanju, zasto to niste stavili na download ( ne mozete me ubediti da je u pitanju nemogucnost nalazenja tog mastera ) ??????????...Ili vam je frka da vas neko ne tuzi jer to u tom slucaju i nije vash materijal ili vidite u celoj prici neki interes ???

 

Toliko za sad, zelim odgovor i od bassiste necrophobie i od njihovog tzv. officialnog zastupnika ( mada mislim da je to isti covek, Sale "Misula Jr." Petrovic ) na sva ova pitanja koja sam postavio i nek odgovori budu konkretni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam sta pisu bivsi clanovi necrophobie i hocu da im postavim neka pitanja...

1.Rekli ste da su vas polzovici pokrali...a onda se pojavljuje vas kao official zastupnik ( smesno, oficialni zastupnik benda koji ne postoji deceniju ipo ) i kaze da vi iza toga ne stojite 100 posto...znaci sta je istina ? Da li ste pokradeni od strane explosivea ili niste, jer kad je kradja u pitanju, nema tu mozda jesmo a mozda i nismo ( posto ste sami rekli da je u pitanju tiraz od 5000 primeraka, znaci kradj a nije sitna pa da ne znate jeste li ili niste pokradeni?

 

2. Ko je uopste vas oficial zastupnik, ima li potrebe za njim sobzirom da ne postojite vec deceniju ipo i zasto taj oficial zastupnik vise od godinu dana izradjuje myspace stranicu kad se ona zavrsi za sat vremena ?

 

3.Kazete da ste tiraz od 5000 komada prodali u roku od 10 dana ? Znaci tirazniji ste bili i od Annatheme i od Bloodbatha zajedno, ma od svih sto su imali izdanja ste tirazniji...ok, ajde da poverujemo u to...

Izdavac vaseg Impotence By Sickness albuma je Sound Galaxy ...Sound Galaxy drzi Misula Petrovic...Mislula Petrovic je otac bassiste necrofobije...Da li bi Misula Petrovic kao poznati i priznati biznismen iz Cacka dozvolio da mu neko ( pa nek su to i braca polzovic licno ) pokrade zaradu od 5000 primeraka vaseg albuma ????? Da li bi bilo ciji otac dozvolio da mu neko krade sina pogotovo ako otac ima svoj interes u celoj prici ??? I da li bi se tek tako Misula Petrovic vlasnik Sound Galaxy odrekao svog dela kolaca ( 5000 x 3 do 5 nemackih maraka koliko je tada isla cena vaseg izdanja je mnogo novca da bi se bilo kome oprostilo...a Misula je veca i jaca faca od brace polzovic zajedno, imao je izdanja i pre necrophobie, ima svoju televiziju, pa zbog te navodne kradje tolikog novca mogao je sa svojim uticajem ovu dvojicu da posalje iza resetaka ...

 

4. Oficialni zastupnik Necrophobie iznosi ovde tvrdnju da je toliki tiraz planuo u tako kratkom roku zato sto je jjosh uvek postojala SFRJ...Vas album Impotence By Sickness je izdat 1992-93...Tada se Jugoslavija raspadala u krvi, Jugoslavije nije bilo i cisto sumnjam da su metalci iz Republike Srpske, SAO Krajine, Hrvatske, Slovenije, Hrvatsko-muslimankog dela BiH narucivali vash album, to deluje totalno kao naucna fantastika...Cak i da je neko uspeo iz ratnog vihora da naruci album, SFRJ opet nije postojala !! Znaci dezinformacija.

 

 

5.Ako je vec propao dil sa polzovicima za drugi album...zasto opet otac nije izdao sinu album, zasto Sound Galaxy to nije odradio ?..prosta racunica...ako je prvi otisao u 5000 komada, drugi bi otisao onda u minimum 10.000 , posto ste toliko bili trazeni poznati i priznati sirom ex Yu...zanemari sankcije i besparicu kod obicnih ljudi, covek koji ima svoju privatnu diskografsku kucu, svoj medij - Tv Galaksija, je imao itekako mogucnosti da to uradi, ako je vec vash prvi album ( opet ponavljam vash prvi album je izdat od strane Misule Petrovica ) tako dobro prosao...

 

6. Iz ovoga proizilazi ovo pitanje...ako to nije moglo da se uradi ni sa tatinom izdavackom kucom...sta je posredi, gde je zapelo....? Da li je tome uzrok to sto je neko od clanova prodao matrice, muziku ( znaci kompeltna autorska prava ) nekom bandu u Ceskoj, i onda niko od izdavaca ( pa cak ni tata Misula ) nije smeo da se upusti u takvu igru jer bi bio tuzen od strane benda kome je neko od vashih clanova zavaljao materijal ????

Meni to zvuci kao jedino logicno prihvatljivo objasnjenje, a zelim vas odgovor...posle toga dolazi i ovo na red....

 

7.Da lis te zbog toga imali po nekoliko snimljenih verzija nekih vasih pesama ( kao sto prica jedan clan ovog foruma koji poseduje i takve vase snimke ) ?

a iz toga dolazimo do pitanja broj 8...

 

8.Da li zbog frke oko autorskih prava ( pretpsotavimo da je neki vas clan zaista prodao taj materijal ) i dan danas ne smete da stavite nigde te snimke da ljudi skidaju ???? Mislim obecavati godinu ipo dana nesto sto se odradi za jedan dan je smesno ( niste vi klinci vishe pa kao aj od danas do sutra, ipak treba da imate malo postovanja prema ljudima koji su vas nekada slusali i kojima ste ovde, znaci javno na forumu to obecali...makar da odrzite rec koju ste dali )), i na kraju od cele price da ne bude nista...mora da postoji neki debeo razlog koji sigurno nije onaj - nismo nahvatali bubnjara da nam da mster...pa koliko vam onda treba da ga nahvatate, zivite svi u istom gradu, a taj grad je Cacak a ne New York pa da ne mozete da se nahvate vise od godinu dana...

Ili ste mozda namirisali neki insteres, videli da na forumu postoji odredjeno interesovanje pa kao ajde da malo razvlacimo pa da im uzmemo neke pare...?

Znaci sta je u pitanju, zasto to niste stavili na download ( ne mozete me ubediti da je u pitanju nemogucnost nalazenja tog mastera ) ??????????...Ili vam je frka da vas neko ne tuzi jer to u tom slucaju i nije vash materijal ili vidite u celoj prici neki interes ???

 

Toliko za sad, zelim odgovor i od bassiste necrophobie i od njihovog tzv. officialnog zastupnika ( mada mislim da je to isti covek, Sale "Misula Jr." Petrovic ) na sva ova pitanja koja sam postavio i nek odgovori budu konkretni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve nalbolje ljudima koji i u novom veku pisu i diskutuju o mojoj omiljenoj i davnoj ljubavi, Necrophobiji.

Pratim vec godinu dana diskusije o Necrophobiji zahvaljujuci prijatelju iz Ontarija koji mi je zahvaljujuci svojoj zeni, inace Hrvatici rekao da postoji YUMETAL forum i da je tamo procitala neke informacije o meni i Nekrofobiji. Tog dana sam procitao sta je Sasha napisao o mom odlasku u Prag i drzanju master disku albuma iz 1993 godine koji je nosio naziv NO COMMENT, ogorceno sam mu napisao mail na koji nije imao do danas obraz da odgovori.

 

I preko svih gluposti koje je Sasha napisao sa velikim supportom Ivice, te ljude ja volim i kapiram da posle 16 godina traze uzroke svuda okolo sebe ali ne u sebi~! Master ja imam do danas! Niko osim mene ga nema! Licno ja sam od gospodina Mishule 1994 (godinu dana posle moje emugracije!!!) dobijo DAT master tape, niko nikad to niti je kupovao od mene niti podpisao bilo sta, niti u Czech Repuplic niti u EU, NIKAD!!! Do danas nedozvoljavam da se upotrebi taj master bez znanja coveka koji je to te 1993 godine platio i hteo da izda pod Sound Galaxi, a to je Mishula Petrovic inace otac Saleta. Sto se tice Konstantina Polzovica, bile su tamo finansiske mahinacije ali to je savladao nas producent Mare, MATRIX studio Novi Sad (Basista Pekinske Patke) koji je te godine snimao sa nama. Razlog zasto taj master nedajem na Rapidshare Torrent etc je jednostavan, nezelim bez odobrenja firme Sound Galaxi bilo kakav manevar. Pravno mogu da postavim na Facebook Myspace ili Youtube 30sec primere svake pesme, ali sve preko toga je do danas protipravno. To je veoma jak i silan album koji popisuje te godine, a prvi sam sa grupom produkovao u Uzicu.

 

Nadam se da ce uskoro biti mogucnost da se svi okupimo i damo Srbiji to sto nismo mogli zajedno 16 godina.

 

Pozdravlja:

Djordje Eric + Guitars na 1993 Necrophobia - NO COMMENT

 

Sva pitanja mozete i meni licno postaviti na mail

 

[email protected]

 

 

 

 

OK DA NE OBJASNJAVAM MNOGO...SASHA PETROVIC BASISTA NEKROFOBIJR I JEDAN OD TVORACA BENDA OVDE RANIJE SAM BIO POTPISAN KAO BASS-NECROPHOBIA

 

 

EVO VAM LJUDI JEDNOG OD RALOGA ZBOG KOGA SE NEKROFOBIJA RASPALA

OVAJ COVEK JE ODNEO MATRICE U CESKU SA UBEDJIVANJEM OSTATKA BENDA DA CE URADITI SVE DA NAPRAVI TAMO NEKO IZDANNJE

JAVIO SE TEK POSLE PET GODINA MOZE BITI I KASNIJE I NARAVNO NISTA OD TOGA NIJE BILO

STA SE DOGODILO STA SI URADIO SA TRAKAMA TO NIKAD NISMO SAZNALI

JA S TOBOM UVEK MOGU CISTA SRCA DA SE NADJEM A JEDINO STO CES IKADA DOBITI OD MENE SU DOBRE BATINE JER JEDINO SI TO ZASLUZIO....

DAKLE TI MOZES DA NAS PAMTIS KAO DOBRE DRUGARE MUDA I SARME ALI JA I OSTALI NAJBOLJE ZNAMO KO SI I STA SI I PREMA TOME MOZES DA NAM SE SADA UVLACIS U DUPE ALI NAJEBACES SVAKAKO CIM TE BUDEM SLEDECI PUT VIDEO

MISLIO SAM DA ISKULIRAM JER NAKON PETNAEST GODINA STVARNO VISE NEMA RAZLOGA DA SE BILO KO OKO TOGA CIMA , ALI SAD NECU JER SI TOLIKO BEZOBZIRAN I OCAJAN COVEK I JEDVA CEKAM NEGDE DA TE VIDIM DA TI SPLJESKAM TU ODVRATNU PSECU FACU GOVNO JEDNO LJUDSKO....

 

Znaci svirao si u Bjesovima i Anfasu...Bjesove gotivim i dan danas a Anfas sam slushao tada, chuo sam tacnije, imali ste izdatu kasetu..

Uglavnom ok, skontao sam da su Sale i Ivica malo prenaduvali celu pricu, u sustini to im nije trebalo, mazali su ovde ljude 2 godine sa obecanjima a mogli su lepo , poput tebe, da napisu kako jeste i ne bi bilo nikakve frke...sami su dali povoda za spekulacije a u svakom slucaju spekulacija je i bilo.

 

Sad me zanima 1993 i gitarijada...tada su pobedili Bjesovi i po glasovima zirija i po glasovima publike...e zanimaju me sledece stvari...

 

Da li si ti tada svirao sa Bjesovima ?

 

Zasto je Vlada Dzet rasterao 10ak grupa, o cemu se zapravo radilo..vidim da se para vishe-manje imalo za organizaciju ( to je ipak 1993, vreme najjace krize ), bendovi - gosti su bili i iz Madjarske i Rep. Srbske...sta vam je rekao Dzet u stvari ? I koji su josh bendovi, ako se secas, bili najureni sa Gitarijade ?

 

Kopao sam malo i na netu povodom toga, nasao msam nesto zanimljivo, ovo je deo teksta sa neta :

Svatovi rasterali rokereO neposlovnosti i javašluku u zaječarskom hotelu "Srbija" izrečene su ovih dana, na Gitarijadi, s pravom mnoge teške reči (povećali cene prenoćišta sa 250 miliona na 1,2 milijarde, ukinuli gostima toplu vodu i hranu...) ali je, ipak, kulminacija dostignuta juče ujutro, kada je učesnicima Gitarijade rečeno da uz plaćeni jutarnji doručak ne mogu dobiti i kafu. Moraju što pre "ispariti" jer je sala zakupljena za svadbu, a zakup se najčešće plaća u devizama...

 

a ceo tekst o toj gitarijadi preuzet iz politike je na ovom linku...

http://www.bjesovi.r...ika%201993.html

 

I ZASTO VLADI DZETU BORCU ZA ROKENROLL NEKO NE POSTAVI TO PITANJE OKO DESAVANJA NA GITARIJADI 93., DA LI JE RASTERAO 10AK BENDOVA ZBOG USKRACIVANJA HOTELSKOG SMESTAJA I TE SVADBE ILI STA SE VEC TU RADILO...

 

 

A sto se tice ponovnog okupljanja Nekrofobije...Teoretski sve to lepo zvuci , malcice je drugacije u praksi...Tvoja ideja je lepa, ali kako sam video na toj famoznoj myspace stranici official Necrophobia...tamo se u band members pominje neka skroz nova postava, u kojoj nema cak ni Saleta na bassu...kao da je Sale dao nekim novim klincima pravo da raspolazu imenom Necrophobie...tako da Hathor19, ja ne sumnjam u tvoje iskrene i dobre namere, evo u ova dva posta koja si poslao si pokazao da si ozbiljan i poshten lik, i zato ti je moj savet, nemoj da gubish ni vreme ni zivce ni novce na Saleta i Ivicu koji su okosnica Necrophobie, vidis i sam da su to neozbiljni likovi...proslo je i previshe vremena,a njima dvojici da je bar bilo malo stalo do Necrophobie, oni bi je vaskrsli a ne bi cekali na tebe...Nego, ako je moguce vidi pa uradite neko izdanje tog neobjavljenog materijala...

a ti ako imas veze u tom BrutalAssaultu, uzmi lepo pa pomogni nekom srbskom perspektivnom bendu koji ima kvalitet za preko...eto ja ti predlazem da tako uradis, uzmi lepo pa pozovi nase bendove ovde preko ovog foruma neka ti salju promo snimke, diskove, sta god vec, pa izaberi ili sam ili sa ortacima iz BrutalAssaulta jedan kome cete nesto pomoci...to bi bilo vec konkretno, i znacilo bi i tebi i tim novim momcima, a batali da ozivljavas mrtvaca koji je 15 godina vec ispod zemlje.Nema svrhe, veruj mi.

pozdrav.

 

e oprosti sto nisam odgovarao na dosadasnja pisma a i danas sam svratio cisto da pogledam sta se dogadja posle par meseci...naoisacu ti sve i pokusati da objasnim kad budem imao vremena ....do tada veliki pozdrav .... i gledaj da izvuces neku informaciju od ovog skota iz cheske mozda na kraju i saznamo sta nam se desilo sa drugim albumom....jos jednom veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK DA NE OBJASNJAVAM MNOGO...SASHA PETROVIC BASISTA NEKROFOBIJR I JEDAN OD TVORACA BENDA OVDE RANIJE SAM BIO POTPISAN KAO BASS-NECROPHOBIA

 

 

EVO VAM LJUDI JEDNOG OD RALOGA ZBOG KOGA SE NEKROFOBIJA RASPALA

OVAJ COVEK JE ODNEO MATRICE U CESKU SA UBEDJIVANJEM OSTATKA BENDA DA CE URADITI SVE DA NAPRAVI TAMO NEKO IZDANNJE

JAVIO SE TEK POSLE PET GODINA MOZE BITI I KASNIJE I NARAVNO NISTA OD TOGA NIJE BILO

STA SE DOGODILO STA SI URADIO SA TRAKAMA TO NIKAD NISMO SAZNALI

JA S TOBOM UVEK MOGU CISTA SRCA DA SE NADJEM A JEDINO STO CES IKADA DOBITI OD MENE SU DOBRE BATINE JER JEDINO SI TO ZASLUZIO....

DAKLE TI MOZES DA NAS PAMTIS KAO DOBRE DRUGARE MUDA I SARME ALI JA I OSTALI NAJBOLJE ZNAMO KO SI I STA SI I PREMA TOME MOZES DA NAM SE SADA UVLACIS U DUPE ALI NAJEBACES SVAKAKO CIM TE BUDEM SLEDECI PUT VIDEO

MISLIO SAM DA ISKULIRAM JER NAKON PETNAEST GODINA STVARNO VISE NEMA RAZLOGA DA SE BILO KO OKO TOGA CIMA , ALI SAD NECU JER SI TOLIKO BEZOBZIRAN I OCAJAN COVEK I JEDVA CEKAM NEGDE DA TE VIDIM DA TI SPLJESKAM TU ODVRATNU PSECU FACU GOVNO JEDNO LJUDSKO....

 

I LAZES DA SU TRAKE KOD TEBE KO ZNA STA SI URADIO S TIM JER DA NISI , POJAVIO BI SE OVDE KO COVEK VRATIO NAM MATERIJAL DA RADIMO KAO STO SMO I PLANIRALI DAKLE CASE CLOSED.....A TI POKUSAJ DA ZIVIS SA TIM DA SI UNISTIO NECROPHOBIU ISTO KOLIKO I SVI OSTALI LOPOVI OKO NAS.....

 

 

 

e oprosti sto nisam odgovarao na dosadasnja pisma a i danas sam svratio cisto da pogledam sta se dogadja posle par meseci...naoisacu ti sve i pokusati da objasnim kad budem imao vremena ....do tada veliki pozdrav .... i gledaj da izvuces neku informaciju od ovog skota iz cheske mozda na kraju i saznamo sta nam se desilo sa drugim albumom....jos jednom veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

E tako ljudi, a ko bi zeleo da razgovaramo na temu Necrophobie, moze me dodati na MSN [email protected] da nam je mnogo lakse teko a i nekako mi je man to man varijanta mnogo bolja...cheerz

 

:pivopije:

 

 

E ljudi , nema vas da se javite , pa reko da se ja javim ponovo....ovaj kako se vec zove..tzv intelektualac koji sve zna o Necrophobi-ji , stvarno bi mogao meni licno da se javi ako ga nesto interesuje da sazna...to sto pise i tripuje vas da vas neko manipulise, nadam se da ne verujete...Za sve sto zelite da znate javite mi se licno ponavljam na MSN [email protected] (ovo propaganda nije zato sto sebe reklamiram, cisto da se ogradim od kojekakvih budaletina koje bi da iskopaju o svima nama iz Necro nekakvu glupost)...Ja se nadam i iskreno verujem u vasu individualnost....To da li ce necrophobia ponovo raditi ili nece, videcemo , ja licno bih voleo al naravno ne zavisi samo od mene....Jeko (bubnjar) kupuje nove bubnjeve pa ...hm ko zna :) ..... Od Ivice smo odustali , covek se bavi drugim poslovima, osim ako ne bude izrazio zelju da radi sa nama ponovo.....Sa Dejanom Krsmanovicem sam u dogovorima, mada i to tesko....ostaje da vas i dalje obavestavam.....Jos jedna stvar, vrlo bitna!! Nasli smo master DAT traku drugog albuma , samo ne mozemo nigde da nadjemo dobar DAT player ... Pa ako je neko u mogucnosti , ako ima spravu ili zna nekog ko bi mogao pomoci neka mi javi hitno da bismo sto pre poceli da sharujemo....Sto se tice prvog albuma....Imamo negde original trake , al je sve zavrsilo u nekim magacinima , pa ako nadjem i to saljem....takodje...ako imate dobre snimke starih spotova i nastupa nazivo i ostalo, jako bih vam bio zahvalan da mi posaljete nesto od toga , jer je i meni tesko naci...Jos jednom veliki pozdrav svima....I znajte da Necrophobia, niti bilo ko iz Necrophobie nikada nije manipulisao fanovima i tako ce ostati....Pozdrav!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Konacno sam iskopao kasetu sa drugim albumom. Kad cete ovo baciti na net, da ne motam vise kasetu, raspasce se?

Usrali ste stare stvari ljudski ali su ove nove odlicne. Ivicin vokal je mnogo bolji nego na Impotence

 

 

Tracklist:

 

1. State of Mind

2. Metamorphose by Disaster (re-recorded)

3. Cynical Testimony (re-recorded)

4. ??? (nova stvar, ne znam naziv)

5. Syndrome (re-recorded)

6. Oblivion Phenomena

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konacno sam iskopao kasetu sa drugim albumom. Kad cete ovo baciti na net, da ne motam vise kasetu, raspasce se?

Usrali ste stare stvari ljudski ali su ove nove odlicne. Ivicin vokal je mnogo bolji nego na Impotence

 

 

Tracklist:

 

1. State of Mind

2. Metamorphose by Disaster (re-recorded)

3. Cynical Testimony (re-recorded)

4. ??? (nova stvar, ne znam naziv)

5. Syndrome (re-recorded)

6. Oblivion Phenomena

 

U jebo te , gde si iskopao kasetu drugog albuma (rado bih poslusao posto sam maltene sve zaboravio a ni ja je nemam)....Super...Ne znam da li sam pomenuo , nasao sam master drugog albuma na DAT-u ne znam koliko se razumes u te tehnoloske stvarke no nije ni bitno , al ako si u varijanti da mi pomognes da nadjem DAT player sa koga bih mogao da vam prebacim u digital formatu bilo bi dobro (ili ako znas nekog ko bi mogao pomoci)zavrsili bi dobar posao....Jos nesto....Moze li neko da mi ostavi neki kontakt sa Konstantinom Polzovicem neki mail ili broj licni njegov ili firme cega vec sa cim radi , da pokusam da dodjem i do kvalitetnijih video materijala?? :rockdevil:

Edited by Sasa Petrovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam sta pisu bivsi clanovi necrophobie i hocu da im postavim neka pitanja...

1.Rekli ste da su vas polzovici pokrali...a onda se pojavljuje vas kao official zastupnik ( smesno, oficialni zastupnik benda koji ne postoji deceniju ipo ) i kaze da vi iza toga ne stojite 100 posto...znaci sta je istina ? Da li ste pokradeni od strane explosivea ili niste, jer kad je kradja u pitanju, nema tu mozda jesmo a mozda i nismo ( posto ste sami rekli da je u pitanju tiraz od 5000 primeraka, znaci kradj a nije sitna pa da ne znate jeste li ili niste pokradeni?

 

2. Ko je uopste vas oficial zastupnik, ima li potrebe za njim sobzirom da ne postojite vec deceniju ipo i zasto taj oficial zastupnik vise od godinu dana izradjuje myspace stranicu kad se ona zavrsi za sat vremena ?

 

3.Kazete da ste tiraz od 5000 komada prodali u roku od 10 dana ? Znaci tirazniji ste bili i od Annatheme i od Bloodbatha zajedno, ma od svih sto su imali izdanja ste tirazniji...ok, ajde da poverujemo u to...

Izdavac vaseg Impotence By Sickness albuma je Sound Galaxy ...Sound Galaxy drzi Misula Petrovic...Mislula Petrovic je otac bassiste necrofobije...Da li bi Misula Petrovic kao poznati i priznati biznismen iz Cacka dozvolio da mu neko ( pa nek su to i braca polzovic licno ) pokrade zaradu od 5000 primeraka vaseg albuma ????? Da li bi bilo ciji otac dozvolio da mu neko krade sina pogotovo ako otac ima svoj interes u celoj prici ??? I da li bi se tek tako Misula Petrovic vlasnik Sound Galaxy odrekao svog dela kolaca ( 5000 x 3 do 5 nemackih maraka koliko je tada isla cena vaseg izdanja je mnogo novca da bi se bilo kome oprostilo...a Misula je veca i jaca faca od brace polzovic zajedno, imao je izdanja i pre necrophobie, ima svoju televiziju, pa zbog te navodne kradje tolikog novca mogao je sa svojim uticajem ovu dvojicu da posalje iza resetaka ...

 

4. Oficialni zastupnik Necrophobie iznosi ovde tvrdnju da je toliki tiraz planuo u tako kratkom roku zato sto je jjosh uvek postojala SFRJ...Vas album Impotence By Sickness je izdat 1992-93...Tada se Jugoslavija raspadala u krvi, Jugoslavije nije bilo i cisto sumnjam da su metalci iz Republike Srpske, SAO Krajine, Hrvatske, Slovenije, Hrvatsko-muslimankog dela BiH narucivali vash album, to deluje totalno kao naucna fantastika...Cak i da je neko uspeo iz ratnog vihora da naruci album, SFRJ opet nije postojala !! Znaci dezinformacija.

 

 

5.Ako je vec propao dil sa polzovicima za drugi album...zasto opet otac nije izdao sinu album, zasto Sound Galaxy to nije odradio ?..prosta racunica...ako je prvi otisao u 5000 komada, drugi bi otisao onda u minimum 10.000 , posto ste toliko bili trazeni poznati i priznati sirom ex Yu...zanemari sankcije i besparicu kod obicnih ljudi, covek koji ima svoju privatnu diskografsku kucu, svoj medij - Tv Galaksija, je imao itekako mogucnosti da to uradi, ako je vec vash prvi album ( opet ponavljam vash prvi album je izdat od strane Misule Petrovica ) tako dobro prosao...

 

6. Iz ovoga proizilazi ovo pitanje...ako to nije moglo da se uradi ni sa tatinom izdavackom kucom...sta je posredi, gde je zapelo....? Da li je tome uzrok to sto je neko od clanova prodao matrice, muziku ( znaci kompeltna autorska prava ) nekom bandu u Ceskoj, i onda niko od izdavaca ( pa cak ni tata Misula ) nije smeo da se upusti u takvu igru jer bi bio tuzen od strane benda kome je neko od vashih clanova zavaljao materijal ????

Meni to zvuci kao jedino logicno prihvatljivo objasnjenje, a zelim vas odgovor...posle toga dolazi i ovo na red....

 

7.Da lis te zbog toga imali po nekoliko snimljenih verzija nekih vasih pesama ( kao sto prica jedan clan ovog foruma koji poseduje i takve vase snimke ) ?

a iz toga dolazimo do pitanja broj 8...

 

8.Da li zbog frke oko autorskih prava ( pretpsotavimo da je neki vas clan zaista prodao taj materijal ) i dan danas ne smete da stavite nigde te snimke da ljudi skidaju ???? Mislim obecavati godinu ipo dana nesto sto se odradi za jedan dan je smesno ( niste vi klinci vishe pa kao aj od danas do sutra, ipak treba da imate malo postovanja prema ljudima koji su vas nekada slusali i kojima ste ovde, znaci javno na forumu to obecali...makar da odrzite rec koju ste dali )), i na kraju od cele price da ne bude nista...mora da postoji neki debeo razlog koji sigurno nije onaj - nismo nahvatali bubnjara da nam da mster...pa koliko vam onda treba da ga nahvatate, zivite svi u istom gradu, a taj grad je Cacak a ne New York pa da ne mozete da se nahvate vise od godinu dana...

Ili ste mozda namirisali neki insteres, videli da na forumu postoji odredjeno interesovanje pa kao ajde da malo razvlacimo pa da im uzmemo neke pare...?

Znaci sta je u pitanju, zasto to niste stavili na download ( ne mozete me ubediti da je u pitanju nemogucnost nalazenja tog mastera ) ??????????...Ili vam je frka da vas neko ne tuzi jer to u tom slucaju i nije vash materijal ili vidite u celoj prici neki interes ???

 

Toliko za sad, zelim odgovor i od bassiste necrophobie i od njihovog tzv. officialnog zastupnika ( mada mislim da je to isti covek, Sale "Misula Jr." Petrovic ) na sva ova pitanja koja sam postavio i nek odgovori budu konkretni.

 

 

E ajd ovako, pokusacu da ti objasnim KONACNO....nesto me mrzelo da se cimam , posto sam iz tvog izlaganja video da nama kao bendu prilazis sa nekim , ocigledno, predrasudama ili zeljom da unizis nas rad kao da smo eto , nekom pukom slucajnoscu ili uz pomoc , kako rece tatica, bakiica i dekica, sto verujem da je negde tvoj bekraund, cim te takve stvari kolju, postali to sto jesmo .....Sto je u najmanju ruku bezobrazluk....no idemo redom...

 

odgovor na pitanje 1.

Vidis, u vremenu kad smo radili , nama zaista nije bilo bitno sta ko i kako nas izdaje , da li ce to biti sound galaxy , eksploziv ili roadrunner, za koji smo mozda i mogli izdati da je bilo neko bolje vreme....MI SMO ZNALI DA SMO DOBRA GRUPA....a to je na kraju i publika sama rekla...Ko nas je pokrao , koliko nam je ukrao , ja zaista ne znam, znam samo da smo imali jako izdanje i veliki tiraz (recimo da je 5000 mozda i preterano) al sigurno je da smo bili vrlo blizu toga. Da li smo prodali za deset dana ili godinu nije bitno ..... bitno je da mi dinar od toga nikad nismo videli....Evo pomoci ce ti primer recimo naseg prvog koncerta u Domu omladine gde smo nakon istog dobili dovoljno kinte za po hamburger i kartu natrag do Cacka....Pretpostavimo da je maticna kuca (SOUND GALAXY) koja nam je sustinski samo pomogla da odradimo traku i master koji relno nije dobro ni ispao , po mojim merilima, a ti sam znas da moj otac jeste bio vlasnik te firme, zar mislis da bi nas oni pokrali....ne znam nekako su se meni sami zakljuchci pojavili .....nije bilo tesko zakljuciti da su 2 i 2 cetri , zar ne???? mi to nikad nismo zvanicno utvrdili niti smo isli na neka sudjenja i ostale gluposti ali , znali smo da smo bedice koje ne mogu ljudski da , nakon cele turneje i svih svirki koje smo imali , snime drugi album a da ne ulazemo , ponovo, sopstvenu kintu!! DAKLE , POKRADENI JESMO....ALI NEMAMO NIKAKVE ZVANICNE DOKAZE ZA TO!

 

2. Kao zvanicni zastupnik se zaista javio Ivica (vokal) i sa njim bi morao licno da vidis o stvarima o kojim on govori!Myspace stranicu sam oformio ja kad sam video , mozda malo prebrzo, al cisto zato sto sam video koliko se ljudi i dalje interesuje za bend i da im se pomogne da pristupe nasim materijalima lakse.....sto se i meni samom ispostavilo kao tezak posao.....

 

3. Ja nikad nisam tvrdio , ni u vreme nase najvece popularnosti da smo bili trazeniji od Annatheme ili Bloodbatha , koji su meni bili u neku ruku uzori, posebno Bloodbath...Mislim da bi to , u najmanju ruku bio bezobrazluk....Miula Petrovic , nikakav interes nikada nije imao u Necrophobiji jer covek nikad nije ni ulozio neki veliki novac u to , samim tim nikad nista za uzvrat nije trazio...Uvek nam se nasao , kao moj otac, da pomogne koliko moze....a u svetu underground muzike zaista nikakvog uticaja nije imao......Valjda je jasno da tu jedino i uvek prolazi iskren i tezak rad i da se to i prepoznaje....

 

4. Istina je da se u to vreme raspala Jugoslavija.....al istina je isto tako da smo licno dobijali pisma od ljudi sa svih prostora stare drzave, pisma podrske i poziva da odlazimo na svirke, sto naravno nismo mogli iz vec gore pomenutih , finansijskih ali naravno i politickih razloga (kad kaem politickih mislim na spoljnu politiku Srbije u tom trenutku)...Cak smo i mnogo puta doziveli , kao i svi bendovi tog vremena, da nas ako recimo odemo na svirku nekog poznatog benda u madjarsku startuju ljudi iz raznih delova bivse drzave, govoreci kako prate nas rad.....Govorim o stvarima koje sam iskljucivo licno doziveo i iskustvima ljudi iz drugih bendova sa kojima sam razgovarao o tome....Kako su nasi snimci stizali i na te prostore , za mene je i dalje misterija.....Ali kapiram da talenat , energija i iskrenost uvek nadju put....sto ocigledno neke, koji nemaju istog, a mozda i vise od toga (neki fizicko-duhovni nedostatak, recimo nemanje kite ili muda) jako boli i uvek ce i boleti....

 

5. Kao sto sam vec milion puta pomenuo , mi nismo imali dobre trake za izdanje a i ocekivali smo poziv naseg "prijatelja' iz

Cheshke republike sa nadom da ce nam naci neki proboj na strano trziste sto se nikad nije dogodilo.....Misulu Petrovica nismo ukljucivali u ovaj posao iz razloga koje sam pomenuo u nekom od prethodnih odgovora....Covek jednostavno nije imao u tom svetu nikakvog uticaja...A i kako je nama u tom trenutku mogla pomoci jedna lokalna televizija....i uopste televizija , jer za takvo sta nije imalo prostora na medijima, iako sam se licno i sam borio da nadjem put za sebe i svoje prijatelje....

 

 

6. Na ovo pitanje ti zaista ne mogu odgovoriti....Mi koji jesmo ostali ovde sigurno nikom prodali matrice nismo , da li se to dogodilo zaista i da li je bilo nekih drugih manipulacija , to bi morao licno saznati od coveka iz Praga , a kao sto vidis u nekom od njegovih odgovora , sad se i sam vadi na to da mu je GDIN Misula dao trake na cuveanje sto je NOTORNA laz , niko to od njega nije trazio, vec se ocekivalo da proba da nam nadje menadzera ili izdavacku kucu u Ceskoj koja bi nas podrzala....Firma Sound Galaxy u tom trenutnku za mene i moje prijatelje iz benda nikako nije bila jedno od resenja....Mi i dalje, pred ljudima i pred zakonom imamo sva prava na taj materijal.....

 

 

Na ova ostala pitanja potpuno je nepotrebno davati odgovore jer su stvari , nadam se , vec postale jasnije ako nisu, slobodno i bez stida postavi neko podpitanje, rado cu ti odgovoriti.....

 

 

S' postovanjem i nadom da cete uskoro izaci iz paranoja i teorija zavere Vas

 

Sasha Petrovic

 

Ziveli! :evotigana: , :pivopije:

 

 

Hvala prijatelju!

Edited by Sasa Petrovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, Sasha, ima ortak moj video snimke Necrophobie sa Balkan Horror Opere, trebalo bi da se docepam tih snimaka za nedelju-dve, treba li vam to(mada ja mislim da vi to vec imate)?

 

Imam taj materijal....al je bas nekog prilicno loseg VHS kvaliteta, pa ako su te kopije bolje , bio bih ti zahvalan da mi posaljes......

 

mail: [email protected] , da razmenimo kucne adrese ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebo te , gde si iskopao kasetu drugog albuma (rado bih poslusao posto sam maltene sve zaboravio a ni ja je nemam)....Super...Ne znam da li sam pomenuo , nasao sam master drugog albuma na DAT-u ne znam koliko se razumes u te tehnoloske stvarke no nije ni bitno , al ako si u varijanti da mi pomognes da nadjem DAT player sa koga bih mogao da vam prebacim u digital formatu bilo bi dobro (ili ako znas nekog ko bi mogao pomoci)zavrsili bi dobar posao....Jos nesto....Moze li neko da mi ostavi neki kontakt sa Konstantinom Polzovicem neki mail ili broj licni njegov ili firme cega vec sa cim radi , da pokusam da dodjem i do kvalitetnijih video materijala?? :rockdevil:

 

Probaj u nekom od studija popout Kazablanke iz BG-a ili kod Vuje u Cesnjaku da prebacis snimak sa DAT-a. Nemam njihove brojeve telefona mada je pitanje da li i oni imaju DAT playere. U svakom slucaju sporije su se modernizovali od drugih , mladjih studija pa je mozda najbolje da prvo njih kontaktiras. Pretpostavljam da je najlakse doci do Vujinog broja, a i blizi vam je KG od BG-a. Probaj i u Matrixu iz NS-a, mislim da ste kod njih i snimili taj 2. album, moguce da on moze to da vam odradi

 

Btw kako se zove ova treca nova pesma sa tog albuma (4. po redosledu)

Edited by SACRAMENTAL BLOOD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj u nekom od studija popout Kazablanke iz BG-a ili kod Vuje u Cesnjaku da prebacis snimak sa DAT-a. Nemam njihove brojeve telefona mada je pitanje da li i oni imaju DAT playere. U svakom slucaju sporije su se modernizovali od drugih , mladjih studija pa je mozda najbolje da prvo njih kontaktiras. Pretpostavljam da je najlakse doci do Vujinog broja, a i blizi vam je KG od BG-a. Probaj i u Matrixu iz NS-a, mislim da ste kod njih i snimili taj 2. album, moguce da on moze to da vam odradi

 

Btw kako se zove ova treca nova pesma sa tog albuma (4. po redosledu)

 

Matrix, verovatno bi to bilo najbolje resenje, posto nam je Mare bio i producent drugog albuma, a i odlican je lik .... mogao bih se iscimati da ga pronadjem ... Hvala ti! E sad, sto se tice cetvrte trake....hahahhaha, jebem li ga kako se zove , morao bih da se konsultujem sa nekim iz benda , stvarno je mnogo vremena proslo....Pretpostavljam da je ona stvar sa dugim uvodom na gitari, ako me secanje ne vara....Al imena stvari ne mogu da se setim....Javicu ti cim nesto saznam.....poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Što se tiče Vlade Džeta i Gitarijade 1993...koliko me sećanje služi, tada je Gitarijada zbog lošeg vremena prebačena u neku Halu i skraćena sa recimo tri ili dva dana na jedan. Tako su manji bendovi morali da otpadnu. Sećam se da je moj ortak išao samo da bi gledao Bloodbath i da oni na kraju nisu ni svirali. Dosta ljudi koje znam su išli i sećam se da kada su se vratili da su bili u fazonu da je sve bilo haotično i da je vreme bilo jako loše. Što se tiče Necropobhie i tiraža od 5000, to nema šanse...Daj bože da je bio i 1000, što je i tada bio veliki tiraž. Činjenica koja je tačna je da su se brzo probili i da je puno ljudi čulo za njih u kratkom roku. Ne razumem kako su Polzovići mogli da ih pokradu, ako je kasetu izdao Sound Galaxy? Polzovići su po toj logici samo preuzimali kasete od SG i prodavali... Daleko od toga da ih branim, mislim da su svakog od ljudi sa kojima su radili ili prosto presnimavali kasete zavrnuli makar za nešto. To je neverovatan spisak ispala, može od toga posebna tema da se napravi :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

eo jos nekih videa koje sam uspeo da uploadujem....

 

 

 

 

 

i spot sa neizdatog "No Comment" albuma

 

 

Uskoro, nadam se, oba studijska rada ONLINE!!

 

POZDRAV!

 

Hvala ,al smo se načekali za ovo

Edited by dudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ,al smo se načekali za ovo

 

 

Uh , znam bratec, los trip jako... i ja sam se bas nacekao al naiskopavao gde sam znao , pa nadjoh nekako....uskoro nadam se jos neki materijali, posto sam stupio u kontakt sa Koletom....Ja licno nemam celu Balkan Horror operu jer sam i ovo iskopao od ortaka koji je uzeo samo snimke Necrophobie ovo je sve za sada.....Al uskoro, vrlo skoro , mislim da cemo imati, pa ako ne sve ono 80 posto od snimaka sto audio , sto video .... Veliki pozdrav!!!! Oko toga sta gde ko i kako , neko je opet pominjao , sve sam napisao , u nekom od odgovora , pa ako interesuje moze naci

 

Veliki pozdrav ljudi!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Bojan Jovanović

Dok se u međuvremenu ne postave 320kbps albumi, evo odličnog prvog albuma sa malo lošijim snimcima:

 

Necrophobia - Impotence by Sickness DEMO (1992)

 

1.Cyinical Testimony

2.Impotence by Sickness

3.Patetic End

4.Syndrom

5.Imaginare Slaves

6.Metamorphoze by Disaster

 

 

Download

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...