Jump to content

Upozorenje i pohvale članova


Mazrim Taim

Recommended Posts

Ako sam nekog zaboravio izvinjavam se,podsetite me slobodno.

:cry:

 

Šalu na stranu, sama činjenica da smo svi poslovali sa Mr. Hate-om bez ikakvih problema govori o njemu kao trgovcu. Jedared mi je nešto sačuvao na čitavih mesec dana, šta više reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEBE SAM ZABORAVIO,tacno sam znao da ima neko,to je zato sto brises privatne poruke a po njima sam isao redom da nekog ne preskocim! :haha:

 

A matori Feniks bio detence kad smo se upoznali u Apatinu 1998. kad smo svirali (muda otegosmo putujuci al smo bili pun kombi,zajebancija i slusale se kasete jos jebemti) a za Sonisphere mi ustupio kartu i cekao me za pare!!!Jos jedna ljudina!!!

 

Thrasheru paket spakovan,u ponedeljak sabajle krece za Kulpin!Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Aj da napisem i ja koju rec na ovu temu.

Kao prvo hteo bih da pozdravim Gojka i da mu se neizmerno zahvalim na odlicnoj saradnji i na svim naslovima koje sam preko njega nabavio. Covek je izuzetno korektan i pomogo mi je da nabavim neka bas retka izdanja koja sam dosta dugo jurio a uz njegovu pomoc konacno i pribavio! HVALA BRATE ZA SVE!!!!

I kao drugo pozdravio bih sve ljude s kojima sam saradjivao u ulozi prodavca ili kupca a narocito sledece ljude Nemethor,Lou,Bata Trokrilni,Xenon,Anno Mundi,Knjaz ovog sveta,Jaroslav,Branislav(Bane),Vlada Kojic,Azal...

Izvinjavam se svima onima koje nisam spomenuo jer ne mogu bas svakoga da se setim i nadam se i u buducnosti dobroj saradnji sa svim clanovima ovog foruma sa kojima sam imao bilo koji oblik trejdinga!

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Aj da napisem i ja koju rec na ovu temu.

Kao prvo hteo bih da pozdravim Gojka i da mu se neizmerno zahvalim na odlicnoj saradnji i na svim naslovima koje sam preko njega nabavio. Covek je izuzetno korektan i pomogo mi je da nabavim neka bas retka izdanja koja sam dosta dugo jurio a uz njegovu pomoc konacno i pribavio! HVALA BRATE ZA SVE!!!!

I kao drugo pozdravio bih sve ljude s kojima sam saradjivao u ulozi prodavca ili kupca a narocito sledece ljude Nemethor,Lulita,Bata Trokrilni,Xenon,Anno Mundi,Knjaz ovog sveta,KAZANOVA,Branislav(Bane),Vlada Kojic,Azal...

Izvinjavam se svima onima koje nisam spomenuo jer ne mogu bas svakoga da se setim i nadam se i u buducnosti dobroj saradnji sa svim clanovima ovog foruma sa kojima sam imao bilo koji oblik trejdinga!

 

Fala brate, ne mogu da te se setim po nicku , 'al sve najbolje u buducoj saradnji!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Mr. Hate, da me ne metneš na listu - a seo sam u kola i zapucao iz BG-a u Jagodinu da ti donesem diskove na noge da radimo posao! Koliko puta si tako nešto doživeo od drugih forumaša, 'leba ti?! :) Da ne pričam da smo posle odradili sightseeing po Jagodini, obišli žirafu, popili pićence u onom fensi parkiću, oplevili po Palmi malo... I sve to tako lako da se zaboravi!

 

Šalim se, Mr. Hate je totalni car i samo sam banuo da ga pohvalim ovde. Ljudeskara visoka 2 i kusur metra, teška cirka 115 kg, a fin je kao da ima 165 m i 72 kg :) Meni je uvek fascinantno da naletim na fanove i kolekcionare toliko visokog profila u tako malim sredinama (bez uvrede Jagodini), koji imaju toliko interesantan koncept života - core business mu je nešto najneočekivanije... I najzdravije! :)

 

Pozdrav za Mr.Hate-a!

 

P.S.

 

sa Gojkom sam takođe radio u par navrata - i on je respektabilan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calmer,izvini druze sto sam te zaboravio nego bio si nesto menjao nick od kad smo se mi videli pa nisam ni imao PP od tebe jer smo se culi odmah na mobilni,ne znam kako sam to ispustio.

Naravno da se retko desava da neko dodje ovde,uglavnom ljudi iz blize okoline tako da svaka cast za to.Ali priznaj da si potajno prizeljkivao da vidis Zirafu Jovanchu i ostale nase turisticke znamenitosti i da posetis taj cuveni Las Palmas o kom se toliko prica ispreda,da se uveris da je sve istina? :haha: I otisli ste puni utisaka i neverice nazad u svoj dosadni Beograd.Ali neka,polako,doci cete vi kod nas kad nam Palma dovede Jagodinu da bude ko Pariz,ma koji Pariz,ko Njujork sto bi reko cika Stojan Pinkijev cale.Veliki pozdrav za tebe i dragu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

Само да поздравим и да се неизмерно захвалим Бобију (читај - [Nocturno] ) мом великом пријатељу и још већем човеку на великој помоћи у набавци одређених наслова!

Хвала брате на свему!!!!! Жив ти мени био још 150 год. ;) Чим нађем мало времена идемо негде да залијемо дискове :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 years later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...