Jump to content

Necrophobia


Recommended Posts

Ja sam vec odavno bio otvorio temu o Necrophobia spotu za pesmu "Phenomena Oblivion". Ali tada niko da napise ni slovo. Ko da ljudi nisu ni postojali! Elem, da skratim kratku pricu, spot za vec pomenutu pesmu je mnogo dobar. Niskobudzetni, kao i sve ostalo kod nas, ali atmosfera je nesto posebno. Najbolji deo je kada jedan trci kroz neku prostoriju. Lepo se uklopilo sa muzikom. Dosta mracan spot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja sam ovaj bend stvarno voleo. Strasan bend. Odlicna svirka. Zao mi je sto mi se kaseta negde zagubila (valjda sam je nekom dao na poslugu, pa mi nije vracena). Ako neko zna za mesto gde se moze naci bilo sta od njih, molim da me uputi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Bend je iz Cacka poceo sa radom 88.Snimili su jedan album zove se Impontence by sickness 92.god...Posle toga su snimali drugi album i raspali su se.Raspali su se 95-te zbog izdavaca,svirali su death-thrash.Sad se clanovi bave technom... :cry::cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se vokal nije svidjao ... uostalom stvarno mi se nije svidjala naša metal scena s početka 90ih. Naravno, ljudi su odradili svoj deo posla na građenju naše scene, ali isto kao i Bloodbath ... nije mi to nikad bilo ništa svetski. Mislim da su naš današnji bendovi mnogo bolji od tadašnjih. Boško će opet da se iznervira :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necrophobia stvarno nije napravila nikakav veći proboj. Bloodbath su bili nešto vredniji i nastupali su na nekim stranim festivalima, recimo sa Vaderom. A gde je sad Vader a gde Bloodbath. Već reče da se Necrophobia sada bave technom :ne: U svakom slučaju neću mnogo da ulazim u podele domaćih bendova. Svi su važni i svima bih dao podršku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bloodbath je bio kultni bend tog vremena za nas. Svaka njima cast za sve sto su radili. Meni se takodje nije ni malo svidjao vokal a i produkcija je bila po mom misljenju manjkava. Pokusali su ljudi da urade sto god se tad moglo uraditi kod nas. Necrophobia se malo vise exponirala na Brutal Reality Tourture festivalima koje su organizovali Polzovici, jer su izdali i album za njih , ali van toga nit su mnogo svirali nit su mnogo radili .... ponavljam, cenim ih kao i sve bendove koji su ista radili kod nas, narocito u ono vreme ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro produkcija je losa zato sto je to demo snimak samo je zadnja pesma na tom albumu studiska.

Ne znam da li slusao drugi album zbog tog albuma su bili proglaseni na Balkan Horror Operi za najbolji death bend u ex yu Dobro svako ima svoje misljehje 8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost nisam tada kupovao albume domaćih benova....više sam slušao strane. vrteli su se spotovi na NS+ a bio sam i na nekim svirkama. Verujem da je album skroz OK al bih morao da ga preslušam. Govorim samo na osnovu onoga što sam video na TV i na nekom konceru jako davno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend otkrovenje je jedan od boljih bendova iz cacka koji je saradjivao sa Bloodbath-om. Oni vise ne postoje... ali su muzicari odani metalu, danas smo svirali sa basistom. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre el ima neko Necrophobia-u na disku ili kaseti pa da mi to posalje u zamenu za neki tamo cd biggrin.gif ? biggrin.gif Ko ima neka mi se javi poslacu mu katalog ako je za razmenu.

Imam jednu pesmu na video kaseti i likovi totalno rasturaju.Ja sam se napalio bas sam se napalio biggrin.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...