Jump to content

Star Scream (ex As My Victims Fall)


Recommended Posts

hells yeah !!!! :)

 

mi smo od svega po malo !......bez vezivanja za pravac.....kako imamo duletov predivni scream mozemo da se okarakterisemo kao NWOAHM.

mozda kada bi imali ciste vokale, zvali bi nas drugacije....

 

u svakom slucaju, meni ne smeta bilo kakvo svrstavanje.... :) samo dodjite na svirku da pijemo zajedno i neke ribe mhmmhmh......a pravac....i don't give a flyin' fuck kako se zove !! hehehehehe.....samo dok ima piva mozemo da budemo i POP-metal ! hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro de, zar je bitno?! Pravci su TAAAAAAAKOOOOOO glupava stvar! Jbt, sto mi nedostaje srednja skola kad su postojali samo heavy, thrash, death i black!!! Sada bre ima milion i jedan zanr! Ako hocete TACNU odrednicu AMVF zvuka, onda bi to glasilo ovako: death melodic thrash Belgrade school of classical new wave of american heavy metal... Ne mogu da opisem koliko ovo morbidno glupavo zvuchi!!! Sto kaze saborac Freak,  bitno li je uopste? Dodjite na svirq, da se zajebavamo!!! Kao sto rekoh, najbliza odrednica bi bila METALCORE... Zovite nas bre i kineskom operom u nazad, o5 nece biti bitno! Koga zanima, docice da cuje, koga ne zanima, nikom nishta!

 

Shto je tada bilo recheno to je i stavljeno na plakat,a momci ce svirkom da pokazu shta su i ko su :pivopije:

Ajd drugari pa se vidimo za koji dan!

 

Narano brate! Zhiv bio, pa se u zdravlju gledamo uskoro!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uraaa.......svi su popickanili !..TO !!!! ima da bude opaka sVIRKA !! hahahahahaha....samo jos malo gileta nervirajte i ima 8x bolje da svira nego inace hehehehe :)

 

tako bre ljudi....30, tj sledece srede je svirka....ko ne dodje....ostao je kucji !...bice opako, dolaze nam momci iz Nisha, Rain Delay kao host...najs najs...

 

aj pa se vidimo tamo...i hope....

 

cheerz !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Супер сте атмосферу направили синоћ, баш сте ми били супер :da: Тривиум ми је звучао боље него икад :rockdevil:

Гледамо се ускоро, врло ускоро... :ph34r::bigblue:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorry momci nisam mogao da banem u ponedeljak, imao sam sutra ujutru neki kolokvijum.

Drugi put nadam se da cu doci.

P.S.

These thoughts will carry me

Through the darkest nights

While your eyes rest in mine

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...