Jump to content

Star Scream (ex As My Victims Fall)


Recommended Posts

"About As My Victims Fall

...on one gray and misty night,it was april the 11-th....Gile, Emin, and Dusan...saw some evil among them.....so they joined their forces in one.....so called music studio....and hell was made.......shortlly after that Ogy and Eve came....thus creating AS MY VICTIMS FALL.... ....as days passed, music was born.....and their evil became stronger and stronger !!! That evil had a will of it's own, and began to cosume them.....they had no choice but to release that evil where it was made....in the misty mountains of Tshunami !...and here you have-the impisoned evil of As My Victims Fall..."

 

band members:

Kondic Dusan - Kole, Ducja - vocals

Emin Grbo - FreaK_ - lead guitar

Gigic Milos - Gile - guitar

Ognjen Petrovic - Ogy - drums

Katic Iva - Iwy - THE bass

 

 

more information on MySpace URL:

 

http://www.myspace.com/asmyvictimsfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se nadovezem: dakle, 30. april- LivingRoom i 12. maj Danguba. edit: Dobro, vidim da je nazalost otpao Gornji Milanovac 17. aprila... (Ovo su datumi za koje ja znam, madasam u poslednje vreme u haosu pa me ne bi cudilo da mi je nesto promaklo!) POZ SVIMA I NADAM SE DA SE VIDIMO USKORO!!!

Edited by gile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Jolly Roger
...ali ... Tango Metal :lol:

Ali, jednostavno ne znamo gde da se svrstamo...U koj zanr, pravac, podpravac, smer....sta vec...Preslusaj pa proceni.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево и теме о њима, да, да :D

Ко је био на свирци у Дангуби 14. јануара зна о чему се ради.

Омиљени гитариста, најлепши басиста, специфичан глас певача... Уз то су и много кул :D:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime benda podseća na As I Lay Dying a sastav na All That Remains :D

 

Nego dajte neke pesme na space, neki demo?! :opusteno:

 

To je i bila ideja nesretnog emo Duleta... :D Ali, ostace naziv, shto da ne?!

Pesme na zalost nece biti postavljene josh mesec dana, kada se, NADAMO SE, selimo u studio da ih snimimo, jelte... Jbg, bolje da snimimo lepo, nego u nekoj qcnoj produkciji... Do tada, nema vam druge, na svirq pa slushajte :D :D :D POZ svima!

Edited by gile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, jednostavno ne znamo gde da se svrstamo...U koj zanr, pravac, podpravac, smer....sta vec...Preslusaj pa proceni.Pozdrav!

 

Ma necu da procenjujem ja nista :pivopije: svidja mi se tango metal, heh zato onaj :lol: smajli, koji je bio u pozitivnom smislu naravno

Edited by Sgt.Splatter

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo mislim da iako mozda mnogi znaju da je "new wave" zapravo "new wave of american heavy metal",

trebalo bi da naglase da je tako i da stavite taj naziv. Osim ako nemaju uticaje Joy Division-a, na primer.

 

Murder of Rosa Luxemburg i Blood Brothers, na primer, imaju dosta new wave uticaja a sviraju math core

 

As My Victims Fall je u svakom slucaju dobar metalcore bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da i ja isto pricam... U stvari, nemam pojma otqd taj NEW WAVE u celoj prici kad mi u principu nemamo mnogo dodirnih tacaka sa doticnim zanrom... Svakako je mnogo bliza odrednica metalcore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da i ja isto pricam... U stvari, nemam pojma otqd taj NEW WAVE u celoj prici kad mi u principu nemamo mnogo dodirnih tacaka sa doticnim zanrom... Svakako je mnogo bliza odrednica metalcore...

 

bash naprotiv, vi i svirate NEW WAVE OF AMERICAN HEAVY METAL ili u prevodu sadashnji METAL CORE

ali postoji muzicki pravac koji je siroj javnosti poznat kao NEW WAVE

a to je neki vid post panka, pravac koji su kod nas svirali Pekinska Patka, Paraf, idoli, Prljavo Kazaliste...

to je New Wave, Novi Talas, ili Novi Val...cisto da se neko ne zabuni, od mladje ekipe...

a vi samo ubuduce dodajte na plakat NEW WAVE OF AMERICAN HEAVY METAL koliko god da taj naziv bio dugacak i glupo zvucao :)

nismo ga mi krstili :)

pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...